Akce

Hooverphonic přivezou nové album

Hooverphonic (be)
01.04.2019 19:30
Lucerna Music Bar, Praha

Belgičtí Hooverphonic se 1. dubna vrátí do pražského Lucerna Music Baru a přivezou s sebou zbrusu novou desku Looking for Stars. Hooverphonic, kteří z původních vod trip hopu zamířili postupem času i do žánrů dream popu, indie a alternativy, oslaví příští rok 25 let existence a jako první dárek si v listopadu 2018 nadělili novou, v pořadí již desátou studiovou desku.

Hlavní kreativní duo kapely, basák a producent Alex Callier a kytarista Raymond Geerts, k sobě tentokrát přibrali teprve osmnáctiletou zpěvačku Luku Cruysberghs, vítězku talentové soutěže The Voice of Flanders 2018. S Lukou se Hooverphonic dokonale daří naplňovat svoji vizi, což je tvorba mezinárodně úspěšné „retro futuristické” muziky.

Celá deska je stylově a náladově velmi rozmanitá. Najdete na ní klasický „Hooverphonic vintage vibe”, stejně tak jako trip hop nebo počítačový programming. Alex Callier se tak podle svých slov přizpůsobuje dnešnímu posluchači, který si spíš vytváří playlisty složené z tvorby různých umělců. A jak se nová nahrávka povedla? To budete moci posoudit na vlastní uši už 1. dubna v Lucerna Music Baru. Poslední pražský koncert Hooverphonic byl dopředu vyprodaný, tak s nákupem lístků příliš neváhejte.

Info

Hooverphonic (be)
1. 4. 2019 19:30
Lucerna Music Bar, Praha
fb událost

Foto © Carl Rottiers

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články