Akce

Gravity Network se vrací do Ankali

Gravity Prg #2 Clubnight
02. 12. 2022 23:00
Ankali, Praha

Pražské Ankali se zhostí v pořadí již čtvrté ze série akcí pod značkou Gravity, které pořádá ve spolupráci s varšavským klubem Jasna 1 a berlínským RSO. Akce s názvem Gravity Prague #2 se odehraje 1. a 2. prosince.

Program zahrnuje týdenní producentskou rezidenci, DJský workshop, panelové diskuze a klubovou noc. Ve čtvrtek 1. prosince, se uskuteční v prostoru Ze Mě (Planeta Za) diskuze na téma umělecké spolupráce a hudebních rezidenčních programů, a také na téma komunitních online rádií. Diskuze moderuje editorka globální platformy pro elektronickou hudbu Resident Advisor a Gravity rezidentka Chloe Lula. V debatách se představí například dramaturg bruselského Kiosk Radio či zakladatel berlínského Refuge Worldwide, mladé komunitní vysílací platformy, která se mimo jiné zaměřuje na spolupráci s humanitárními neziskovkami.


Ankali v rámci klubové noci 2. prosince představí newyorskou DJku a producentku Aurora Halal, spolu s několika rezidenty projektu – Djs Chloe Lula, dtekk a fleika. Intimní taneční parket Planety Za, mladší sestry Ankali, si vezme na starost zmiňované Refuge Worldwide, které je momentálně na svém evropském turné a přiveze sebou partu rezidentů rádia, včetně jmen jako Gramrcy, O.N.A nebo YUI. Rádio také ve stejný den uspořádá DJský workshop, který v rámci tour pořádá s dánskou značkou sluchátek AIAIAI. Workshop je otevřen všem, kdo vyplní přihlašovací formulář před naplněním kapacity.

Před veřejnou části eventu Ankali také pořádá týdenní hudební rezidenci pro producenty*ky a zvukové umělce*kyně spolu s kočovným projektem Extra Muros. Skupina umělců*kyň během týdne odstartuje spolupráci na kolaborativním albu, který vyjde o několik měsíců později. Část umělců*kyň organizátoři vybírají skrze open call, ten běží do 10. listopadu.

Info

Gravity Prg #2 Clubnight
2. 12. 2022 23:00
Ankali, Praha
Fb událost

foto © se svolením Refuge Worldwide

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

The Blue Stones a drag queen Alyssa Edwards v Praze

redakce 07.12.2022

Americká drag queen, tanečnice a osobnost televizní zábavy Alyssa Edwards přijede poprvé do Prahy. Její život je jeden velký spektákl.

Shortparis, Fléda, antiválečný hudební rituál

redakce 06.12.2022

Tvorba Shortparis aktualizuje tradici sociopolitické kritiky postpunku o soudobé postupy experimentálního popu.

Synapse Knowledge uzavře online masterclass se Sylvií Simmons

redakce 06.12.2022

Sylvie je redaktorkou prestižního hudebního titulu Mojo a na svém kontě má také řadu biografií.

Konektiv se blíží

redakce 04.12.2022

Tři nová hudební vystoupení, ve kterých se setkávají čeští hudebníci s hudebníky z řad přistěhovalců a národnostních menšin.

Brighter Death Now s Raison d’être v Underdogs'

redakce 03.12.2022

Celá Karmanikova tvorba, a hlavně živá vystoupení, jsou destilovanou anarchií, přehlídkou zkaženosti a vztyčeným prostředníkem celému lidstvu.

Luna poprvé v Praze

redakce 02.12.2022

Označení tvář ukrajinské hudební revoluce vymyslel magazín Vogue. Valná část kritiků říká, že elektronický zvuk projektu vychází z pop music 90' a 00' let.

Explicit zakončí sezónu zahraničním hostem

redakce 01.12.2022

Explicit : Connection To Collectivity bude poslední rave v září televizních obrazovek.

Dvě novinky HaDivadla v Arše

redakce 29.11.2022

HaDivadlo na začátku prosince zamíří do Prahy s další autorskou inscenací, na jejímž scénáři se podílel Bohdan Karásek.

Popmuseum zve (nejen) na online koncerty

redakce 28.11.2022

Speciální akustické a poloakustické sety umělců napříč žánry v komorním muzejním prostoru nabídne od listopadu na svém youtube kanálu.

Do Roxy na charitativní koncert pro dětské domovy

redakce 28.11.2022

Ve spolupráci s Organizací pro pomoc uprchlíkům vám Fource přináší charitativní koncert, jehož cílem je obdarovat děti z dětských domovů.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace