Akce

J. Bernardt uvede v Praze novou desku

J. Bernardt (be)
08. 12. 2024 20:00
Futurum Music Bar, Praha

Belgický zpěvák, skladatel, hudebník, producent, inženýr, programátor, člen alternativní rockové kapely Balthazar a taky sólový interpret – to všechno je Jinte Deprez aka J. Bernardt. V roce 2016 si dala kapela Balthazar pauzu a z Jinteho se tak stal J. Bernardt. Do pražského Futura zamíří s novou deskou 8. prosince.

Zatímco debutová deska J. Bernardta Running Days byla směsí především elektroniky, tak s novinkou, která vyjde v polovině května, zabrousí J. Bernardt do pravého hudebního oldschoolu. Novou desku postavil kolem kapely složené ze svých přátel a pouští se na ní do poctivé hudební tvorby plné dramatických emocí. A přesto, podle zatím vydaných singlů, nechybí na nové desce ani technologické vychytávky a neotřelé nápady.


Nová deska se jmenuje Contigo, což ve Španělštině znamená – s tebou. Je to dramatické, barevné, vzrušující a přesvědčivé dílo. Díky nádherným melodiím, vokálům a vychytávkám mistra studiové tvorby, hudebního vynálezce i zpěváka bude, alespoň podle toho, co je zatím k poslechu, deska živá, originální a posluchače prostě bude bavit. Contigo je totiž o něčem, co každý člověk dobře zná. Je o rozchodu a zkoumá všechny jeho fáze: šok, smutek, vztek, popření, bolest i přijetí. A přitom je stále „krutě romantická“.

Pro někoho takový popis může být příliš komplikovaný, může se zdát, že je to něco neproveditelného, co na desku prostě nejde dostat. Ale každý, kdo si někdy skladby J. Bernardta poslechl, ví, že to možné je a že album bude přesně takové, jak ho tvůrci popisují. Přijďte se přesvědčit naživo.

Info

J. Bernardt (be)
8. 12. 2024 20:00
Futurum, Praha
Fb událost

foto © se svolením D Smack U Promotion

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Bob Dylan v Praze

redakce 19.07.2024

Americký zpěvák a skladatel Bob Dylan se vrací do Prahy, aby potěšil své fanoušky nezapomenutelnými koncerty. Hned třemi.

Poison Ruïn si vezmou Bike Jesus

redakce 18.07.2024

Crust punk inspirovaný oi!, postpunkem a dungeon synthem, s velkým důrazem na melodie a temnou středověkou estetikou, s lyrikou odkazující na anarcho ikonografii.

Jednota a Glory Affairs uvádějí Rắn Cạp Đuôi

redakce 17.07.2024

Rắn Cạp Đuôi je skupina z Ho Či Minova města, která vychází z internetové hyperreality a patří k mimořádně ceněným zástupcům experimentální elektroniky.

Glitterer s Bibione v Underdogs'

redakce 16.07.2024

Sám Glitterer mezi stěžejními vlivy zmiňuje například kapely Lilys, Unrest, Fugazi a Nation of Ulysses, ale i britské 70s a 80s kapely.

Sestry Garcíovy s Tomášem Liškou v Lodžii

Barka Fabiánová 16.07.2024

Ojedinělý koncert sesterského dua s česko-španělskými kořeny za doprovodu předního kontrabasisty proběhne ve Valdštejnské lodžii v Jičíně.

Sport na půdě

redakce 15.07.2024

Kapela Sport z francouzského Lyonu se vrací po pětileté odmlce. Jejich osobitý styl, kde kombinují prvky punku, indie a ema, si našel spoustu fanoušků.

Společný koncert Bardo a Ankramu

redakce 15.07.2024

Přestože jsou všechny skladby originální, mluvící vlastním jazykem, v Bardu lze nalézt i jistou fiktivní příchuť slovenského folklóru.

Šimanský & Niesner v Džungli BKAO

redakce 14.07.2024

Jan, řečený Člověk Krve, si nese slovo sen i v rodovém jméně. Z magických prostor jeho písní se noří živé postavy, důvěrně známá místa i povědomá slova.

Psychedelic Porn Crumpets ve Futuru

redakce 14.07.2024

Odkud by měl do světa proudit ten nejlepší psychedelický rock, když ne z Austrálie.

Berlin Atonal představuje nový projekt Openless

redakce 11.07.2024

Poté, co v loňském roce přešli na dvouletý režim, představují Openless jako sérii tří výjimečných koncertních večerů plných audio-vizuálních zážitků.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace