Akce

Dva dny hudebních výzev a inspirací na Synapse Knowledge

Synapse Knowledge
15. 09. 2021 10:00 - 16. 09.
MeetFactory, Praha

Hlavní součást letošní edice Synapse Knowledge je již tradičně podzimní dvoudenní setkání přímo v MeetFactory, jehož cílem je dlouhodobá podpora domácího i evropského hudebního podhoubí a nezávislé scény skrze sérii přednášek, workshopů, poslechových sessions a masterclassů.

Letošní program proběhne 15. a 16. září a nabídne rozmanitý výběr lokálních i zahraničních tvůrců a lektorů. Rasmus Stolberg z dánského tria Efterklang promluví o vzniku kapely a jejím chodu jak z uměleckého, tak businessového úhlu pohledu. Katarzia připravuje přednášku o self-managementu, budování kontinuity na lokální scéně, o DIY technikách v produkci i slastech a strastech života z koncertu na koncert. Účastníci se mohou těšit také na Marii Bláhovcovou z exkapely Kieslowski, Monster z polského kolektivu Oramics, audio umělkyni Lucii Štěpánkovou aka Avsluta, která představí svoji připravovanou novou desku, Yantan Ministry, Amáka z Golden Hive Studios, který bude mluvit o kreativním a technickém uchopení nahrávacího procesu ve studiu nebo také Tomáše Havlena z projektu post-hudba.


Veřejnou částí programu, která je přístupná zdarma a bez registrace, bude úterní zahajovací večer s přednáškou s Pavlem Turkem o proměnách současné hudební scény následovanou DJ setem Culture Pizza (Mad Human Records) a také závěrečný koncert Synapse Knowledge x Shape: Avtomat, Yantan Ministry & Avsluta.

Info

Synapse Knowledge
15.–16. 9. 2021
MeetFactory, Praha
Fb událost

foto © se svolením Synapse Knowledge

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Prichádza festival Hudba sveta Žilina

redakce 25.09.2021

Siedmi ročník festivalu opäť prinesie všetkým milovníkom hudby rôznych kultúr dva dni plné kvalitnej a nesmierne pestrej hudby.

Mezipatra nabídnou vítěze z Cannes nebo dokument Moniky Treut

redakce 24.09.2021

Tématem 22. ročníku je Oslava života. Kromě celovečerních, krátkých nebo dokumentárních snímků nabídne festival oblíbenou Industry sekci.

Lunchmeat Moon 2021

redakce 23.09.2021

Lunchmeat festival už klepe na dveře, klepe v nejasných beatových vzorcích, luštíme jeho kody.

Knižní festival LITR je tu

redakce 22.09.2021

Prašina s Vojtěchem Matochou, básně s Petrem Borkovcem, Nejkrásnější české knihy a otevřené ateliéry. A svazky dalšího!

Hudba za klima potřetí

redakce 21.09.2021

Třetí ročník hudebně klimatického minifestivalu tentokrát v Olomouci. Vystoupí Khoiba.

Přírodní saunový festival Hiki Joki

redakce 20.09.2021

Kromě nekonečného saunování v různých potírnách se na louce chystají i jiná smyslová dobrodružství. Včetně gurmánských, mystických nebo hudebních.

Prague Music Performance představí Braxtona, Brendela i členy King Crimson

redakce 20.09.2021

PMP se zaměřuje na klasickou, jazzovou a experimentální hudbu. Do svých projektů integruje i další umělecké oblasti, jako je výtvarné, filmové a slovesné umění.

Be2Can odkrývá všech jedenáct filmů

redakce 19.09.2021

Berlín, Benátky a Cannes po roce okleštěných festivalů otevřely své brány naplno a Be2Can se tak vrací s širokou nabídkou.

Opavský páv už za měsíc

redakce 19.09.2021

Na půdě Slezské univerzity proběhne další ročník mezinárodního festivalu studentských filmů Opavský páv.

Less is Sound: Koncerty postavené na zvukoch lesa

redakce 17.09.2021

Slovensko-britské vydavateľstvo Proto Sites uvádza sériu koncertov experimentálnej hudby a zvukových performancií Less is Sound.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace