Zprávy / Offtopic-Novinky

Čtvrté vydání zinu ZAK o japonské kultuře je za rohem

Čtvrté vydání zinu ZAK o japonské kultuře je za rohem

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 01.01.2020

Spojením vizuálů od Intrika Design a autorů Lukáše Holinky a Václava Stránského vznikl ZAK - vizuální zin, který zaznamenává japonskou kulturu, zejména v její současné, až frenetické podobě. ZAK se zajímá, představuje a vyhledává významné, progresivní japonské umělce, designéry, galerie, místa, ale i značky a produkty. Svým obsahem může občas provokovat, ne však toho, kdo Japonsko navštívil. Pro ty, kteří zatím neměli to štěstí, je připraveno 52 stran Japonska, jak ho neznají.


Čtvrté vydání zinu spatří světlo světa v únoru 2020 a představí práce mnoha japonských umělců. Daisak XXL vytváří keramiku se starou i novou tváří s odkazem všeho na planetě Zemi. Ilustrátor face, který už spolupracoval se subjekty a značkami jako Human made, Adidas, Komono, New Era nebo GoodHood. Originální produkty od Gelchop tvořené metodou DIY DEPT (práce vzniklé kombinováním již hotových produktů) ale i tvorba Petra Holého, specialisty na divadlo Kabuki, japanologa, překladatele a spisovatele, si našly svou cestu do chystaného, čtvrtého vydání. ZAK je k dostání zcela zdarma na vybraných místech, která se postupně rozrůstají.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Fortnite chystá další virtuální koncert

redakce 22.10.2020

Střílečka nabízí speciální halloweenský event reggaetonového prince J Balvina.

Vychází kniha srbského režiséra Gorana Markoviće Česká škola neexistuje

redakce 04.06.2020

Název knihy vychází z označení skupiny jugoslávských filmařů, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století vystudovala pražskou FAMU.

Pomozte postavit Novou Perlu

redakce 04.05.2020

Pomoct můžete dobrovolnickou prací, zakoupením knih z nakladatelství Divus, návštevou kavárny Perla i na webu darujme.cz.

Trystero vydává první díl nové trilogie Charlese Burnse: Bludiště

redakce 30.04.2020

Kniha má pozoruhodný osud. Poprvé vyšla loni na podzim ve francouzském překladu, aniž by se předtím objevila v anglickém originále.

Unikátní projekt hudebních promotérů propojuje hudební komunitu

redakce 27.04.2020

Díky zkušeným hudebním dramaturgům se rádio může chlubit různorodými (nejen) hudebními pořady.

Promotéři a producenti založili asociaci APPOK

redakce 20.04.2020

Spolek sdružuje všechny ty, které současná situace zasahuje a pracují na místech, kde se organizují koncerty nebo jiné kulturní akce.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Web pro koordinaci dobrovolníků SousedskaPomoc.cz

redakce 17.03.2020

Zapojit se můžete podle času, který na to máte, a v libovolném městě. Zaregistrujte se a pomozme si mezi sebou.

Giudi vydává singl

redakce 26.02.2020

Jako každý z nás, i Sleeping Boy má své stinné kapitoly a hledá svobodu. Kdo je Sleeping Boy, který stojí za hudební stránkou?

Milý Laco aneb historky ze života

redakce 15.01.2020

Devatenáctidílné vyprávění divokých historek ze života před i za železnou oponou od trumpetisty a jazzmana Laca Decziho.