Zprávy

Dvojice Vizo se singlem Sentimental Rambo

Dvojice Vizo se singlem Sentimental Rambo

redakce | Zprávy | 17.02.2021

Třetí singl producentského dua Vizo s názvem Sentimental Rambo vznikl ve spolupráci s talentovanou zpěvačkou Chili Ta. Lidé ji znají především z poslední série pořadu MasterChef, Chili však nyní intenzivně pracuje na své hudební kariéře, a ještě v tomto roce se chystá vyjít ven s prvními singly.

„Máme připravených spoustu songů, ale vždycky je potřeba počkat, až dozrají. V případě Ramba nám vyšší síla seslala v pravý čas úžasnou Chili, se kterou spolupracujeme i na jejím debutovém EP,“ popisují Vizo proces vzniku. Zpěvačka se kromě hudby věnuje vaření, americkému fotbalu nebo například tvorbě svého podcastu s názvem Chili Talk, v němž s inspirativními hosty do hloubky diskutuje jejich unikátní přístup a filosofii. Znělkou jejího podcastu je právě nový singl z dílny Vizo. „Nezdá se to, ale Rambo je v podstatě break up song plný sebereflexe. Baví mě, že se kluci z VIZO svoji hudbou pokouší vymykat pravidlům. Zároveň jsou jejich songy melodické, i proto jsem je oslovila na spolupráci na mých věcech,“ říká Chili Ta.

Vizo k singlu připravili také videoklip, který se s nostalgií ohlíží za minulým turbulentním životním obdobím několika posledních let. Veškeré záběry připomínají období tvorby songu a jsou pořízeny na několik starších iPhonů a částečně zrychleny aplikací Hyperlapse. Song je příběhem o rozchodu, po kterém si jeden z dvojice Vizo uvědomí, kam vede sobeckost ve vztahu a rozhodne se ji postupně přetavit v citlivější přístup ke vztahům.

Info

Vizo
Fb kapely

foto © web interpretky

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Flaam festival predstavuje line-up

redakce 20.06.2021

Nórskych art-punkových Pom Poko, taliansku italo disco hviezdu Mind Enterprises, nemecké duo Ätna či austrálskeho producenta Krisa Bahu, doplní česko-slovenská špička.

Mooncloud #58: Siksa

redakce 19.06.2021

Polská Siksa vystoupí v létě na festivale Okolojeles. Jejich mix je eklektickou směsí, jejíž společným jmenovatelem je punk.

Expozice nové hudby kloubí staré a nové

redakce 19.06.2021

Expozice nové hudby nabídne zvuky Kalkaty i výkřiky klavíristy. V projektu Plugged se představí eRikm, John Oswald a Ink Midget.

The Drain vydávají singl s klipem a oznamují desku

redakce 18.06.2021

The Drain přichází s moderním zvukem doplněným řadou samplů a synthů, který ale neztrácí ani na hutnosti, špíně a kytarovém tlaku.

Parkbouda opět oživí městský park

redakce 18.06.2021

Opět po roce v městském parku vznikne netradiční místo setkávání - místních i turistů, studentů i seniorů, lidí z měst i ze šumavských hvozdů.

Hradecký slunovrat to nevzdal

redakce 18.06.2021

Pojďte si vychutnat návrat k normálnímu životu v nádherném prostředí hradeckého zámku uprostřed Hradecké slunovratu.

Beseda přiveze Black Country, New Road

redakce 17.06.2021

Jedna z aktuálně nejoriginálnějších kapel se v Tasově u Veselí nad Moravou objeví po boku svých ostrovních kolegů Snapped Ankles či belgických Flying Horseman.

Ima Teva vydává atmosferickou osobní zpověď

redakce 17.06.2021

Posluchače albem provází kromě atmosferické elektroniky také minimalistické, o to však působivější české texty a komorní vokál.

Obscene Extreme se řítí na Bojiště

redakce 17.06.2021

Již tradičně se to nejdůležitější zdaleka neodehrává jen na pódiu, ale v moshpitu nalezneme nevěsty i nejrůznější zvířecí druhy.

Žižkovská noc podesáté

redakce 16.06.2021

U příležitosti obnoveného předprodeje to máme prvních pět desítek umělkyň a umělců, kteří v říjnu zahrají v jednom ze spřízněných klubů.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace