Články / Sloupky/Blogy

Video Killed The Moon #8

Video Killed The Moon #8

Jakub Koumar | Články / Sloupky/Blogy | 30.11.2016

Nebyl by člověk člověkem, nevyžívat se alespoň do určité míry v krvi a násilí. I když už je natolik duševně zdravý, aby tyto choutky neprojevoval, často je alespoň kompenzuje v umělecké tvorbě a hudební klipy nejsou výjimkou. Pokud máte rádi, když z těl cáká životadárná tekutina a nabudit vás dokáže především umírání druhých, tenhle díl je právě pro vás.

The Dirty Nil – Zombie Eyed
Chtěli byste mít super schopnosti? Předpokládám, že ano. A chtěli byste mít super schopnost proměnit každého člověka v kaluž krve a hromádku kostí a vnitřností pouhým gestem ruky? A víte co? Raději to řekněte svému cvokaři… A choďte jen na zelenou, aby vás nikdo, probůh, nesrazil autem.


Slayer – Pride in Prejustice
Že mají Slyer vážné sklony k řezničině, se rozhodli korunovat v pořadí už třetím masakrem, tedy videoklipem. Po You Against You a Repentless pokračuje příběh plný libového vraždění, kuchání a zohavování, při němž se slabším náturám začne navalovat. Ti silnější by asi rádi věděli, co se tak běžně honí režisérovi BJ McDonnellovi hlavou. Na jeho místě bych to nahlas neříkal.


The Weeknd – False Alarm
O dost méně krve, za to mnohem, mnohem, mnohem víc akce. Režisér Ilya Naishuller dělá už svůj několikátý 1st person film, tentokrát pro kanadského hudebníka The Weeknd. False Alarm, který za měsíc nasbíral přes čtyřicet milionů zhlédnutí, je tvrďácká jízda, v níž přežije ten nejslabší. Příběh doslova natřískaný prvotřídní akcí nabízí hned několik zvratů a garantuju vám, že na jeho konci ho dáte znova. A znova. A znova.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Preview: ESNS 2022

redakce 17.01.2022

V rámci přesunutí kompletního programu do online prostředí sice některá jména zmizela, postrádáme hlavně Bob Vylan nebo Wu-Lu, ale i tak vybíráme ze tří stovek umělců.

Šejkr #70: Vyhlídky? Nadějné.

Michal Pařízek 14.01.2022

Ano, vyhlídky jsou nadějné, jak by ne. Krásný začátek roku, lepší alegorii pro časy, ve kterých žijeme, bychom asi nenašli... Kinterův Revolucionář a další... přísliby.

Desky roku 2021 podle Full Moonu: 1. místo

redakce 05.01.2022

Výroční anketa magazínu Full Moon odhalila počínaje s Novým rokem pátá až druhá místa a s premianty tu máme i celkové pořadí nejlepších loňských nahrávek.

Desky roku 2021 podle Full Moonu: 2. místo

redakce 04.01.2022

Tentokrát tu máme dvě ženy, každá s úplně jiným výrazovým rejstříkem, obě stejně přesvědčivé. Desky roku podle magazínu Full Moon.

Desky roku 2021 podle Full Moonu: 3. místo

redakce 03.01.2022

Výroční anketa magazínu Full Moonu pokračuje a po pátém a čtvrtém místě tu máme krásné třetí. Srážka světů nebo blízká setkání jiných druhů?

Desky roku 2021 podle Full Moonu: 4. místo

redakce 02.01.2022

Po včerejším pátém místě tu máme čtvrté ve výroční anketě magazínu Full Moon. Brno vs. Brighton!

Desky roku 2021 podle Full Moonu: 5. místo

redakce 01.01.2022

Pátá příčka Desky roku podle magazínu Full Moon přináší za rok 2021 pozoruhodné setkání, a takových nebude málo ani v dalších dílech tradiční ankety málo.

Šejkr #69: Open the gates!

Michal Pařízek 31.12.2021

A je to tady, poslední den roku. Bilancování nemám příliš v oblibě, ale nacházím na něm jednu zajímavou věc...

Šejkr #68: Přítulné bezpečí

Michal Pařízek 17.12.2021

Konec roku. Klasika. Jako by toho stresu nebylo celý rok dost, na závěr si to vždycky ještě vyšperkujeme...

Šejkr #67: „So be careful what you say for views...“

Michal Pařízek 03.12.2021

Nikdy jsem nehodnotil cizí motivace a odpovědnost, nebo dokonce jejich absenci. Jenže... i tenhle přístup vzal v poslední době za své.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace