Galerie

Cool v plotě, 10.-11.9.2021, Písek

Cool v plotě, 10.-11.9.2021, Písek

Foto: Sebastian Vošvrda | Galerie | 13.09.2021

Dvoudenní festival, který probíhal na pěti místech v historickém centru Písku, nabídl multižánrový zážitek od komorních záležitostí až po ty taneční. Bavila mě rozdílnost podání každého z interpretů a jejich energie, spolu s diváky vytvořili domácí atmosféru. Bylo nemožné být na každém místě, ale noční procházka po kamenném mostě přes Otavu byla s postupujícím večerem každým přejitím tajemnější.

Shahab Tolouie mě provedl íránskou krajinou, Badfocus zas nabídl nekonečně snovou mlhavou odyseu. Pak stačilo nastoupit do výtahu na nádvoří areálu Sladovny. Tam už byla rozjetá beatboxová show v podání Tiny Beat, který se nebál pozvat na pódium člověka z publika, aby dokázal, že tvorba zvuku není nic náročného. Na závěr ho vystřídal Vladimír 518: "Psal se rok '97 a nebo '98/ Každopádně dávno tomu, to nastal posun/ O level dál, do tý doby jsem na stagi jenom sám stál." Všichni jsme se vrátili o level zpět a stálo to za to.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace