Zprávy / Pozvánky

David August živě na dubnovém Komiksu

David August živě na dubnovém Komiksu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 27.03.2015

Čtvrté pokračování warehouse party Kom!ks proběhne desátého dubna 2015 v pivovaru Braník. Pestrý program nabídne nespočet uměleckých aktivit, výstav a rozmanitý hudební doprovod. Uměleckou složku má tentokrát na starosti známá galerie The Chemistry Gallery, která zajistí množství soch a visuálních objektů. Hlavní součástí celé akce pak bude párty ve sklepeních branického Pivovaru.

Hudební lahůdkou je letošní objev roku, elektronický producent a multi-instrumentalista David August z Berlína. David se představí v Praze poprvé a zahraje live show, která je hodnocena jako jedna z nejlepších na současné elektronické scéně. Jeho set pro Boiler Room má více než 800 000 přehrání. David August spolupracuje s vydavatelstvím a agenturou DIYnamic, která zastupuje i Solumuna a Kolektiv Turmstrasse.


David je klasicky vystudovaný muzikant a hráč na klávesy. To je v jeho produkci a vystoupeních slyšet na první poslech, nebojí se totiž experimentovat a propojovat netradiční harmonie, postupy a nálady. Dalo by se říci, že David August reprezentuje nejtěsnější propojení mezi posluchači elektronické hudby – je to most mezi žánry, lidmi a náladami...

Není mnoho umělců, kteří si mohou do biografie napsat, že již v 17 letech rozehřívali parket detroitskému mágovi Carlu Craigovi a vystupovali po boku lidí jako Troy Pierce, Format B a Oliver Koletzki. Byl to pravé Oliver Koletzki, kdo na labelu Stil Vor Talent v dubnu roku 2009 vydal první Davidovi tracky. Jeho první EP dokonce neslo název Praha, a pro nás bude velice zajímavé zjistit proč tomu tak bylo právě na akci** Kom!ks**.

Info

Warehouse party Kom!ks
David August (de)
10. 4. 2015 20:00
Pivovar Braník, Praha

www.facebook.com/events/341923382679967
www.facebook.com/davidaugustmusic

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Erik Truffaz uvede na Flédě soundtracky kultovních filmů

redakce 27.05.2023

Švýcarsko-francouzský trumpetista patří k jazzové špičce, běžně překračuje hranice žánru a obohacuje jej o prvky hip hopu, rocku nebo elektroniky.

Lunchmeat a Bukolika v kladenské Poldi

redakce 26.05.2023

Na Till The Last se představí spoluzakladatel zásadního mexického kolektivu No Ambition And Fuck-all Interest Mexican Jihad a jeho kolega Fausto Bahio.

Full Moon in the Eye: Ivan Pinkava v Trafo Gallery

redakce 25.05.2023

Tělo se svýma očima. Nebo snad oči a jejich tělo? Těžko rozhodnout, která z těchto dvou definic podstaty vnímání lépe odpovídá principům díla Ivana Pinkavy.

Infected Mushroom poprvé v Česku

redakce 23.05.2023

Uznávaní jsou jako průkopníci psytrance a jejich tvorba oplývá hypnotickými rockovými aranžemi, vrstvenými melodiemi a experimenty s žánry.

OC Dornych jako Dům kultury a konců

redakce 22.05.2023

Brutalistní prostory obchodního centra Dornych, známého v Brně též pod bývalým názvem Prior, začátkem května oživí společná akce HaDivadla a Terénu.

Na Yacht přijede duo Putan Club

redakce 20.05.2023

Zaškatulkovat tohle italsko-francouzské duo není vůbec jednoduché. Překračují hranice napříč všech možných žánrů, ale nárokují si právo být vším.

Zabelov Group pokřtí v Kasárnách Karlín

redakce 16.05.2023

Česko-běloruské duo se ponořilo do neprobádaných hloubek hudby a transu.

#5PROSTOR rozsvítí Holešovickou tržnici

redakce 15.05.2023

5 večerů, 5 koncertů, 5 „světelných“ scén a 5 jedinečných lokací. To jsou hlavní ingredience akce #5PROSTOR.

Walter Trout s novou deskou

redakce 15.05.2023

Album Ride představuje smíření s minulostí, přijetí budoucnosti a žití v přítomnosti, jak se právě odvíjí.

Petrohradská kolektiv zahajuje letní sezonu: Isama Zing + AXT a další

redakce 14.05.2023

Živé umění Petrohradská kolektiv láká na experimentální a elektronickou hudbu se zaměřením na lokální hudební produkci.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace