Akce

Honduraská zpěvačka Isabella Lovestory v Chapeau Rouge

Isabella Lovestory (hn)
12. 06. 2023 20:00
Chapeau Rouge, Praha

Isabella Lovestory, vlastním jménem Isabella Rodriguez je honduraská zpěvačka, textařka, DJ, producentka a také návrhářka šperků. Úspěšně využívá své středoamerické kořeny v propojení s americkým popem. Svým inovativním pojetím pop-reggeatonu si vyšlapává vlastní cestu žánrem, kterému jinak dominují spíše muži. V době dospívání se Isabella s rodinou přestěhovala z Hondurasu do Spojených států, což popisuje jako velký kulturní šok, který měl velký vliv na její tvorbu. O několik let později se usadili v Montréalu.

Svou kariéru začala v roce 2018 na Soundcloudu s albem Juguete, v roce 2019 vydala své první EP Humo, po kterém následovalo EP Mariposa. V říjnu 2022 vydala Isabella své debutové album Amor Hardcore, které získalo pozitivní kritiky od takových médií, jako jsou Billboard, Interview Magazine, Resident Advisor nebo Pitchfork. V časopise Dazed o albu napsali: "S příběhy o lásce, sexu, vzteku a extázi, je poslech Amor Hardcore jako se zamilovat. Je to zběsilé a okamžité, přitáhne vaši pozornost a nepustí ji."

Isabella Lovestory zveřejnila v březnu 2023 nový singl Latina a oznámila evropské turné Laticonica, v rámci kterého zavítá do velkých měst, na festival Primavera Sound a 12. června 2023 vystoupí poprvé v České republice v pražském Chapeau Rouge.

Info

Isabella Lovestory (hn)
12. 6. 2023 20:00
Chapeau Rouge, Praha
Fb událost

foto © se souhlasem Isabelly Lovestory

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Červnový Kabinet múz

redakce 01.06.2023

Full Moon selekce z červnového programu Kabinetu múz. Kam zajdeme?

Pantera v Praze po čtyřiadvaceti letech

redakce 01.06.2023

Texaská čtveřice nadále inspiruje spousty kolegů hudebníků a zároveň si získává miliony šíleně oddaných fanoušků po celém světě.

Polský gqom, japonský daxofonista nebo niněrový drone. Punctum uzavírá jarní sezónu

redakce 31.05.2023

Měsíc ve znamení zajímavých malých koncertů oázy jménem Punctum.

El Perro (ex Radio Moscow) a Esben and the Witch míří do Prahy

redakce 31.05.2023

Mezinárodní sestava El Perro se vydává na evropskou tour v podobném stylu a snaze navázat na předchozí úspěchy Radio Moscow.

Blixa Bargeld a Teho Teardo v Paláci Akropolis

redakce 30.05.2023

Jejich hudba kombinuje avantgardu s útulností, kakofonii s melodií a jazykové propasti s krásou.

Cornelia Jakobs, Matthew and the Atlas, Glen Hansard nebo Bill Burr přijedou do Prahy

redakce 30.05.2023

Burr se nebojí rozkrývat paradoxy takové nálepky a kromě jiného se nepřímo ptá: Mohl by nás nakonec spojit muž, který vystupuje v bavlněném tričku s kapucí?

Punctum zažije polské všeuměly i tlak zlomených rytmů

redakce 29.05.2023

Alternativa, Heartnoize a Sonitus přivezou polské všuměly i čínskou elektroniku.

Erik Truffaz uvede na Flédě soundtracky kultovních filmů

redakce 27.05.2023

Švýcarsko-francouzský trumpetista patří k jazzové špičce, běžně překračuje hranice žánru a obohacuje jej o prvky hip hopu, rocku nebo elektroniky.

Lunchmeat a Bukolika v kladenské Poldi

redakce 26.05.2023

Na Till The Last se představí spoluzakladatel zásadního mexického kolektivu No Ambition And Fuck-all Interest Mexican Jihad a jeho kolega Fausto Bahio.

Full Moon in the Eye: Ivan Pinkava v Trafo Gallery

redakce 25.05.2023

Tělo se svýma očima. Nebo snad oči a jejich tělo? Těžko rozhodnout, která z těchto dvou definic podstaty vnímání lépe odpovídá principům díla Ivana Pinkavy.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace