Galerie

Slut Magic + Frida Kill + WifeKnife + Beeyotch, 10.10.2023, Saint Vitus, New York

Slut Magic + Frida Kill + WifeKnife + Beeyotch, 10.10.2023, Saint Vitus, New York

Foto: Tyn Týna | Galerie | 12.10.2023

Magický večer po natáčení, který je od rána do rána, od večera do večera, bez konce na place. Fotila jsem u filmu v Novym Jorku, čas na cokoli dalšího nebyl, přesto jsme se poslední večer trhli a šli do Saint Vitus, kde už minule po natáčení jeden z nás před šesti lety byl a co vyprávěl, to se splnilo i nám.

Neskutečný. Zas magický zážitky a neočekávaná atmosféra v klubu, do kterého vstup najde jen místa znalý. Kříž hlavou dolů svítí, to je ono, pak dlouhá temná chodba, jsi tam. Nad barem sušené kvítí a Ježíš na vitráži, barmanka rozmilá. Pomalu se schází lidé. Dáváme si pivo a baví nás i jen samotná atmosféra místa i bankomat v rohu u záchodu. První tóny kytar nás odnáší do nesmírných radostí. Zjišťujeme, že jsme vlastně na femipostpunk večeru, tak žádnej metal, škoda, ale i tak je nám dost radostně a skoro až extaticky. Foťák nemám, nedá mi to, telefonem to jde taky. Druhá kapela, třetí, čtvrtá. Danse macabre. Spíš tanec Svatýho Víta.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace