Zprávy / Pozvánky

Fléda jde do podzimu s lepším zvukem a hvězdami

Fléda jde do podzimu s lepším zvukem a hvězdami

redakce | Zprávy / Pozvánky | 01.10.2022

Podzimní sezóna v brněnském klubu Fléda přináší vylepšenou zvukovou aparaturu i jedinečné koncertní zážitky. Brněnští fanoušci se mohou těšit na silné hudební autorky. Dorazí soulová Kovacs, rapové hvězdy M¥SS KETA a Catnapp nebo dreampopová Princess Chelsea.

Fléda se dlouhodobě pyšní zvukem na světové úrovni. Stojí za ním špičková aparatura spolu s akustickým řešením hlavního sálu. Klub nyní využil letní pauzu k dalšímu vylepšení své zvukové techniky. Do nové sezóny tak Fléda vstupuje s aparaturou posílenou o celých 50 %. Hudba napříč žánry bude nyní vykreslená do posledního detailu, a to v každém části poslechového prostoru.

Seznamu zahraničních hvězd tento podzim vévodí výrazné hudebnice s novými nahrávkami. Italská femme fatale M¥SS KETA představí 12. listopadu v české premiéře své výstřední rapové vize. Na Flédu se 25. října vrátí s novým albem i novozélandská Princess Chelsea, která se proslavila hitem Cigarette Duet. Fléda pak bude také nedílnou součástí prvního ročníku společné brněnské klubové noci Batch. V jejím rámci vystoupí experimentální producentka a raperka Catnapp nebo orchestrální Fallgrapp.


Říjen se ponese zejména v rytmech techna. Druhý ročník unikátní klubové noci Maushaus se nově odehraje ve dvou dnech 14. a 15. října na celkem třech scénách. Line-up akce zdobí i letos výrazná jména současného techno undergroundu. Do Brna zavítá berlínská hvězda Tommy Four Seven, holandský modulární nerd Colin Benders nebo brooklynský producent Anthony Parasole. Mimo to se představí na Flédě 7. října ikonický britský producent Surgeon.

Přehlídka zahraničních osobností pokračuje se zástupci tvrdší hudební scény. Novou nahrávku představí 12. října česko-britští metalisté Cradle of Filth. O devět dnů to samé čeká nezaměnitelné nizozemské rappery Dope D.O.D. Prostor pro charitativní koncert dostanou i ukrajinští Bez Obmežeň. Nové desky domácí provenience představí dvojkoncertem 4. a 5. října stálice Chinaski, 20. října Vypsaná fixa a 14. listopadu legendární Dunaj. Vedle nich očekávané album V uvedou i glampopoví showmani Mydy. Silné zastoupení má v programu Flédy také domácí rapová scéna. Slovenský rapper Boy Wonder uvede nové album hned 23. září. Na něj naváží 8. října legendární PSH v sestavě Vladimirem 518, Orionem a DJ Mikem Trafikem. Jejich kolega ze zaniklého labelu Bigg Boss Maniak pak uvede o čtrnáct dní později další edici své party.

Info

Fléda
web klubu

foto © Coco Campbell

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Shortparis, Fléda, antiválečný hudební rituál

redakce 06.12.2022

Tvorba Shortparis aktualizuje tradici sociopolitické kritiky postpunku o soudobé postupy experimentálního popu.

Synapse Knowledge uzavře online masterclass se Sylvií Simmons

redakce 06.12.2022

Sylvie je redaktorkou prestižního hudebního titulu Mojo a na svém kontě má také řadu biografií.

Konektiv se blíží

redakce 04.12.2022

Tři nová hudební vystoupení, ve kterých se setkávají čeští hudebníci s hudebníky z řad přistěhovalců a národnostních menšin.

Brighter Death Now s Raison d’être v Underdogs'

redakce 03.12.2022

Celá Karmanikova tvorba, a hlavně živá vystoupení, jsou destilovanou anarchií, přehlídkou zkaženosti a vztyčeným prostředníkem celému lidstvu.

Luna poprvé v Praze

redakce 02.12.2022

Označení tvář ukrajinské hudební revoluce vymyslel magazín Vogue. Valná část kritiků říká, že elektronický zvuk projektu vychází z pop music 90' a 00' let.

Explicit zakončí sezónu zahraničním hostem

redakce 01.12.2022

Explicit : Connection To Collectivity bude poslední rave v září televizních obrazovek.

Dvě novinky HaDivadla v Arše

redakce 29.11.2022

HaDivadlo na začátku prosince zamíří do Prahy s další autorskou inscenací, na jejímž scénáři se podílel Bohdan Karásek.

Popmuseum zve (nejen) na online koncerty

redakce 28.11.2022

Speciální akustické a poloakustické sety umělců napříč žánry v komorním muzejním prostoru nabídne od listopadu na svém youtube kanálu.

Do Roxy na charitativní koncert pro dětské domovy

redakce 28.11.2022

Ve spolupráci s Organizací pro pomoc uprchlíkům vám Fource přináší charitativní koncert, jehož cílem je obdarovat děti z dětských domovů.

Zeal & Ardor přivezou gospel-metal

redakce 27.11.2022

Avantgardní uskupení nabízí hudební a vizuální zážitek, který hraničí s uvedením do transu.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace