Zprávy / Offtopic-Novinky

David Lynch se nakonec přeci jen vrátí do Twin Peaks

David Lynch se nakonec přeci jen vrátí do Twin Peaks

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 17.05.2015

Vypadalo to všelijak. Před několika měsíci oznámila televizní stanice Showtime, že se David Lynch v roce 2016 vrátí do městečka Twin Peaks a natočí hned devět nových pokračování. Jenže už v dubnu, po dílčích nehodách (údajně kolem financí), Lynch smlouvu vypověděl, aby ho záhy obsazení umělci vyzvali k návratu zveřejněnou videonahrávkou. A David je vyslyšel. Jak aktuálně potvrdil na svém facebookovém a twitterovém účtu: "Zvěsti nejsou tím, čím se zdají být. Jdu do toho znovu!"


Ba co víc. Nejenže Lynch spolu se scénáristou Markem Frostem všechny díly napíše, sám zrežíruje, ale dokonce jich bude víc, než se původně předpokládalo. Minimálně víc než devět. "Zatraceně jemný šálek kávy pro Marka a Davida, který bude chutnější než kdy dřív," dodal prezident společnosti Showtime David Nevins při připomínce nejoblíbenějšího nápoje Dale Coopera. Potvrzeno je i zahájení předprodukčních prací.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychází Lymfom City – ponuře úsměvný černobílý sitkomiks

redakce 02.05.2021

Lucie Trávníčková ve své knize svérázně zaznamenává autobiografii své onkologické léčby. Podpořte na Hithitu!

Slovensko sa zapojilo do prípravy Nového európskeho Bauhausu

redakce 18.04.2021

Cieľom tejto medzinárodnej iniciatívy je spájať udržateľnosť, kultúru, rozvoj komunít a investície tak, aby pomohla naplniť zámery Európskej zelenej dohody.

Novinky v Nakladatelství AMU

redakce 16.11.2020

Vychází dílo Michela Chiona věnované analýze lidského hlasu ve filmu a monografie, zabývající se dílem Karla Teigeho a Vítězslava Nezvala.

Fortnite chystá další virtuální koncert

redakce 22.10.2020

Střílečka nabízí speciální halloweenský event reggaetonového prince J Balvina.

Vychází kniha srbského režiséra Gorana Markoviće Česká škola neexistuje

redakce 04.06.2020

Název knihy vychází z označení skupiny jugoslávských filmařů, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století vystudovala pražskou FAMU.

Pomozte postavit Novou Perlu

redakce 04.05.2020

Pomoct můžete dobrovolnickou prací, zakoupením knih z nakladatelství Divus, návštevou kavárny Perla i na webu darujme.cz.

Trystero vydává první díl nové trilogie Charlese Burnse: Bludiště

redakce 30.04.2020

Kniha má pozoruhodný osud. Poprvé vyšla loni na podzim ve francouzském překladu, aniž by se předtím objevila v anglickém originále.

Unikátní projekt hudebních promotérů propojuje hudební komunitu

redakce 27.04.2020

Díky zkušeným hudebním dramaturgům se rádio může chlubit různorodými (nejen) hudebními pořady.

Promotéři a producenti založili asociaci APPOK

redakce 20.04.2020

Spolek sdružuje všechny ty, které současná situace zasahuje a pracují na místech, kde se organizují koncerty nebo jiné kulturní akce.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace