Zprávy

Cold Hart zvěřejnil nový track s Lil Peepem

Cold Hart zvěřejnil nový track s Lil Peepem

redakce | Zprávy | 31.07.2020

Alternativní rapper Cold Hart v úterý zveřejnil dosud nevydaný duet s průkopníkem emo-rapu Lil Peepem. Skladba se jmenuje Me and You a vznikla během legendárních sessions k Peepově přelomovému mixtapu Crybaby.

Spřátelení rappeři se zde předvedli ve své nejklasičtější podobě, uslyšíte tedy nakažlivé melodie a syrové i procítěné lyrics vkládané do beatu Charlieho Shufflera. Cold Hart tak touto skladbou vzdává hold společnému přátelství, které ukončil Lil Peepův předčasný odchod ze světa v roce 2017.

Cold Hart, známý jako zakládající člen zásadního kalifornského emo rap kolektivu GothBoiClique (Lil Peep, Lil Tracy, Wicca Phase Springs Eternal, ad.), se na špičce moderního alternativního hip-hopu pohybuje od roku 2013. Po množství singlů a několika úspěšných mixtapech vyrazil pětadvacetiletý rapper na své debutové desce Good Morning Cruel World dosud neprobádanými hudebními směry. Díky míchání zdánlivě nesouvisejících žánrů jako jsou emo, goth a country a trap se z Cold Harta stává skutečný hudební inovátor, který se vymyká žánrovým škatulkám. V případě skladby Me and You se jedná o první novinky z Cold Hartova tábora po dvou měsících, kdy vyšel singl Tammy & The T-Rex a hudebník oznámil podpis smlouvy s punkovým labelem Epitaph Records.

Info

Cold Hart
web interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Pátý ročník festivalu Šamana Ztráta ve spolupráci s Mood

redakce 07.08.2020

Z velké části je hudební program festivalu Šamana Ztráta složen z elektronické hudby, a to v jejích nejrůznějších podobách.

Návrat v plné síle, úderné duo The Score znovu v Praze

redakce 07.08.2020

The Score se katapultovali do čela současného pop-rocku díky pulzujícímu hudebnímu stylu a inovativním nápadům.

Hradby Samoty v špeciálnej edícii Mikrohradby Moravany

redakce 06.08.2020

Program bude zahŕňať rôzne hudobné počiny z experimentálnej scény od ambientu, drone, noise, experimentálnej elektroniky, post punk, industrial, neofolk, minimal, neoklasika, techno.

Marienbad Film Festival zveřejňuje program 5. ročníku

redakce 06.08.2020

Festival zahájí snímek s Audrey Hepburn v hlavní roli, kterým bude nezapomenutelná komedie Jak ukrást Venuši režiséra Williama Wylera.

Festival Habrovka slaví osmnáct let

redakce 06.08.2020

Návštěvníci festivalu Habrovka se mohou již tradičně těšit na spoustu skvělé hudby, divadel i na pestrý doprovodný program na téma Improvizace.

Bilej kluk na terase před Fuchsem

redakce 05.08.2020

V roce 2018 získal bilej kluk cenu Vinyla za objev roku. Přítomen je i v DJském kolektivu Blazin Bullets a v pražské digitální platformě BCAA system.

Radio and Juliet, Shakespeare a Radiohead

redakce 05.08.2020

Radio and Juliet spojuje tanec s nejslavnějším milostným příběhem všech dob a se skupinou Radiohead, jednou z nejúspěšnějších kapel současné anglické alternativní rockové scény.

Vivat Vila! v Prachaticích

redakce 05.08.2020

Cílem festivalu je kromě inovativního využití funkcionalistické vily také upozornit na fakt, že v Prachaticích je nevyužitý potenciál v podobě různých veřejných míst.

Jednota vyhlíží z Kalvárie světlé zítřky – s mezinárodním lineupem i noční party

redakce 04.08.2020

Dva roky po úspěšné akci v broumovském Soulkostele se Jednota chystá na další místo, které teď namísto duchovních poutníků navštěvují hledači nezapomenutelných míst.

Film, architekturu a hudbu propojí festival Film a architektura

redakce 04.08.2020

Architektura, urbanismus, design, hudba a jejich spojení. Devátý ročník festivalu Film a architektura.