Galerie

Folkové prázdniny, 29.7.2018, Náměšť nad Oslavou

Folkové prázdniny, 29.7.2018, Náměšť nad Oslavou

Foto: Barka Fabiánová | Galerie | 30.07.2018

Tradiční neděle na Folkovkách. S průvodem a chůdonohými přes most nad Oslavou až na zámek. Tam se tradičně park mění v jedno velké ležení. Zahradní slavnost s kolotočem, divadelní představení, dílničky, houfy dětí. Kouzelník Eňo Ňuno je starý známý s novými triky, baví malé i velké. Prvním koncertem je pak Mirek Kemel s kapelou, jako host Vladimír Javorský. Známé tváře v kapele, nový sound. Od doby, co hráli na Folkovkách, udělali obrovský skok.

Přestavba podia, dlouhá pauza na zevlování. V tomhle horkém letním dní se stejně víc dělat nedá. Ondřej Havelka je stálice, jeho Melody Makers baví, lačným posluchačům servírují swing tak jako kdysi. Někdo tančí, někdo jen tak poslouchá. Anna Polívková a Michal Kurtiš v divadelním představení Histérie tance během necelé hodinky protančili dějinami a na závěr náročné neděle polyfonní ukolébavky a písně mezinárodního spolku Voxtra. Hlasy nad Oslavou, oslava hlasu.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace