Články / Sloupky/Blogy

Video Killed The Moon #8

Video Killed The Moon #8

Jakub Koumar | Články / Sloupky/Blogy | 30.11.2016

Nebyl by člověk člověkem, nevyžívat se alespoň do určité míry v krvi a násilí. I když už je natolik duševně zdravý, aby tyto choutky neprojevoval, často je alespoň kompenzuje v umělecké tvorbě a hudební klipy nejsou výjimkou. Pokud máte rádi, když z těl cáká životadárná tekutina a nabudit vás dokáže především umírání druhých, tenhle díl je právě pro vás.

The Dirty Nil – Zombie Eyed
Chtěli byste mít super schopnosti? Předpokládám, že ano. A chtěli byste mít super schopnost proměnit každého člověka v kaluž krve a hromádku kostí a vnitřností pouhým gestem ruky? A víte co? Raději to řekněte svému cvokaři… A choďte jen na zelenou, aby vás nikdo, probůh, nesrazil autem.


Slayer – Pride in Prejustice
Že mají Slyer vážné sklony k řezničině, se rozhodli korunovat v pořadí už třetím masakrem, tedy videoklipem. Po You Against You a Repentless pokračuje příběh plný libového vraždění, kuchání a zohavování, při němž se slabším náturám začne navalovat. Ti silnější by asi rádi věděli, co se tak běžně honí režisérovi BJ McDonnellovi hlavou. Na jeho místě bych to nahlas neříkal.


The Weeknd – False Alarm
O dost méně krve, za to mnohem, mnohem, mnohem víc akce. Režisér Ilya Naishuller dělá už svůj několikátý 1st person film, tentokrát pro kanadského hudebníka The Weeknd. False Alarm, který za měsíc nasbíral přes čtyřicet milionů zhlédnutí, je tvrďácká jízda, v níž přežije ten nejslabší. Příběh doslova natřískaný prvotřídní akcí nabízí hned několik zvratů a garantuju vám, že na jeho konci ho dáte znova. A znova. A znova.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Co právě v elektru kutěj: Mocné elektronické výboje slovenských mimozemšťanů

Richard Kutěj 27.06.2020

Slovenský elektronický label Aliens Production zásobuje mezinárodní scén povedenými releasy už od roku 1997. A mocně rozjel i letošní sezonu.

Jeden pytel pro všechny děcka. Jak se v Česku (ne)píše o novém rapu.

David Čajčík 25.06.2020

Hudební průmysl se změnil dávno, rap je nový pop, jen si toho česká žurnalistika nevšimla, respektive to odmítá reflektovat.

Cesto-pics.jpg no.3

Mária Karľaková 26.05.2020

Cestovanie nie je len o tom dostať sa na dané miesto, je o objavovaní, slobode, hľadaní, o prítomnom okamihu o tom, že samotná cesta je cieľ.

Singletone: Protomartyr – Worm in Heaven / Processed By the Boys

Štěpán Sukdol 17.05.2020

Iggy Pop o Protomartyr prohlásil, že jsou ta nejlepší kapela, co dnes v Americe mají. Postpunková parta z Detroitu slaví dekádu působení na scéně dvěma singly, brzo deskou.

Jako zabít naději

Michal Pařízek 15.05.2020

Uvolňování opatření pouhým zvyšováním kapacity kulturní akcí je úsměvné a jak již bylo řečeno, vychází z naprosté neznalosti prostředí a problematiky. Co bude dál?

Šejkr na doma: Na viděnou

Michal Pařízek 30.04.2020

Po půlhodinovém telefonátu s Brendonem z The Kill Devil Hills jsem chtěl psát o tom, jak se bojí o svoji hippie sestru... Poslední Šejkr na doma je tu.

Šejkr na doma: Spi sladce, potvoro

Michal Pařízek 29.04.2020

Gejzír vtipu a humorných situací – načala to Kateřina Konečná plamennou obhajobou maršála, který přišel o pomník, pak jsme viděli rozhořčeného Bohumila Pečínku a celé to završil Barťák.

Šejkr na doma: Básníci a bábovičky

Michal Pařízek 28.04.2020

„Tepláky jsou nové džíny.“ Někdy není jednoduché udržet si zdravý rozum, při sledování novinových titulků v poslední době je to ještě o poznání těžší.

Šejkr na doma: Ambulance horkých nápojů

Michal Pařízek 27.04.2020

Chybí mi kavárny. Možná víc než co jiného. Chybí mi jejich atmosféra, podivným způsobem kombinující ruch a klid, stejně jako možnost ji sdílet.

Sám doma #2: O křehkých lidech

cyril kosak 26.04.2020

Trocha mizantropie nikoho nezabije aneb o víře v dobrého člověka v časech nejen pandemických.