Články

Track týdne: Greg Puciato – Deep Set

Track týdne: Greg Puciato – Deep Set

waghiss666 | Články | 07.05.2020

Taky vám v hudbě chybí nebezpečí? Moment překvapení, nevyzpytatelnost, vzrušení, očekávání, napětí... Po kapele, jakou byli The Dillinger Escape Plan, je stesk i hlad a zaujmout jejich post se asi nikdo jen tak nechystá. Naštěstí jejich frontman Greg Puciato po rozpadu domovské kapely neřekl poslední slovo. Původně se chystal na třetí album The Black Queen, namísto toho se v létě dočkáme jeho debutové sólovky Child Soldier: Creator of God. Čekali jsme potemnělou romanci s elektronikou? První singl způsobil poprask, s hostujícím bubeníkem Chrisem Penniem (ex-TDEP) se uzavřel kruh. Druhá vlaštovka jménem Deep Set nikoho neuklidní.

„Seru na očekávání! Nechci být spojovaný s jedním žánrem, s jednou větví, s jednou energií. Závěrem turné k poslední desce The Black Queen jsem chytl druhý dech a znovu zahořel pro tuhle energii, tenhle živel. Posilňovalo mě to, dodávalo mi to energii, než aby mi ji to bralo. Byl to silný pocit.“

Zatímco okolo platformy Party Smasher, vybudované jeho kolegou a kytaristou TDEP Benem Weinmanem, je v poslední době ticho, vznikl z iniciativy Puciata a vizuálního umělce Jesse Draxlera nový label Federal Prisoner. Původně domácí stáj pro The Black Queen zaštítil i Puciatovu knihu fotografií a poezie a chystá se porodit i audiovizuální kolaboraci Draxlera s plejádou hudebníků pod jménem Reigning Cement.

Sólové album Child Soldier: Creator of God vyjde tamtéž. Puciato se pod něj poprvé podepisuje civilním jménem a z drtivé většiny jej nahrál sám. Autor slibuje šestnáct tracků a více než hodinovou stopáž a oba vydané singly varují, že na očekávání je lepší se vykašlat. Deep Set vás sveze černočernou nocí na silnici do pekel, pod kapotou splašený hřebec, za volantem psychopat a pod koly škvára. Tohle bude sakra nebezpečná jízda!

Info

Greg Puciato
web labelu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Marie Voslářová: Neštěstí v lásce není životní selhání

Adéla Polka 15.06.2021

Paseka letos vydala druhou komiksovou publikaci kontroverzní švédské autorky Liv Strömquistové Nejrudější růže rozkvétá. Rozhovor jsme vedli s její překladatelkou.

Temnota vábí (Batman Mikea Mignoly)

3DDI3 15.06.2021

Povídky plné mystiky a hororu. Proč mystiky a hororu? Protože Mignola.

Vstupní prohlídka: Evolet

redakce 14.06.2021

Nejen na to, co by měla obsahovat každá dobrá backstage a jak se chodí s plným břichem, se ptáme ve vstupní prohlídce brněnské skupiny.

(Ne)zaostrené na nemŕtvych (Armáda mŕtvych)

Jakub Blaho 14.06.2021

K svojmu najnovšiemu filmu dostal Snyder veľkú kreatívnu slobodu. Ako s ňou narába, nám už napovedala jeho režisérska verzia Ligy spravodlivých...

Katetr: Sbohem aneb mozková mrtvice

Jarmo Diehl 13.06.2021

Aneta Langerová, Hellwana s Arletou i Ca$hanova Bulhar. Nebo je to Rumun? Mongol?

10 + 1 = Alex Fonar (Acid Row)

redakce 12.06.2021

Nejoblíbenější hudební lahůdky zpěváka Acid Row, to jsou černé díry i důvody, proč mít rád zkreslenou basu.

Kino FMz: Filmové bahno (ne)má dno

Viktor Palák, Jakub Kurnas, Jakub Blaho, Jiří Přivřel 11.06.2021

Na které filmy se těší naše filmová redakce a které doporučuje ke zhlédnutí?

Neocomicon zjišťuje, co po lidstvu chtějí Lovecraftovi Prastaří

Martin Šinkovský 10.06.2021

Nepřekvapí, že se do vlastních adaptací Lovecrafta pustil Alan Moore, vedle Alejandra Jodorowského asi největší současný mystik současného komiksového světa.

Radio FMz: Život je pártoška

Kateřina Cumin, Aneta Martínková, Michal Pařízek, Maria Pyatkina, su 09.06.2021

Naštvané lvice Hellwana s Arletou, závratě z Blízkého východu, tanečky King Princess, Jessie Ware nebo popíček z rapového undergroundu.

Pod pultem Kabinetu #8

Sabina Coufalová 08.06.2021

Dá se vůbec spočítat, kolikrát člověk zažil partošku v Kabinetu? Za dobrou muzikou se tam chodilo vždycky, teď si ji odtud můžete i odnést.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace