Galerie

Colour Meeting, 26.07. 2019, Polička

Colour Meeting, 26.07. 2019, Polička

Foto: Barka Fabiánová | Galerie | 27.07.2019

Kdo má málo barevný život, měl by zamířit do Poličky. Festival Colour Meeting se tady koná už hezkou řádku let a neobyčejně pestrá dramaturgie je vždy zárukou, že zde něco objevíte a nebudete zklamaní.

Festival začal vystoupením artistického pouličního souboru V.O.S.A. Theatre. Odvážné kousky na velocipédech, žongléři a mimové na hrazdách, děti i dospělí zírající s otevřenými ústy. Skvělý začátek. Lazer Viking jako vzpomínka na pop music let minulých, i když největší zájem stejně vzbudily outfity muzikantů. Wolf Lost in the Poem na nádherné malé scéně v šapitó, kterou mimochodem navrhla Veronika Bromová. Písně pro světové básnířky, husí kůže a zklidnění.

Kittchen s Aid Kidem odehráli skvělý koncert, i když by jim slušela pozdější hodina, veselé melodie a divné blues v podání bretaňské dvojice Bâton Bleu opět v Šapitó pak příjemně ukolébávalo, jakkoliv ke spánku nebylo. Holandsko-novozélandská kapela My Baby se šamanskou zpěvačkou, kytaristkou a houslistkou pohazující vlasy, tranzovní melodie a roztančený dav. Voodoo v Poličce omamující a čarovné. Léto s Monikou, one woman show Moniky Midriakové minimalistická hudba a dívčí, osobité texty. A na závěr pak smršt s dudy, Pints and Pipes, divoši s punkovým úderem a rockovým drivem.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace