Zprávy / Pozvánky

Cult of Fire v Akropoli

Cult of Fire v Akropoli

redakce | Zprávy / Pozvánky | 01.09.2020

Po exkluzivních vystoupeních ve více než 30 zemích se v říjnu a listopadu 2020 mělo uskutečnit první evropské turné Cult of Fire. Formát komplexního turné a ne jednorázových koncertů byl k novému albu, setlistu i pódiovému vizuálu zvolen speciálně pro toto turné, neb některé ze součástí dekorací by nebylo možno přepravovat letecky. Premiéry celé show jakožto evropského turné se zúčastní speciální hosté Malokarpatan ze Slovenska.

Nové dvojalbum Cult of Fire dostalo jméno Moksha/Nirvana a vyšlo pod křídly Beyond Eyes Productions. Jedná se o dvě neoddělitelně spojená alba jako jsou paže a údy smrtonosné bohyně Kálí neoddělitelně spojené s jejím tělem. Dvojalbum po hudební stránce značí úkrok od typického zvuku black metalu k vlastní vizi pojmenované jako vedic metal a jak už název desky sám napovídá, jedna část dvojalba je tematicky orientována na hinduismus, druhá na budhismus. Dvě části, jedno tělo - dvě cesty, jeden cíl. Jejich nulté vystoupení ke zmíněnému evropskému turné se nakonec vzhledem k pandemii koronaviru, jakožto celé EU tour z jara na podzim, posunulo až na 5. září. Vzhledem k pokračující virové situaci se ale turné přesunuje na první část roku 2021. Pražský koncert se však uskuteční a je jediným koncertem Cult of Fire v tomto roce. Premiérově se na něm odhalí nový koncertní vizuál pro toto turné.

Cult Of Fire tento sobotní koncert do kapacity 500 ks sice vyprodali, ale po vstřícném přístupu klubu se podařil navýšit počet vstupenek o dalších 100 ks do speciálního sektoru na balkón, který bude mít vlastní vstup, záchody i bar.

Info

Cult of Fire + Malokarpatan
5. 9. 2020 18:00
Palác Akropolis, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Zasněný pop pařížských Juniore a audiovizuální magie Droeloe

redakce 10.05.2021

V Paříži usazené světoběžnice Juniore měly ke světu filmu odjakživa blízko, jejich hudba je rovnou měrou zábavná a obrazotvorná.

Pentatonix do Prahy později, David Keenan už letos

redakce 03.05.2021

Přestože otazníků je ve vzduchu stále mnoho, jsme rádi, že klubové i halové koncerty pomalu nabývají konkrétnější obrysy.

Lucerna Music Bar chystá open air

redakce 02.05.2021

Od poloviny června do poloviny září se pod hlavičkou Lucerna Music Bar Open Air uskuteční hudební vystoupení českých a slovenských interpretů.

Nová Cvernovka chystá Deň zatvorených ateliérov

redakce 30.04.2021

Počas celodenného streamu organizátori odpremiérujú archívne zábery a nové relácie. Predstavia ateliéry, aj nový park.

Mladí ladí jazz oslaví Mezinárodní den jazzu

redakce 29.04.2021

Mezinárodní festival Mladí ladí jazz více jak deset let představuje zahraniční a tuzemské talenty i hvězdy současné jazzové a experimentální scény.

Goethe-Institut: online debata o žurnalistice

redakce 27.04.2021

Jaké hranice a jaké příležitosti má politické zpravodajství, zvláště s ohledem na podporu demokratických hodnot a na důsledné vystupování proti totalitním a autoritativním režimům?

Django Django a Fink zahrají v Praze

redakce 26.04.2021

Django Django se nikdy nepovažovali za klasickou kapelu, svou dráhu sami popisují jako neustálé unikání a vyhýbání se věcem.

Dorůžka, Fischmann a Novák představí nepoznané písně židovských hudebníků

redakce 25.04.2021

Festival Věčná naděje přinese livestream ze Španělské synagogy. Zazní autorské kusy i přearanžované skladby Kurta Weila, Chavy Alberstein či Johna Zorna.

Tommy Cash vystoupí v Praze dvakrát za sebou

redakce 24.04.2021

Do Prahy se Tommy Cash vrací v rámci tour propagující jeho aktuální EP Moneysutra, na kterém poprvé kromě hvězdného producenta Dipla hostují i další rappeři.

Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring

redakce 23.04.2021

O desáté album obohatili svou diskografii The Offspring. Deska Let The Bad Times Roll vyšla po devíti letech od vydání nahrávky Days Go By.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace