Zprávy / Nové desky

Hanni El  Khatib na kompilaci od Converse

Hanni El Khatib na kompilaci od Converse

redakce | Zprávy / Nové desky | 25.01.2015

Converse uvádí nový singl z očekávané kompilace CONS EP Vol. 3 od multiinstrumentalisty a producenta Hanni El Khatiba z Los Angeles a rappera Freddieho Gibbse. Skladba Satin Black zosobňuje kreativní životní styl CONS kultury a zároveň oslavuje nový model Converse CONS KA3 (Kenny Anderson).

Satin Black je první singl z kompilace CONS EP Vol. 3, který vyšel ve středu 14. ledna 2015. Za skladbou stojí Hanni El Khatib a Freddie Gibbs. Producent El Khatib je uznávaný pro jeho inovativní směs punku, bluesu, soulu a psychedelickému garážovému rocku. Rapper Gibbs je známý pro svoji ostrou flow a nezamněnitelné poetické texty s přesvědčivými příběhy.


CONS EP Vol. 3 je unikátní hudební kompilace, která sdružuje v pěti skladbách deset umělců různých žánrů. Oslavuje hudební rozmanitost a pokračuje ve stopách dvou předchozích kompilací CONS EP Vol. 1 (rok 2013) a Vol. 2 (rok 2014), které uvedly jména jako Vince Staples, Bad Rabbits, Trash Talk, The Internet, RATKING, The Dillinger Escape Plan, Flatbush Zombies a mnohé další. Letošní CONS EP Vol. 3 spojuje svět hip-hopu, rocku, metalu a elektronické hudby. Další tři tracky budou mít premiéru v průběhu jara 2015.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vyjde album Miroslava Tótha s Dystopic Requiem Quartet

redakce 23.02.2021

Zároveň sa v online prenose uskutoční premiéra hudobného diela, ktoré spracúva silný príbeh z minulosti a nesie jasný odkaz súčasnej spoločnosti.

Koreňova Zelenina vydává první desku

redakce 19.02.2021

Bratislavská hudební skupina Koreňova Zelenina vydává svoji první desku.

Popové nahlédnutí do duše Ellie Dandelion

redakce 18.02.2021

První oficiální EP Vivid, vydané pod platformou Agrose, je narozdíl od předchozí tvorby o poznání synthovější a rytmičtějí.

hUSa je mrtvá, ať žije Venera

redakce 18.02.2021

Venera na svém prvním albu servíruje vybrané pochoutky současného pojetí posthardcore, grunge, spacerockové scény.

Teepee vychází WTOB Remixes

redakce 17.02.2021

Čeká vás chill elektronika, house i techno, tracky fanoušky nepochybně donutí tančit i v domácím prostředí.

Tryo debutuje, a to u Kabinet Records

redakce 16.02.2021

V barevném indie projevu kapely, který chvílemi překrývá mlhavý shoegaze háv, jsou cítit nejen vlivy kultů jako Pink Floyd nebo The Doors, ale také jména jako Orville Peck či Real…

Kill the Dandies! vydali novinku Your Blood My Veins

redakce 15.02.2021

Nezapřou okouzlení psychedelií, postpunkem nebo soulem, zároveň ale jejich nahrávka přináší křehké i zasněné momenty s rozmlženými konturami trip hopu.

Post-hudba vydává druhý singl a oznamuje novou desku

redakce 12.02.2021

Elektropopové duo Post-hudba ohlašuje dva roky po vydání desky Není se na co těšit nové album. Svět na konci roku nula vyjde v březnu a představuje se už druhým singlem…

Richard Autner vydáva debut

redakce 12.02.2021

Záujem vydavateľstva Richarda nakopol, aby niektoré nápady oprášil, podokončoval a použil texty, ktoré dlhšie hľadali vhodný inštrumentálny podklad.

Hugo Hauskrecht s indie elektronickým albumom

redakce 11.02.2021

Nahrávka Stena vznikala spontánne, pracoval na nej celý minulý rok, ale väčšina pesničiek nevznikla s cieľom vytvoriť album.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace