Zprávy / Festivalové

DJs 4 Charity znovu pro dobrou věc

DJs 4 Charity znovu pro dobrou věc

redakce | Zprávy / Festivalové | 16.08.2018

Festival DJs 4 Charity je dvoudenní charitativní festival elektronické hudby a patří k největším festivalům tohoto druhu v ČR. Jeho oblíbenost každoročně roste a za jeho historii navštívilo festival téměř 6000 návštěvníků.

Myšlenka festivalu DJs 4 Charity je prostá – spojit umělce, přátele a fanoušky elektronické hudby a díky nim se za pomoci výtěžku z festivalu aktivně podílet na rozvoji kultury v našem kraji. Získané finanční prostředky používat na pomoc organizacím pečujícím o děti bez rodičovského zázemí, se zdravotním postižením či s jiným handicapem. Stejně tak podporovat útulky pro zvířata v nouzi.


Pozvání zahrát a podpořit dobrou věc přijal dlouholetý DJ a světoznámý producent Tom Hades z Belgie. Navzdory své popularitě stále zůstává sympaťákem, který neváhá zaštítit český charitativní festival svou účastí. Zdatně sekundovat mu bude pojem francouzské elektronické scény a mistr tanečních melodií Da Fresh, který si v uplynulých letech svými legendárními sety podmanil například brněnský klub Fléda a který neúnavně vydává prudce taneční produkci s nezaměnitelným zvukem.

Info

DJs 4 Charity 2018
17. - 19. 8. 2018
Vodní cvičiště, Hodonín
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články