Zprávy

Dvojice Vizo se singlem Sentimental Rambo

Dvojice Vizo se singlem Sentimental Rambo

redakce | Zprávy | 17.02.2021

Třetí singl producentského dua Vizo s názvem Sentimental Rambo vznikl ve spolupráci s talentovanou zpěvačkou Chili Ta. Lidé ji znají především z poslední série pořadu MasterChef, Chili však nyní intenzivně pracuje na své hudební kariéře, a ještě v tomto roce se chystá vyjít ven s prvními singly.

„Máme připravených spoustu songů, ale vždycky je potřeba počkat, až dozrají. V případě Ramba nám vyšší síla seslala v pravý čas úžasnou Chili, se kterou spolupracujeme i na jejím debutovém EP,“ popisují Vizo proces vzniku. Zpěvačka se kromě hudby věnuje vaření, americkému fotbalu nebo například tvorbě svého podcastu s názvem Chili Talk, v němž s inspirativními hosty do hloubky diskutuje jejich unikátní přístup a filosofii. Znělkou jejího podcastu je právě nový singl z dílny Vizo. „Nezdá se to, ale Rambo je v podstatě break up song plný sebereflexe. Baví mě, že se kluci z VIZO svoji hudbou pokouší vymykat pravidlům. Zároveň jsou jejich songy melodické, i proto jsem je oslovila na spolupráci na mých věcech,“ říká Chili Ta.

Vizo k singlu připravili také videoklip, který se s nostalgií ohlíží za minulým turbulentním životním obdobím několika posledních let. Veškeré záběry připomínají období tvorby songu a jsou pořízeny na několik starších iPhonů a částečně zrychleny aplikací Hyperlapse. Song je příběhem o rozchodu, po kterém si jeden z dvojice Vizo uvědomí, kam vede sobeckost ve vztahu a rozhodne se ji postupně přetavit v citlivější přístup ke vztahům.

Info

Vizo
Fb kapely

foto © web interpretky

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mezinárodní den žen v otrlé společnosti

redakce 07.03.2021

Všem maminkám, babičkám, prababičkám a ženám s outěžkem i bez něj bude naděleno k jejich svátku něco mnohem praktičtějšího, a sice pořádně virilní muž.

Vychází deska k nedožitým sedmdesátinám Mejly Hlavsy

redakce 06.03.2021

CD Magické noci 1997 představuje kompletní záznam koncertu z kopřivnického koncertu The Plastic People ze 14. lisopadu 1997.

Godspeed You! Black Emperor chystají novou desku

redakce 06.03.2021

"Fotři si celý den vypráví o umírajících manželkách a o tom, co jedli k obědu a co udělají se svými zbraněmi, až přijde antifa." Čekáme na nový začátek?

Něco něco dělají Vlny

redakce 05.03.2021

Hudba a věty, které ti utkví v hlavě, můžou do konce života ovlivnit to, jak se vnímáš a kým jsi. Nakonec to však jsou jen vlny, které plují vzduchem.

Kolektivní Halucinace nabízí reflexi současnosti

redakce 05.03.2021

Kapela Kolektivní Halucinace loví v širokém hudebním spektru od akustické balady přes ambientní nálady až k experimentální elektronice.

MFF Karlovy Vary se uskuteční v srpnu 2021

redakce 05.03.2021

Vzhledem k situaci související s vývojem pandemie COVID-19 v České republice se organizátoři MFF Karlovy Vary rozhodli o posunu termínu karlovarského festivalu.

Lowmoe vypouští z kapes první ze svých tapes

redakce 04.03.2021

Vizuální stránka pokračuje v lo-fi estetice předchozí tvorby a věnuje se obyčejnosti, rutinním momentům ze všedního života v nevšední době.

Cenu Apollo 2020 získala písničkářka Amelie Siba

redakce 04.03.2021

Cenu Apollo 2020 si z pražského klubu Roxy dnes odnesla osmnáctiletá písničkářka Amelie Siba za své album Dye My Hair.

Večer s Kateřinou Šedou na Moje kino Live

redakce 04.03.2021

Umělkyně bude během živého přenosu hovořit o projektech, jež můžou ostatní motivovat k vlastní aktivitě, a tím jim pomoci překlenout aktuální složitou dobu.

Gruppo Salsiccia vypouští třetí klip

redakce 04.03.2021

Gruppo Salsiccia, pod patronátem labelu BiggBoss, je nový multižánrový projekt rappera Oriona, zakladatele PSH.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace