Zprávy / Festivalové

Festival Fingers Up zahájil předprodej

Festival Fingers Up zahájil předprodej

redakce | Zprávy / Festivalové | 13.11.2017

Předprodej lístků na osmý ročník festivalu Fingers Up, který se uskuteční ve dnech 29. – 30. 6. 2018 v areálu Morava Campu, je v plném proudu. Stejně tak jeho příprava. I letos si tu fanoušci budou připadat jako na festivalu nové generace, tedy na festivalu, kde skvělou hudbou všechno teprve začíná.

Tento typ festivalu na Moravě nemá obdoby. Skvělá muzika a pečlivě sestavený hudební program je samozřejmostí, oproti jiným moravským festivalům si ale Fingers Up zakládá na tom, aby se tu návštěvníci cítili skutečně dobře. Morava Camp se o festivalovém víkendu každoročně proměňuje v areál, kde nechybí originální výzdoba, kvalitní zázemí a pro festival až netypický komfort. Esem ve festivalovém rukávu je pak venkovní bazén.


Kromě hudby jde na Fingers Up především o zážitky – kulturní, gastronomické, sportovní. Navíc nechybí tolik důležitý dialog mezi pořadateli a fanoušky, kterých má Fingers Up na Facebooku šest tisíc a mimo sociální sítě ještě mnohonásobně víc. "Vyslyšeli jsme přání našich fanoušků a rozhodli jsme se letos do programu zařadit i tradičnější festivalové interprety jako Tomáše Kluse, Vypsanou fixu, Sto zvířat nebo Emmu Smetanu," jmenuje hlavní pořadatel Petr Elgner první potvrzené festivalové hvězdy, nicméně jedním dechem dodává, že festival i nadále následuje směr, kterým se v předchozích ročnících vydal: méně mainstreamu, více kvalitních muzikantů a talentů, zahraniční interpreti. "Další zpěváky a kapely, které do Mohelnice přivezeme, budeme představovat postupně, stejně jako doprovodný program, ve kterém ani letos nebudou chybět workshopy či autorská čtení," dodává Elgner.

Vstupenky do nejhezčího festivalového areálu na Moravě si mohou fanoušci a pravidelní návštěvníci akce koupit již dnes. V tuto chvíli jsou v prodeji dvoudenní vstupenky za 390 Kč a dvoudenní vstupenky s ubytováním ve stanovém kempu za 590 Kč. Mimo to jsou k dispozici speciální balíčky, ve kterých si návštěvníci mohou pořídit spolu se vstupenkami různý typ ubytování přímo v areálu festivalu jako třeba chatku pro dvě a více osob nebo motelový pokoj s kompletním zázemím. Bližší informace o vstupenkách, cenách a možnostech ubytování jsou uvedeny na oficiálním festivalovém webu fingersup.cz.

Info

Fingers Up 2018
29. 6. - 1. 7. 2018
Morava Camp, Mohelnice

www.facebook.com/events/119620512066156
www.facebook.com/fingersup
www.fingersup.cz

Foto © Petr Klapper

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články