Zprávy / Pozvánky

Darkshire v Pekelných dolech

Darkshire v Pekelných dolech

redakce | Zprávy / Pozvánky | 19.08.2020

Osmý díl drum & bassové série Darkshire zavítá do jeskyní v lesích. Areál akce se nachází v legendárním komplexu Pekelné doly u Lindavy a k dispozici bude venkovní i vnitřní zóna, zásobené bary, toalety a sezení. Vezměte si s sebou dostatečnou hotovost, poblíž není žádný bankomat. Uvnitř jeskyní vás organizátoři prosí o maximální ohleduplnost a vyvarování se jakéhokoliv poškozovaní jeskynních stěn. Z důvodů úzké cesty vedoucí k dolům jež musí zůstat průjezdná platí zákaz jakéhokoliv parkování na přilehlé komunikaci po celé její délce. Pro auta jsou zarezervována vlastní parkoviště v obci Nové Zákupy. Pro návštěvníky bez aut jsou k dispozici svozy z Prahy a z České Lípy. Akce je přístupná od 18 let.

Vystoupí: Imanu, Forbidden Society, Symplex, A-Cray, Cockroach, N:Force, Meph, Drop Database, Shmidoo, Bicman, Blofeld & Magicka, Eska & Kamcza

Info

Darkshire
29. 8. 2020 18:00
Pekelné Doly
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Zasněný pop pařížských Juniore a audiovizuální magie Droeloe

redakce 10.05.2021

V Paříži usazené světoběžnice Juniore měly ke světu filmu odjakživa blízko, jejich hudba je rovnou měrou zábavná a obrazotvorná.

Pentatonix do Prahy později, David Keenan už letos

redakce 03.05.2021

Přestože otazníků je ve vzduchu stále mnoho, jsme rádi, že klubové i halové koncerty pomalu nabývají konkrétnější obrysy.

Lucerna Music Bar chystá open air

redakce 02.05.2021

Od poloviny června do poloviny září se pod hlavičkou Lucerna Music Bar Open Air uskuteční hudební vystoupení českých a slovenských interpretů.

Nová Cvernovka chystá Deň zatvorených ateliérov

redakce 30.04.2021

Počas celodenného streamu organizátori odpremiérujú archívne zábery a nové relácie. Predstavia ateliéry, aj nový park.

Mladí ladí jazz oslaví Mezinárodní den jazzu

redakce 29.04.2021

Mezinárodní festival Mladí ladí jazz více jak deset let představuje zahraniční a tuzemské talenty i hvězdy současné jazzové a experimentální scény.

Goethe-Institut: online debata o žurnalistice

redakce 27.04.2021

Jaké hranice a jaké příležitosti má politické zpravodajství, zvláště s ohledem na podporu demokratických hodnot a na důsledné vystupování proti totalitním a autoritativním režimům?

Django Django a Fink zahrají v Praze

redakce 26.04.2021

Django Django se nikdy nepovažovali za klasickou kapelu, svou dráhu sami popisují jako neustálé unikání a vyhýbání se věcem.

Dorůžka, Fischmann a Novák představí nepoznané písně židovských hudebníků

redakce 25.04.2021

Festival Věčná naděje přinese livestream ze Španělské synagogy. Zazní autorské kusy i přearanžované skladby Kurta Weila, Chavy Alberstein či Johna Zorna.

Tommy Cash vystoupí v Praze dvakrát za sebou

redakce 24.04.2021

Do Prahy se Tommy Cash vrací v rámci tour propagující jeho aktuální EP Moneysutra, na kterém poprvé kromě hvězdného producenta Dipla hostují i další rappeři.

Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring

redakce 23.04.2021

O desáté album obohatili svou diskografii The Offspring. Deska Let The Bad Times Roll vyšla po devíti letech od vydání nahrávky Days Go By.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace