Zprávy / Pozvánky

Do Prahy míří Palaye Royale

Do Prahy míří Palaye Royale

redakce | Zprávy / Pozvánky | 24.03.2022

Po vyprodaném koncertě ve Futuru se vrací bratrské trio Palaye Royale, které představí dravý rock a moderní zvuk. Kapele vévodí drzý punkový vokál Remingtona Leitha a zpěvné refrény, opírající se o plně vytíženou kytaru a bicí i tepající basovou linku. Kanadská artrocková skupina Palaye Royale nachystá pražským fanouškům šťavnaté tempo špinavého rock’n’rollu. Téměř každá jejich písnička v sobě totiž skrývá hitový potenciál.

Koncert se uskuteční 28. března 2022 v pražské Malé sportovní hale. Sami se zařazují do žánru fashion-art rock, ovlivněni jsou např. interprety jako je The Animals, The Faces, Rolling Stones, The Doors, David Bowie, ale také klasickou hudbou. Jejich nejen hudební styl je také ovlivněn vzhledem postav z filmu Tima Burtona.

Info

Palaye Royale (ca) + Charming Liars (us)
28. 3. 2022 19:00
Malá sportovní hala, Praha
fb event

foto © se svolením Rock for People concerts

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Červenec v Underdogs' a na Fluffu

redakce 27.06.2022

V sólové tvorbě sází J.Zunz na minimalistickou elektroniku, evokující stav na pomezí snu a bdělosti, a skrze repetitivní melodie směřuje za horizont běžného vědomí.

Půlnoc umění, nová výstava Kunsthalle Praha

redakce 26.06.2022

Letní výstava představí soukromou sbírku a aktivity Karla Babíčka – významného kulturního hybatele a zakladatele legendární pražské galerie Behémót v 90. letech.

V Underdogs' neofolkový Of the Wand And the Moon

redakce 22.06.2022

Kim Larsen již tuto sobotu představí nové album, na které milovníci neofolku čekali dlouhých deset let od poslední, fenomenální desky The Lone Descent.

Fobia Kid křtí ve čtvrtek na Altenburgu

redakce 21.06.2022

Po roční pauze od hudby i sociálních sítí se slovenský rapper vrací objevovat zákoutí digitálních glitchů a hyperaktivních beatů.

Horrorcore Ice Nine Kills i melancholický synthpop Nation of Language v Praze

redakce 21.06.2022

Ice Nine Kills, to jsou chytlavé riffy, monstrózní produkce i vyklenuté melodie – a hlavně estetika osmdesátkových hororů.

Ólafur Arnalds v Karlíně

redakce 19.06.2022

Royal Albert Hall? Opera v Sydney? Není problém. Tam se ale jeho podmanivá, leč velice jemná a intimní hudba perfektně hodí.

Otvíračka Čítárny Unijazz

redakce 17.06.2022

V sobotu se může celá pražská komunita těšit na velké otevření, která jako již mnoho let garantuje kvalitní hudební a literární program.

Východ slunce v ostravské galerii Plato

redakce 16.06.2022

Koncert při východu slunce se uskuteční ve spolupráci s kolektivem Gin&Platonic a nabídne živé sety Antoniny Nowacke a postambientního dua Misty Picture.

Ivo Pospíšil: Příliš pozdě zemřít mladý - kniha i film

redakce 16.06.2022

Memoárová kniha Iva Pospíšila se krátce po svém prvním vydání v roce 2015 stala kulturní a následně i kultovní událostí.

Kasárna Karlín slaví pět let

redakce 14.06.2022

Stovky promítání, koncertů, debat, prohlídek i rodinných aktivit přitáhly za pět let na statisíce návštěvníků.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace