Zprávy / Festivalové

Dvaadvacátý MišMaš od Astronautalise po Prodavače

Dvaadvacátý MišMaš od Astronautalise po Prodavače

redakce | Zprávy / Festivalové | 05.06.2015

Předposlední červnový víkend bude statek Ústsko u Bojkovic na jihovýchodě Moravy opět patřit MišMaš párty. Budou se slavit nejen narozeniny některých z pánů (dvaadvacátý ročník oslav mluví za vše) organizátorů, ale také příchod léta, času ohňů, přátelství a přírody.

MišMaš párty patří k DIY festivalům s dlouholetou tradicí. Organizátoři se již přes dvacet let drží stejného konceptu – žádné ploty, žádní sponzoři, místo konaní vlastními silami upravené do použitelného stavu a taky vege či veganské jídlo. To vše vydrželo pohromadě jen díky vzájemnému respektu mezi organizátory, účinkujícími a návštěvníky. I díky tomu můžete v letošním programu najít několik jmen, které se tzv. vrací na místo činu.


A že to letos bude opravdu stát za to. Jedním z nejvzácnějších hostů (nejenom tohoto ročníku) bude Jan Spálený a ASPM. V programu se dále sešlo hned několik opravdových "hvězd alternativní" (hehe) scény – od Astronautalise, přes syrové německé Dÿse, amerického nomáda Filastine nebo chicagské Hujo, po křehkého New Doga, rošťáky Celestial shore nebo pokračovatele rakouských Tres Hombres – Sigismund von Stereo. Z české scény se představí ty nejlepší z největších pokladů – Vladimír Václavek s Pepou Ostřanským přivezou svoji Dunajskou vlnu, také přijedou Prodavač, Leto, dvojice Tvrdý/Havelka, písničkářky Jana Vébrová a Stinka a mnoho dalších. Pod poetickým (haha) názvem Šeptající nebe nad lesem plným hvězd se pak skrývá nepoetický elektro projekt Moimira Papalescu a Petra Venkrbce. Na třech scénách i mimo ně zahraje více než 30 interpretů. Jinými slovy se máte na co těšit.

Přijďte se potkat se starými známými - ať už před pódiem, ve sklípku, stanu, u cimbálu, u ohně či baru. Vždyť MišMaš párty je přece místem setkávání zajímavých lidí se stejným přáním - poslechnout si dobrou hudbu.

Info

Mišmaš party no.22
19. - 20. 6. 2015
statek Ústsko, Bojkovice

www.facebook.com/events/632425390221848
www.facebook.com/MisMasParty
www.mismas.org

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Psychedelic Umami Festival, edice druhá

redakce 25.05.2022

Po roční nucené přestávce se opět ostravsko-přerovský label Psychedelic Umami vydává do nekonečných vod...

Rise Against, Alt-J nebo The Offspring na Prague Summer Festival

redakce 25.05.2022

Tři koncerty světových hvězd v novém open air prostoru Power Station Holešovice v rámci Prague Summer Festivalu.

Kultruně ozdravná kúra v Marienbadu se Škapou, Klusákem i Heartnoize

redakce 23.05.2022

Spolek Švihák už podeváté nabídne pestrý kulturně - sportovní program. Heartnoize Promotion, laureáti hudební ceny Vinyla, přináší klubovou noc Heartnoize Tančírna.

Ata Kak na festivale Sensorium

redakce 22.05.2022

Z jeho koncertov srší frenetická multikultúrna energia juhoafrického Shangaan electra, britského grime, ghanského highlife či dancehall.

JazzFestBrno: Christian Scott i Chief Xian aTunde Adjuah

redakce 22.05.2022

Experimentátor, objevitel, hudební filozof, uctívač tradic, bořitel hranic, stavitel mezikulturních mostů…

Nábor: Buď bedňák, buď Superhero

redakce 21.05.2022

Shameless aktuálně spouští náborovu akci pro ty, kteří stojí vždy nenápadně v pozadí, ale bez kterých by nevznikl ani jeden koncert či festival.

Rock for People hlásí (téměř) vyprodáno

redakce 20.05.2022

Čtyřdenní vstupenky na festival zmizely z prodeje a jedinou možností, jak se zúčastnit festivalu, je zakoupení posledních jednodenních.

Czech Music Crossroads a hudebníci z celého světa

redakce 19.05.2022

Na festivalu Czech Music Crossroads zahrají například Tomáš Kačo, Nikol Bóková, Kaczi nebo manželé Havlovi a další.

Před Beckem Tata Bojs

redakce 19.05.2022

Beckovi i Tata Bojs je v první řadě blízká hra s prvky těch nejroztodivnějších hudebních žánrů a absence jakýchkoli zábran v jejich mixování.

Mladí ladí jazz od jara do zimy

redakce 17.05.2022

Krátce po velkolepé oslavě Mezinárodního dne jazzu na pražském Karlově náměstí tým pořadatelů festivalu přichystal další pestré koncerty.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace