Zprávy / Offtopic-Novinky

Dälek mají své první živé video

Dälek mají své první živé video

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 06.09.2018

Profesionální multicam videozáznam z vystoupení je volně dostupný od 3. září, kdy industriální hip hopové trio Dälek zahájilo severoamerickou část své letošní tour. Do té doby jednotlivě vycházely sestříhané záznamy celkem 6 skladeb. Jde o materiál z desek Asphalt for Eden a Endangered Philosophies, ale i několik starších hitů.

Koncert proběhl v prostoru Mayapur Pokojicek, vybaveném kultovním sound systémem a špičkovým zvukařem. Nedaleko unikátního místa se táhne nejdelší pražská legální graffiti zeď, na které během koncertu přibylo graffiti Dälek.


Za videem stojí tým a l e p. Efekty tvoří přidané vrstvy procesovaného analogového vizuálu z circuit-bent video mixážních pultů a feedbacku kamer (ve spolupráci s A/V skupinou Escher Fucker). Stage design mají na svědomí členové /-\sdbs. Poděkování patří také lidem z Ipepac Records, díky kterým je materiál na internetu pro všechny zdarma.

Info

a l e p
web autora

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Milý Laco aneb historky ze života

redakce 15.01.2020

Devatenáctidílné vyprávění divokých historek ze života před i za železnou oponou od trumpetisty a jazzmana Laca Decziho.

Čtvrté vydání zinu ZAK o japonské kultuře je za rohem

redakce 01.01.2020

Svým obsahem může občas provokovat, ne však toho, kdo Japonsko navštívil. Pro ty, kteří zatím neměli to štěstí, je připraveno 52 stran Japonska, jak ho neznají.

Je tu december a s ním nový klip Noisecut

redakce 23.12.2019

Singel obnovenej kapely je zachytením súčasného zvuku kapely, kde sú v rovnováhe akustické nástroje a elektronické zvuky.

Pozdní skladby Mortona Feldmana v knize

redakce 25.09.2019

V Nakladatelství AMU právě vychází monografie věnovaná pozdní tvorbě vlivného hudebního skladatele Mortona Feldmana.

Podpořte kampaň na podporu vydání souborného díla Mariána Vargy

redakce 14.06.2019

Už přes rok na tomto projektu pracuje skupina nadšenců. Hudební veřejnost získá silný artefakt jak obsahem, tak i formou.

Kniha o lidech, kteří dělají něco sexy

redakce 08.06.2019

Ve dvaceti kapitolách se čtenář seznámí s velmi osobními příběhy lidí, kteří se při své zájmové nebo profesní činnosti dotýkají i oblasti erotiky.

Zaplňte společně Prostor39

redakce 26.02.2019

Před rokem se pustili do oživování prázdného domu v samém srdci Žižkova a teď potřebují pomoc zaplnit ho potřebným vybavením.

Olga Sommerová točí o Jiřím Suchém

redakce 21.02.2019

Nyní své portfolium rozšíří také o životní cestu skvělého muže talentovaného v mnoha profesích, jímž je legendární Jiří Suchý.

Velké ženy z malé země na Hithitu

redakce 14.02.2019

První kniha o slavných Češkách představující příběhy žen, které svým průkopnictvím a odvahou vybočily z davu i zvyklostí...

Do kin míří thriller Všichni to vědí

redakce 03.02.2019

Penélope Cruz a Javier Bardem jako milenci, mezi kterými to nepřestalo jiskřit. Thriller Všichni to vědí vstupuje do kin.