Zprávy

Epizoda Club Cast s Něco něco

Epizoda Club Cast s Něco něco

redakce | Zprávy | 21.03.2021

I přes nepřízeň doby pokračuje pořad Club Cast další epizodou. Tentokrát s kapelou Něco něco, které se dostává čím dál větší pozornosti. Pár týdnů zpátky získal jejich label Divnosti ocenění počin roku 2020 za alternativní ceny Vinyla. V rozhovoru je tedy témat spoustu. Epizoda byla natočena v klubu Kaštan spadající pod scénu Unijazz, kde nás snad čeká v budoucnu festival Divnosti.

"Původně jsme měli natáčet s jinou kapelou, nakonec jsem se ale dal naštěstí do kontaktu s Tomáše Tkáčem. Líbí se mi nový singl Vlny od jeho a Alžběty Trusinové kapely Něco něco a přišlo mi skvělé takhle aktuálně s nimi natočit rozhovor. Obzvlášť když získali cenu Vinyla za počin roku 2020 pro jejich label Divnosti. Po patnácti minutách hovoru slovo dalo slovo a ze dne na den jsme dohodli natáčení v Kaštanu. Rozhovor a samotný živý set jejich písniček vyšel velmi zdařile a už se těším, až budeme moc na koncerty," říká za organizátory Club Castu Dominik Michalec.

více o podcastové sérii zde

Info

Club Cast
YouTube pořadu

foto © archiv Club Cast

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Festival Mladí ladí jazz vyhlašuje soutěž Jazzfruit

redakce 16.05.2021

Finále proběhne naživo na palubě lodi na Vltavě, z níž poběží streamy na YouTube a Facebooku.

Greynbownes odhalují další song animovaným klipem

redakce 16.05.2021

Jde o druhý singl z chystané druhé desky Bones & Flowers, která má vyjít v létě 2021. Píseň je o důležitosti přátelství a nebezpečí samoty.

Essential Changes aneb Zásadní proměny hudebního projevu živě z DOX+

redakce 15.05.2021

Ostravské centrum nové hudby připravuje další ze série koncertů situovaných do originálních prostor pražského Centra pro současné umění DOX. Cage, Kotík, Wada a další.

Full Moon #121 na Spotify

redakce 14.05.2021

Kde začít? Třeba playlistem k aktuálnímu číslu, které je věnováno britské kapele Squid!

Dagmar Voňková dostala k narozeninám nový videoklip

redakce 14.05.2021

Producent a vydavatel jejího posledního alba Archa Petr Ostrouchov jí spolu s režisérkou Majou Hamplovou připravili dárek.

Městský festival Žižkovská noc se rozrůstá

redakce 14.05.2021

Čas, kdy není možné s jistotou plánovat jakékoliv kulturní akce, využil festivalový tým k radikální proměně aktivit pod hlavičkou Žižkovské noci.

Vychází debut noiserockových Sinks

redakce 13.05.2021

Trojice autentickým způsobem klopýtá a překračuje překážky, které skýtá zlomyslná každodennost jednoho z nejživějších českých měst.

Beck potvrdil účast na Metronome Prague

redakce 13.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

The Ills zrekonstruovali svoj prvy album aj s nikdy nevydanou skladbou

redakce 13.05.2021

Myšlienka na možné prepracovanie materiálu z debutu prišla práve po oslavách 10. narodenín, kde kapela v pôvodnom zložení hrala niekoľko starých skladieb.

Mooncloud #57: February

redakce 12.05.2021

Největší část playlistu tvoří klasiky indie scény nultých let, dostane se ale také na starší kousky od The Beatles Led Zeppelin nebo čerstvý vítr ve formě Black Country, New…

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace