Akce

Fobia Kid křtí ve čtvrtek na Altenburgu

Fobia Kid (sk) + Sugoi Kimono + ph1l + Pyrabojz + Swine Daily DJs
23. 06. 2022 20:00
Altenburg, Praha

„Tohle album ti ukáže, co znamená fobie!“ rapuje Fobia Kid na úvodním tracku Z hrobu. Po roční pauze od hudby i sociálních sítí se slovenský rapper vrací objevovat zákoutí digitálních glitchů a hyperaktivních beatů. Nové album Strasidelny Dom pokřtí 23. června v klubu Altenburg 1964. Na čtvrteční akci pořádané pod značkou glitter.hit se představí také Sugoi Kimono, ph1l, rapové duo Pyrabojz a DJové magazínu Swine Daily.

Samotářské album bez featů od jiných rapperů přináší na česko-slovenské hudební pole průkopnický zvuk ovlivněný digitálním světem, nostalgické samply i osobní zpovědi. Fobia Kid se s nadsázkou a ironií distancuje od zbytku hudební scény a do 8-bitových beatů rapuje o svých úzkostech, vztazích nebo o tom, že místo kariéry chtěl jenom skateboard. „Je to hyperpop rap, ale dobrej“ říká Karel Veselý v podcastu Rapspot. „Každý track je povídka, je to neuvěřitelná deska.“

Info

Fobia Kid + Sugoi Kimono + ph1l + Pyrabojz + Swine Daily DJs
23. 6. 2022 20:00
Altenburg, Praha
fb event

foto © se svolením Fobia Kida

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

V Underdogs' neofolkový Of the Wand And the Moon

redakce 22.06.2022

Kim Larsen již tuto sobotu představí nové album, na které milovníci neofolku čekali dlouhých deset let od poslední, fenomenální desky The Lone Descent.

Horrorcore Ice Nine Kills i melancholický synthpop Nation of Language v Praze

redakce 21.06.2022

Ice Nine Kills, to jsou chytlavé riffy, monstrózní produkce i vyklenuté melodie – a hlavně estetika osmdesátkových hororů.

Ólafur Arnalds v Karlíně

redakce 19.06.2022

Royal Albert Hall? Opera v Sydney? Není problém. Tam se ale jeho podmanivá, leč velice jemná a intimní hudba perfektně hodí.

Otvíračka Čítárny Unijazz

redakce 17.06.2022

V sobotu se může celá pražská komunita těšit na velké otevření, která jako již mnoho let garantuje kvalitní hudební a literární program.

Východ slunce v ostravské galerii Plato

redakce 16.06.2022

Koncert při východu slunce se uskuteční ve spolupráci s kolektivem Gin&Platonic a nabídne živé sety Antoniny Nowacke a postambientního dua Misty Picture.

Ivo Pospíšil: Příliš pozdě zemřít mladý - kniha i film

redakce 16.06.2022

Memoárová kniha Iva Pospíšila se krátce po svém prvním vydání v roce 2015 stala kulturní a následně i kultovní událostí.

Kasárna Karlín slaví pět let

redakce 14.06.2022

Stovky promítání, koncertů, debat, prohlídek i rodinných aktivit přitáhly za pět let na statisíce návštěvníků.

Jediný letní koncert Plísňáků v Praze aneb Please the Trees a Maryland v Přístavu

redakce 14.06.2022

Přístav 18600 zahájil sezonu už před pár týdny, svůj letní koncert tam odehrají i Please the Trees.

Insect Ark a BirdPen v Kabinetu múz

redakce 13.06.2022

Dvojice Insect Ark se ve své hudbě vydává do obskurních zákoutí žánrů jako avant-metal nebo psych doom, experimentuje, kde to jen jde.

Dům kultury a naděje v HaDivadle

redakce 11.06.2022

Jednodenní participativní událost Dům kultury a naděje nabídne příležitost společného tvarování budoucnosti formou bojovky a trenažéru komunikace.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace