Zprávy / Festivalové

Deadly Hunta headlinerem letošního Wonderlandu

Deadly Hunta headlinerem letošního Wonderlandu

redakce | Zprávy / Festivalové | 10.08.2015

Uprostřed nadprůměrně teplého měsíce srpna proběhne v Brništi u České Lípy festival Wonderland, který nabídne čtyři hudební scény, vizuální show, kreativní doprovodný program a prezentaci neziskového sektoru. Pod heslem "music is the mission not competition" připravili pořadatelé živou stage, kde se potká elektronika s živými nástoji v několika polohách. Monika Načeva + DJ Five, Sato-San To, Georgy, Atomic Gigolo, ale i producent Sonority jsou tomu důkazem. Energickou ragga-hip-hop show přiveze náš britský headliner Deadly Hunta, který je v ČR jako doma a je mezi domácími fanoušky se těší oblibě.

Druhou stage organizátoři dramaturgicky připravili společně se Spiritual Sound Systemem a bude ve znamení rovných beatů. "Jsme rádi, když si můžeme vychutnat hudbu v celé svojí kráse, proto jsme zvolili zvukový systém Noise Control Audio od Mayapur." Uslyšíte komplet partu Spiritual, Z-airese, Raidema, Volnej Průběh, Fatal Noise, Dash a další.


Barevná stage radia Color nabídne přes den směs hip-hop, funk, reggae music a v noci výběr DJs hlavně z české drumandbass scény. One Way (PL), Parallel Activity, živě DJ P.no společně s bubeníkem Dramajacqua, Hanzall, Babe LN, Feela a Smarty je jen několik jmen z třídenního lineupu.

Zapojte se do hry - v rámci doprovodného programu máte možnost vytvořit si vlastní design oblečení, zúčastnit se petanque turnaje, naučit se žonglovat, tvořit graffiti, nebo vyzkoušet roli DJe přímo za gramofony v rámci DJského workshopu COOL-DJ-SCHOOL. V pátek večer máte možnost v rámci chilloutového programu shlédnou představení divadla Hotel NULA. Stejně jako v minulých letech kráčí Wonderland cestou DIY festivalu bez plotů a jakýchkoli nesmyslných omezení, které potkáváte na velkých festivalech. "Spousta lidí věnuje svojí energii a úsilí realizaci tohoto festivalu a je pouze na vás, jestli přispějete na zachování tohoto konceptu i do budoucna - vstupné je dobrovolné."

Info

Wonderland 2015
14. - 16. 8. 2015
Brniště u České Lípy

www.facebook.com/events/350326428505922
www.facebook.com/WonderlandCZ
www.w-land.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Bardzo fajný festival online u vás doma

redakce 04.12.2020

Můžete se těšit na výběr nových polských dokumentárních filmů, krátké filmy „do nepohody“ z polského festivalu Žubroffka, pohádky nebo workshop.

PAF do vašich obýváků

redakce 03.12.2020

Festivalový stream čítá na čtyři desítky programových bloků a kombinuje živě přenášené audiovizuální performance, online projekce, diskuse a radiové show.

JazzFestBrno oslaví dvacítku

redakce 25.11.2020

Jubilejní 20. sezóna brněnského festivalu začne 7. března a ozdobí ji mistr klavírního tria Chick Corea.

Hudobný festival Next bude virtuálnym 3D zážitkom

redakce 25.11.2020

Live streamy vlakových jázd, zábery z centier veľkých miest, kamerové pasce z chránených prírodných oblastí, ale aj chat roomy, mačacie útulky, konferenčné hovory.

PAF Olomouc ohlašuje první jména

redakce 19.11.2020

V průběhu uplynulých dvou dekád se PAF rozvinul v label zahrnující mezinárodní síť umělců, kurátorů a událostí.

Jazz Dock odvysílá online festival

redakce 15.11.2020

Můžeme se těšit například na Ondřeje Pivce, Vertigo nebo Ondřeje Rumla. Koncerty budou přenášeny několika kamerami a se špičkovým zvukem.

Festival krátkých filmů Brno16 má nové datum konání

redakce 15.11.2020

Diváci se mohou těšit na tradiční mezinárodní soutěž i soutěž pro autory z České a Slovenské republiky, Československou 16.

Le Guess Who? oznamuje kurátory dalšího ročníku

redakce 12.11.2020

Čtrnácté vydání mají ve svých rukou kurátoři John Dwyer (Oh Sees), Lucrecia Dalt, Matana Roberts, Midori Takada a Phil Elverum (Mount Eerie/The Microphones).

Dokumentární Ji.hlava skončila, diváků bylo o polovinu více než loni

redakce 11.11.2020

Čtyřiadvacátý ročník Ji.hlavy je za námi. Proběhl výjimečně online a divácky překonal minulé ročníky

Hradecký slunovrat se pustil do záchrany kostela

redakce 10.11.2020

Crowdfundingová akce si klade za cíl zaplatit opravu brány v gotickém portálu zbylých městských hradeb a nátěr kostelní věže v Opavě.