Zprávy / Pozvánky

Enter Shikari a Lake Malice na evropském tour

Enter Shikari a Lake Malice na evropském tour

redakce | Zprávy / Pozvánky | 17.10.2023

Britská stálice Enter Shikari se vrací do Prahy, kde předvede spolu s Lake Malice divokou show. Enter Shikari se proslavili svým přístupem k hudbě a mixováním žánrů. Skupina je charakteristická pro svůj elektronický rockový styl, který propojuje s prvky post-hardcoru. Pražská show proběhne 3. listopadu v klubu SaSaZu v rámci série Rock for People Concerts.

Enter Shikari jsou britská rocková kapela, která vznikla v roce 1999. Jejich hudba kombinuje prvky elektroniky, rocku a hardcore. Kapelu proslavily hity jako Sorry, You're Not a Winner, Juggernauts nebo The Last Garrison. Jejich poslední album se jmenuje A Kiss for the Whole World. Kombinace synťáků, tvrdé hudby a hlasu frontmana Rou Reynoldse jsou ideální výbavou pro show. Ve svých textech často reflektují nejrůznější společenská a politická témata, jako je například problém klimatické změny, Trumpova kandidatura na prezidenta nebo špatný stav amerického zdravotnictví. Skupina si k některým písním přizvala k mikrofonu třeba britské elektronické duo Wargasm nebo zpěvačku Cody Frost.


Enter Shikari navíc vyjedou na turné se speciálním hostem – talentovanou kapelou Lake Malice, která je novou silou na hudební scéně. Metalcorové propojení s charismatickou zpěvačkou Alice Guala.

Info

Rock for People Concerts:
Enter Shikari (uk) + Lake Malice (uk)
3. 11. 2023 19:00
SaSaZu, Praha
Fb událost

foto © se svolením Rock for People Concerts

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vojdi pokřtí v MeetFactory

redakce 24.07.2024

Prešovská trojice Vojdi se pohybuje na progresivních územích mathrocku, alternativy, indie i jazzu a psychedelického rocku.

Rekreace a Meluzína na dvorku

redakce 22.07.2024

Pětičlenná kapela hledá inspiraci v R&B, funku i folku, svými lehce vážnými až vážně lehkými texty zase zrcadlí duši citlivého člověka a jeho pohled na okolní svět.

Italové Zolle v Café V lese

redakce 21.07.2024

Stefano a Marcello hrají tak trochu stoner, noise, sludge, post, noise a zbytek je sádlo. Pro fanoušky Dÿse.

Bob Dylan v Praze

redakce 19.07.2024

Americký zpěvák a skladatel Bob Dylan se vrací do Prahy, aby potěšil své fanoušky nezapomenutelnými koncerty. Hned třemi.

Poison Ruïn si vezmou Bike Jesus

redakce 18.07.2024

Crust punk inspirovaný oi!, postpunkem a dungeon synthem, s velkým důrazem na melodie a temnou středověkou estetikou, s lyrikou odkazující na anarcho ikonografii.

Jednota a Glory Affairs uvádějí Rắn Cạp Đuôi

redakce 17.07.2024

Rắn Cạp Đuôi je skupina z Ho Či Minova města, která vychází z internetové hyperreality a patří k mimořádně ceněným zástupcům experimentální elektroniky.

Glitterer s Bibione v Underdogs'

redakce 16.07.2024

Sám Glitterer mezi stěžejními vlivy zmiňuje například kapely Lilys, Unrest, Fugazi a Nation of Ulysses, ale i britské 70s a 80s kapely.

Sestry Garcíovy s Tomášem Liškou v Lodžii

Barka Fabiánová 16.07.2024

Ojedinělý koncert sesterského dua s česko-španělskými kořeny za doprovodu předního kontrabasisty proběhne ve Valdštejnské lodžii v Jičíně.

Sport na půdě

redakce 15.07.2024

Kapela Sport z francouzského Lyonu se vrací po pětileté odmlce. Jejich osobitý styl, kde kombinují prvky punku, indie a ema, si našel spoustu fanoušků.

Společný koncert Bardo a Ankramu

redakce 15.07.2024

Přestože jsou všechny skladby originální, mluvící vlastním jazykem, v Bardu lze nalézt i jistou fiktivní příchuť slovenského folklóru.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace