Akce

Fever Ray a další na festivalu Melt

Melt Festival 2018
13.07.2018 15:00
Ferropolis, Německo

V první vlně potvrzených interpretů, kterou německý Melt Festival zveřejnil v listopadu loňského roku, nechyběla jména jako The xx, Florence + The Machine, Tyler, The Creator, Nina Kraviz, Jon Hopkins, Mura Masa a v neposlední řadě ještě Cigarettes After Sex. Již z kraje ledna přichází pořadatelé s druhou vlnou v čele s Fever Ray, která ve Ferropolis odehraje jediné letní festivalové představení. Nebudou chybět ani Odesza, The Internet, Badbadnotgood a mnozí další.


Karin Dreijer Andersson zpátky ve Ferropolis. Obnehdy ještě se svým bratrem Olofem opanovala stage jako The Knife a tentokrát se vrací již se svým sólo projektem Fever Ray. Naživo představí své aktuální, druhé řadové album Plunge. Také synthpopové duo Odesza přiveze novou desku A Moment Apart, která si však vysloužila celou řadu velmi rozpačítých reakcí. Za projektem The Internet stojí Syd Tha Kid z Odd Future (OFWGKTA), kde spolupracoval s Frankem Oceanem nebo Tylerem, The Creatorem.


Jazzové kombo Badbadnotgood předvede na břehu jezera Gremmin svůj mix současného r'n'b a elektronických beatů. Festival Melt dá i letos velký postor talentovaným nováčkům napříč žánry. Není tedy velkým překvapením, že v termínu 13. až 15. července bude areál patřit cloud rapu. Těšit se můžete na loňský objev Rin, vystoupí také Alma v duetu s IAMDDB. Svůj prostor dostane samozřejmě i současná alektronika, kterou zastoupí Fatima Yamaha, Andhim, Nastia, Kim Ann Foxman a Inga Mauer.

Info

Melt Festival 2018
13. - 16. 7. 2018
Ferropolis, Německo

www.facebook.com/events/101721277185982
www.facebook.com/meltfestival
www.meltfestival.de

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

MišMaš párty no. 26 aneb jak zůstat sám sebou a nezabalit to

redakce 21.05.2019

Útulný statek Ústsko u Bojkovic v podhůří Bílých Karpat se opět po roce zaplní přáteli a kamarády a hlavně skvělou muzikou.

Literární festival Inverze znovu pohltí Dolní oblast Vítkovice

redakce 20.05.2019

Druhý ročník festivalu Inverze, který se koná poslední květnový víkend v Ostravě, představí různorodé přístupy k literatuře.

Pražské Quadriennale uvede performance narušující veřejný prostor

redakce 20.05.2019

Boření hranic a mezioborové prolínání je jedním z důležitých bodů umělecké koncepce této největší mezinárodní přehlídky divadla a scénografie.

Hip Hop Kemp 2019 a Příběh z Brooklynu po Detroit

redakce 19.05.2019

Tech N9ne, Masta Ace & Marco Polo, Smif N Wessun, The Alchemist, Kontrafakt a vy, bez kterých by Kemp neměl takovou atmosféru, takové koule.

Na festivalu Cool v plotě vystoupí umělci z celého světa

redakce 19.05.2019

Program osciluje mezi mnohými žánry, jako jsou jazz, elektronická hudba, new folk, experimentální hudba, alternativní rock, world music atd.

Festival m3 / Umění v prostoru zkrášlí vodní tok Rokytky

redakce 18.05.2019

Ve veřejném prostoru vyroste třináct uměleckých děl od českých a zahraničních autorů, které bude pojit téma: Biotop.

Zabalte kraťasy na Ruinfest

redakce 16.05.2019

Snahou je představit tuzemskou nezávislou scénu i za branami hlavního města. K dispozici k tomu je unikátní prostor, nádvoří zříceniny hradu Rabí.

Festival United Islands přiveze do Prahy vycházející hvězdy

redakce 15.05.2019

Milovníci hudby a nočního života se budou moci vydat na tradiční Klubovou noc do několika pražských klubů.

Heart of Noise aneb Nepřestávej tančit

redakce 15.05.2019

Letošní ročník Heart of Noise se bude kroutit s nekonečnou elegancí, tančit valčíky jako z filmu Stanleyho Kubricka, skákat skrze stíny.

Folkové prázdniny zveřejňují kompletní hlavní program

redakce 15.05.2019

Záruku nepochybné hudební krásy dopředu poskytuje festivalový projekt Harfy nad Oslavou, v němž se setkají Catrin Finch, Seckou Keita a Edmar Castañeda.