Články / Sloupky/Blogy

Video Killed The Moon #8

Video Killed The Moon #8

Jakub Koumar | Články / Sloupky/Blogy | 30.11.2016

Nebyl by člověk člověkem, nevyžívat se alespoň do určité míry v krvi a násilí. I když už je natolik duševně zdravý, aby tyto choutky neprojevoval, často je alespoň kompenzuje v umělecké tvorbě a hudební klipy nejsou výjimkou. Pokud máte rádi, když z těl cáká životadárná tekutina a nabudit vás dokáže především umírání druhých, tenhle díl je právě pro vás.

The Dirty Nil – Zombie Eyed
Chtěli byste mít super schopnosti? Předpokládám, že ano. A chtěli byste mít super schopnost proměnit každého člověka v kaluž krve a hromádku kostí a vnitřností pouhým gestem ruky? A víte co? Raději to řekněte svému cvokaři… A choďte jen na zelenou, aby vás nikdo, probůh, nesrazil autem.


Slayer – Pride in Prejustice
Že mají Slyer vážné sklony k řezničině, se rozhodli korunovat v pořadí už třetím masakrem, tedy videoklipem. Po You Against You a Repentless pokračuje příběh plný libového vraždění, kuchání a zohavování, při němž se slabším náturám začne navalovat. Ti silnější by asi rádi věděli, co se tak běžně honí režisérovi BJ McDonnellovi hlavou. Na jeho místě bych to nahlas neříkal.


The Weeknd – False Alarm
O dost méně krve, za to mnohem, mnohem, mnohem víc akce. Režisér Ilya Naishuller dělá už svůj několikátý 1st person film, tentokrát pro kanadského hudebníka The Weeknd. False Alarm, který za měsíc nasbíral přes čtyřicet milionů zhlédnutí, je tvrďácká jízda, v níž přežije ten nejslabší. Příběh doslova natřískaný prvotřídní akcí nabízí hned několik zvratů a garantuju vám, že na jeho konci ho dáte znova. A znova. A znova.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Kam na rajz s Ricardem Delfinem

redakce 05.12.2019

Ricardo Delfino působí povětšinou v Karlovarském kraji jako dramaturg komunitního festivalu Top RoofTop, co doporučí?

To nejlepší z Nouvelle Prague

redakce 12.11.2019

Nové místo, nové výzvy, kvalitní multižánrová hudební přehlídka spojená s konferencí. Co zaujalo na letošních Nouvelle Prague?

Le Guess Who? 2019 – resumé

redakce 12.11.2019

Velký report v prosincovém úplňku, níže resumé v tradiční podobě nejlepších pětic, leckterým opět pět pozic nestačilo, čemuž se nelze divit.

Preview: Le Guess Who? 2019

David Čajčík, Jana Michalcová 05.11.2019

Grime, ambientní pop, africké synkopy i noise rock. Na Le Guess Who? holandštinu nepotřebujeme, obraceč času naopak ano.

You move me, you move me, you move me round and round, I guess (TaxiWars)

Jirka Imlauf 01.11.2019

V Praze byli hodněkrát, vybavuju si třeba, jak sedíme u stolu nahoře v Rock Café a kolem jde kapela a všichni maj knír, píše Jirka Imlauf z Houpacích koní před…

Preview: Danielle de Picciotto

Michal Pařízek 15.10.2019

Některé milníky její kariéry nabízíme níže, hlavně ale zveme na koncert, který bude výjimečný také tím, že zde vůbec poprvé vystoupí frontmani pražských Kill the Dandies! coby DJské duo.

Tančení Krakovem aneb Top 5 Unsound 2019

redakce 15.10.2019

Polský festival Unsound, soustředící se na progresivní elektronickou hudbu s nejrůznějšími přesahy, má celosvětové renomé a fanoušci se na něj opravdu sjíždějí z různých koutů planety.

Preview: Alternativa 2019

waghiss666 14.10.2019

Zkusili jsme z lineupu festivalu Alternativa 2019, kde žánry nehrají roli, prosít pár zajímavých jmen. Tady jsou.

Střevíčky děravé aneb Top 5 Lunchmeat 2019

redakce 07.10.2019

Ohlasy i uvnitř redakce byly různé a ne pouze kladné. Výživné to bylo.

Preview: Unsound 2019

Kateřina Cumin 01.10.2019

Ústředním tématem letošní edice Unsoundu je Solidarita a níže najdete pár mužských jmen, které stojí za pozornost a které povětšinou přijedou s unikátním programem.