Zprávy / Úplňkové

Full Moon on Stage: kompilace (nejen) pro Colours of Ostrava

Full Moon on Stage: kompilace (nejen) pro Colours of Ostrava

redakce | Zprávy / Úplňkové | 01.07.2014

Magazín Full Moon představuje unikátní kompilaci sestavenou ze skupin a interpretů, kteří vystoupí na Full Moon stage festivalu Colours of Ostrava 2014. Full Moon stage kurátoruje vedení magazínu v úzké spolupráci s dramaturgy festivalu, snahou je představit to nejzajímavější ze současné hudební scény.

Zahraniční skupiny jsou zastoupeny skladbami ze svých aktuálních releasů: Denver Broncos UK představují The Red Cross Is Giving Out Misinformation z raritního 7", Howlin' Rain jedenáctiminutovou koncertní verzi Self Made Man z alba Live Rain, Bee and Flower skladbu Dupe z nedávné vinylové reedice debutu What's Mine Is Yours a slovenští melancholici Kolowrat hit To my nie sme z loňského LP.

Prodavač, Manon meurt, Stinka, Palermo nebo The Finally přispěli skladbami ze svých nedávných a výrazných debutových alb, další premiéra teprve čeká – mj. Strangers in the City, The Maggie's Marshmallows, Les Homosexuels nebo Kaplan Bros., kteří zvítězili v talentové soutěži 1BAND2PLAY. Jejich skladby najdete jen a pouze na této kompilaci, stejně jako dosud nevydanou skladbu Manon meurt. Pestrou žánrovou paletu doplňují další výrazná jména: Tomáš Palucha, My Dead Cat a Kyklos Galaktikos.


1. The Finally - Don't Be Scared
2. The Denver Broncos UK - The Red Cross Is Giving Out Misinformation
3. Kaplan Bros. - porQ_most
4. My Dead Cat - Disco Crack
5. Kolowrat - To my nie sme
6. Tomáš Palucha - Xochiquetzal Redux (feat. ╪shmsx╪s)
7. Bee and Flower - Dupe
8. Prodavač - Zdrojový kód
9. Palermo - Monochrom
10. Stinka - Je to láska
11. The Maggie's Marshmallows - You Just Waste My Time
12. Les Homosexuels - You're the Best High I'll Never Have
13. Strangers in the City - Home
14. Manon meurt - 94
15. Kyklos Galaktikos - Karkulka (Osa dobra, 2012)
16. Howlin’ Rain - Self Made Man (Live Rain, Silver Current ASCAP 2014)

Info

Full Moon on Stage

www.fullmoonmagazine.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Full Moon #111-112 na Spotify

redakce 01.08.2020

Letní vydání je sice zasvěceno fotografii, ale to neznamená, že by hudební zaměření bylo potlačované, naopak. Ochutnávku hledejte v následujícím playlistu.

Mooncloud #48: Veselý Hroch: Všechny kočky jsou šedé

redakce 24.07.2020

Proč dnes zní populární hudba tak smutně, kde se vzaly deprese v rocku a dá se dnešních hitech vůbec slyšet nějaká naděje? Hudební publicisté Karel Veselý a Miloš Hroch nabízí…

Mooncloud #47: Malagelo

redakce 22.07.2020

Meg Janderová vystoupí v Mariánských Lázních coby DJka Malagelo a sdílí své srdcovky plné postpunku, synthpunku a dalších bizárů.

UNI + FULL MOON = UNIMOON

redakce 16.07.2020

Hudební magazíny se spojily při pořádání festivalu s unikátními vystoupeními Meat-House Chicago I.R.A. nebo Phila Shoenfelta.

Mooncloud #46: HRTL

redakce 13.07.2020

Modulárový démon doporučuje hudební výšlap s do syntetických hor. Na vrchol a zase zpět sám k sobě.

Full Moon #111–112: V náruči fotografie

redakce 08.07.2020

Fotografiím se ve Full Moonu věnujeme od samotných začátků, možná ne zcela erudovaně, ale o to vášnivěji. Pokud je to alespoň trochu možné, klademe důraz na fotografie vlastních autorů, dlouze…

Mooncloud #45: Razam

redakce 06.07.2020

Tvorba Razam stojí především na výrazném projevu zpěvačky Ivy Marešové a akordeonu Aliaksandra Yasinského, pro Full Moon vybírají své oblíbené písně.

Mooncloud #44: Decultivate

redakce 03.07.2020

Lehce bizarní mixtape, kde Elton John stojí vedle Retox, Caterina Caselli otvírá pro The Armed a Roy Orbison navazuje na Nasum.

Další várka Full Moon Coffee z Etiopie

redakce 30.06.2020

Zůstáváme v Africe. Plnější káva Bookisa z odrůd Gibirinna & Serto má šťavnaté tělo a výrazné tóny borůvek, banánů a javorového sirupu.

Mooncloud #43: Veneer

redakce 28.06.2020

K mixtapu kapela dodává: „Emócie sa nemenia, len prehlbujú, či naberajú trochu iné farby, a preto aj medzi skladbami sú naše stálice vedľa noviniek.“