Akce

Fource uvádí: Sarah Kinsley, Boy Bleach a Dean Lewis

Boy Bleach (uk)
03. 12. 2024 20:00
Rock Café, Praha

Co nového chystají pro hudební fanoušky promotéři Fource? Nadpozemské popové písničky od Sarah Kinsley, temperamentní Boy Bleach a lamače srdcí s magickým hlasem Deana Lewise.

Hudebnice, zpěvačka, textařka a producentka Sarah Kinsley má hudbu v krvi a hluboko pod kůží – na piáno začala hrát, když jí byly čtyři, později přidávala další nástroje. A díky jejich mistrnému ovládnutí získala její autorská hudba mimořádně silný základ. Do Prahy teď Sarah Kinsley přijede (23. 11.) na dosavadním vrcholu – s dlouhohrajícím debutem Escaper, na kterém pracoval i producent John Congleton (Angel Olsen, St. Vincent). „Mám moc ráda komorní koncerty,“ říká Sarah s tím, že právě tak se nejlépe napojí na publikum. Večer zahájí švédská hudebnice Linn Koch-Emmery.


Odjeli společnou tour s Yungbludem a Only the Poets a teď se znovu chystají (3. 12.) do Prahy. Drzí provokatéři Boy Bleach na novém singlu England jako správní pankáči nikoho nešetří – a stejně nemilosrdné jsou i jejich koncerty. Syrová pitva života ve východním Londýně i sžíravá kritika třídních poměrů v britské společnosti. Úzkostem čelí s velkou dávkou ironie, chytlavými refrény a taky rozzuřenými kytarami.

Z každého singlu Deana Lewise se stal globální hit a třeba píseň Be Alright před dvěma lety kralovala i domácím rádiím a streamům a dodnes patří mezi nejúspěšnější skladby na Spotify vůbec. Po vyprodané pražské premiéře v klubu Roxy přijede australský hudební zázrak s chystaným třetím albem The Epilogue do klubu SaSaZu (4. 3.).

Info

Fource
web

foto © se svolením Fource

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Bob Dylan v Praze

redakce 19.07.2024

Americký zpěvák a skladatel Bob Dylan se vrací do Prahy, aby potěšil své fanoušky nezapomenutelnými koncerty. Hned třemi.

Poison Ruïn si vezmou Bike Jesus

redakce 18.07.2024

Crust punk inspirovaný oi!, postpunkem a dungeon synthem, s velkým důrazem na melodie a temnou středověkou estetikou, s lyrikou odkazující na anarcho ikonografii.

Jednota a Glory Affairs uvádějí Rắn Cạp Đuôi

redakce 17.07.2024

Rắn Cạp Đuôi je skupina z Ho Či Minova města, která vychází z internetové hyperreality a patří k mimořádně ceněným zástupcům experimentální elektroniky.

Glitterer s Bibione v Underdogs'

redakce 16.07.2024

Sám Glitterer mezi stěžejními vlivy zmiňuje například kapely Lilys, Unrest, Fugazi a Nation of Ulysses, ale i britské 70s a 80s kapely.

Sestry Garcíovy s Tomášem Liškou v Lodžii

Barka Fabiánová 16.07.2024

Ojedinělý koncert sesterského dua s česko-španělskými kořeny za doprovodu předního kontrabasisty proběhne ve Valdštejnské lodžii v Jičíně.

Sport na půdě

redakce 15.07.2024

Kapela Sport z francouzského Lyonu se vrací po pětileté odmlce. Jejich osobitý styl, kde kombinují prvky punku, indie a ema, si našel spoustu fanoušků.

Společný koncert Bardo a Ankramu

redakce 15.07.2024

Přestože jsou všechny skladby originální, mluvící vlastním jazykem, v Bardu lze nalézt i jistou fiktivní příchuť slovenského folklóru.

Šimanský & Niesner v Džungli BKAO

redakce 14.07.2024

Jan, řečený Člověk Krve, si nese slovo sen i v rodovém jméně. Z magických prostor jeho písní se noří živé postavy, důvěrně známá místa i povědomá slova.

Psychedelic Porn Crumpets ve Futuru

redakce 14.07.2024

Odkud by měl do světa proudit ten nejlepší psychedelický rock, když ne z Austrálie.

Berlin Atonal představuje nový projekt Openless

redakce 11.07.2024

Poté, co v loňském roce přešli na dvouletý režim, představují Openless jako sérii tří výjimečných koncertních večerů plných audio-vizuálních zážitků.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace