Zprávy

Cold Hart zvěřejnil nový track s Lil Peepem

Cold Hart zvěřejnil nový track s Lil Peepem

redakce | Zprávy | 31.07.2020

Alternativní rapper Cold Hart v úterý zveřejnil dosud nevydaný duet s průkopníkem emo-rapu Lil Peepem. Skladba se jmenuje Me and You a vznikla během legendárních sessions k Peepově přelomovému mixtapu Crybaby.

Spřátelení rappeři se zde předvedli ve své nejklasičtější podobě, uslyšíte tedy nakažlivé melodie a syrové i procítěné lyrics vkládané do beatu Charlieho Shufflera. Cold Hart tak touto skladbou vzdává hold společnému přátelství, které ukončil Lil Peepův předčasný odchod ze světa v roce 2017.

Cold Hart, známý jako zakládající člen zásadního kalifornského emo rap kolektivu GothBoiClique (Lil Peep, Lil Tracy, Wicca Phase Springs Eternal, ad.), se na špičce moderního alternativního hip-hopu pohybuje od roku 2013. Po množství singlů a několika úspěšných mixtapech vyrazil pětadvacetiletý rapper na své debutové desce Good Morning Cruel World dosud neprobádanými hudebními směry. Díky míchání zdánlivě nesouvisejících žánrů jako jsou emo, goth a country a trap se z Cold Harta stává skutečný hudební inovátor, který se vymyká žánrovým škatulkám. V případě skladby Me and You se jedná o první novinky z Cold Hartova tábora po dvou měsících, kdy vyšel singl Tammy & The T-Rex a hudebník oznámil podpis smlouvy s punkovým labelem Epitaph Records.

Info

Cold Hart
web interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mooncloud #50: Never Sol

redakce 02.12.2020

Zajímá vás, kdo jsou nejoblíbenější hudebníci Never Sol a ze které hudby je naměkko? Poslouchejte Mooncloud.

Nekola děkují za druhou desku

redakce 02.12.2020

Démoni samoty, strachu, smutku ale i prosvítající naděje jsou tématem tohoto alba, které vznikalo od jara 2019 do podzimu 2020.

Full Moon #116: Vzpomínky na alternativní národ

redakce 01.12.2020

Poslední vydání magazínu Full Moon v roce 2020 patří nejen novému albu The Smashing Pumpkins, ale také celému alternativnímu rocku jedné přelomové dekády.

Kinaři posílají do světa optimistickou kolekci

redakce 01.12.2020

Patří kino také do vašeho života? Rozbouřená doba si žádá nějaké jistoty. Dejme společně najevo, že tou naší je právě kino.

Ploy přichází s dvojnásobným singlem

redakce 01.12.2020

Použitelný materiál k testům, zda může hudba přežít ve stavu bez tíže.

Annet X vydává první desku

redakce 30.11.2020

Annet X chce ukázat, že umí udělat jak poctivou RnB baladu, tak temnější věci na hraně rapu, ale i úderné party tracky.

Nová Kolna na Polí5

redakce 30.11.2020

Smrtí zatepla je volný pandán k albu Ženy. Tím ale podobnost končí, Kolna spojuje improvizaci s písní, elektroniku s rockem, etnické nástroje s věšákem na prádlo.

Dva řecko-perské komiksové zářezy Franka Millera

redakce 30.11.2020

Pokud se budeme ptát, jak spolu oba komiksy souvisejí po dějové stránce, pak by nejpřesnější odpovědí bylo, že Xerxés je komiksu 300 prequelem a sequelem zároveň.

David Lynch oznamuje virtuální koncert Meditate America

redakce 29.11.2020

Iniciativa Meditate America si klade za cíl rozšířit povědomí o technice transcendentální meditace pro všechny osoby ohrožené stresem a úzkostmi.

Nové EP Bert & Friends

redakce 29.11.2020

Název EP je vzhledem k určité lehkosti předchozích počinů a také samotnému obalu na první pohled zvláštní.