Články / Seriály / / Turban

Turban #96: beatová dieta

Turban #96: beatová dieta

Honza Bárta | Články / Seriály / / Turban | 27.08.2014

Turban se řídí heslem „Ve zdravém klubu zdravý vibe“ a drží beatovou dietu – což znamená, že může zkonzumovat tolik čerstvých libec tráčků, kolik si jen přeje (a kolik se také vejde do šedesátiminutové stopáže pořadu).

Naposledy se pořádně přecpal nejnovějším releasem Slugabedovy značky Activia Benz, EPčkem Popcorn Diet, za kterým stojí italský beatmaker Miami Mais. Activia Benz tak má katalogový zářez v další evropské zemi (po UK, Dánsku, Německu, Rusku a Bělorusku) a díky majoru Miami Maisnerovi a jeho vitální beatové náloži také zas o dost šmrncu navíc (alespoň v uších Turbanu).


Beatovým šmrncem oplývá i All Good strava od dánské producentské supergroup AV AV AV. Tu tvoří Eloq (aka dánská spojka Activia Benz), Unkwon a DJ E.D.D.E.H. – a přestože zatím spoluvytvořili jen jeden singl, Turban si je jist, že se jejich beatové menu rozroste o další tzv. minutky.

Rovněž se doporučuje sledovat denní nabídku kalifornského kolektivu Fade to Mind, který coby polední menu právě servíruje hned pět chodů v podobě DJských editů/mashupů/bootlegů svých kuchařů – a to zdarma ke stažení. Na závěr pak Turban doporučuje sladkou tečku v podobě DJského dezertu Candy Tool od Slicka Shooty (rovněž free DL). Dobrou chuť!

Turban Playlist 20.8. 2014:
AV AV AV - All Good (self-released, 2014)
Miami Mais - Keep One Thing (Activia Mix, 2014)
Miami Mais - Vanexa (Activia Benz, 2014)
FKA Twigs - Water Me (DJ DJ Booth remix) (self-released, 2014)
Starfoxxx - My Cats Will Die b4 Me (Donky Pitch, 2014)
Slick Shoota - Candy Tool (self-released, 2014)
Kingdom - Sippin Choral (Fatima Al Qadiri x Gangsta Boo) (Fade to Mind, 2014)
Prince Will - Miley x Gridbugs (Fade to Mind, 2014)
Rizzla - Elevator Elevator (Fade to Mind, 2014)
Kelela - Enemy (MA Nguzu Ironsoul Edit) (Fade to Mind, 2014)
Kelela x Le1f x P.Morris - OICU (self-released, 2014)
Mila J - Drink, Smoke, Breakup (self-released, 2014)
Dorian Concept - Ann River, Mn (Ninja Tune, 2014)

Info

Přehraj si svůj oblíbený pořad:
www.rozhlas.cz/radiowave/jukebox

Máme rádi Radio Wave, posloucháme, jak dělají vlny.
www.rozhlas.cz/radiowave/porady/_zprava/1103415
www.rozhlas.cz/radiowave/portal

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Turban uvádí: 14 tráčků roku 2014

Honza Bárta 21.01.2015

Pořad Turban sestavuje již tradičně svůj vlastní seznam těch nejrelevantnějších, nejvýlučnějších a nejoblíbenějších tráčků za rok 2014.

Lil Mystic: Chtěl jsem dělat něco veselejšího

Honza Bárta 19.01.2015

Lil Mystic pochází z Itálie, ale jeho hudební alter ego ve skutečnosti sídlí v Japonsku. Jeho hudba je zhmotněním japonského termínu „kawaii“.

Turban uvádí: XMASMIX, FLEXYlvestr a Šťastný Nový Fok!

Honza Bárta 07.01.2015

Stýská se vám po Vánocích? Chybí vám beatové koledy i nadílka čerstvých tráčků pod stromečkem? A klubové betlémy mají už zase zavřeno?

Turban a Domácí Crew 15: MxLxP

Honza Bárta 12.12.2014

Domácí Crew navštívil druhý člen „rozdropeného“ kolektivu Thrillcrumbs – po glitchovém gaunerovi Gruzovi se dostavil jeho „bratr v tracku“ Martin Luther Pimp aka MxLxP.

Turban a Tielsie

Honza Bárta 02.12.2014

Před tuzemským debutovým vystoupením se v Turbanu virtuálně zastavil jeden z nejvýraznějších zástupců tolik diskutovaného labelu PC Music.

Miami Mais: Má hudební dieta je pěkně chaotická

Honza Bárta 26.11.2014

Producent Miami Mais pochází ve skutečnosti z Itálie a patří k největším Turbaním objevům roku 2014. „Bbeatová dieta“ jen tak neskončí, poslouchejte exkluzivní set.

Turban a Domácí Crew 14: DSCDRMR

Honza Bárta 12.11.2014

Záleží na mejdanu, když je večírek víc o bassu a zlomenym groovu, tak mě baví, když má ten trek nějakej delší najezd a pak začne foukat basa, říká DSCDRMR.

Turban a Domácí Crew 13: SBSTRD

Honza Bárta 28.10.2014

Zatím posledním dárcem Domácí Crwe je tuzemský DJ světových kvalit SBSTRD z kolektivu Drumy i Nedrumy. Teklife vyznávající SBSTRD se vedle hraní po klubech...

Donky Pitch: Nikdy jsme si nemysleli, že to dotáhneme tak daleko

Honza Bárta 15.10.2014

Ostrovní label Donky Pitch se řadí k těm nejzajímavějším podnikům (nejen) v současném klubovém ekosystému. Rozhovor k pátým narozeninám, Turban.

Turban a Domácí Crew 12: Murder Bear Doug

Honza Bárta 08.10.2014

Pod vražedným medvědím pseudonymem Murder Bear Doug se už více než půl roku ukrývá Tomáš Havlen - talentovaný producent, šikovný zvukař, schopný DJ a také polovina projektu post-hudba.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace