Zprávy / Pozvánky

Jan Michoin s The Sound of Biblical Violence a Motherfucifer v Kaštanu

Jan Michoin s The Sound of Biblical Violence a Motherfucifer v Kaštanu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 14.01.2022

Jan Michoin, sólový projekt reflektující možnosti nomádského života v jednadvacátém století. Hranice mezi pouští a městem, kytarou a bubnem, dodávkou a postýlkou se rozplývají. Skate or die! The Sound of Biblical Violence, všechno, co sis kdy mohl přát od experimentální hudby. Nehledej kompromis a nehledej trendy. Dvě knihovnice z podzemí tak hlubokého, že na povrchu slyšíš jen šumět trávu, zatímco dole pukají zlaté žíly. Motherfucifer, 2/3 noise-punkových Die Puppen Augen v kontemplativním provedení. Útěk od mizérie společenského aktivismu v usebrání se do nitra. Hluk nahrazuje minimalismus, křik střídá mantra. Celý svět se může odehrát za dveřmi kuchyně. Že psi jsou lepší než lidi se můžete přesvědčit ve čtvrtek 27. ledna v klubu Kaštan.

Info

Jan Michoin + The Sound of Biblical Violence + Motherfucifer
27. 1. 2022 19:00
Kaštan, Praha
Fb událost

foto © se svolením Noise Assault Agency Budweiss

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Atrium na Žižkově: Playing Divas

redakce 06.07.2022

Stejnojmennou koncertní sérii zahájí Monika Omerzu Midriaková s projektem Leto s Monikou, následovat budou v měsíčním cyklu další jména.

Girls Against Boys a další na Altenburgu

redakce 05.07.2022

Kromě Girls Against Boys se můžete těšit i na Planety s novým setem v roli předkapely a speciální vystoupení Paramount Styles na břehu u ohně.

Rachot v červenci

redakce 02.07.2022

Kapelníci Roberta Planta a PIL na jednom pódiu. Výjimečné spojení tří kultovních postav, které na britské scéně působí už víc než čtyřicet let.

Klub Brno v Ostravě slaví dva roky

redakce 30.06.2022

Hudební prostor s neobvyklým názvem je dílem entuziastů z kulturního spolku Provoz.

Amy Shark i Bonobo v Praze

redakce 29.06.2022

Dravá indiepopová zpěvačka Amy Shark vyráží na turné a svou českou premiéru. Bonobo nás vezme do pestré divočiny alba Fragments, v Praze zahraje na podzim.

Červenec v Underdogs' a na Fluffu

redakce 27.06.2022

V sólové tvorbě sází J.Zunz na minimalistickou elektroniku, evokující stav na pomezí snu a bdělosti, a skrze repetitivní melodie směřuje za horizont běžného vědomí.

Půlnoc umění, nová výstava Kunsthalle Praha

redakce 26.06.2022

Letní výstava představí soukromou sbírku a aktivity Karla Babíčka – významného kulturního hybatele a zakladatele legendární pražské galerie Behémót v 90. letech.

V Underdogs' neofolkový Of the Wand And the Moon

redakce 22.06.2022

Kim Larsen již tuto sobotu představí nové album, na které milovníci neofolku čekali dlouhých deset let od poslední, fenomenální desky The Lone Descent.

Fobia Kid křtí ve čtvrtek na Altenburgu

redakce 21.06.2022

Po roční pauze od hudby i sociálních sítí se slovenský rapper vrací objevovat zákoutí digitálních glitchů a hyperaktivních beatů.

Horrorcore Ice Nine Kills i melancholický synthpop Nation of Language v Praze

redakce 21.06.2022

Ice Nine Kills, to jsou chytlavé riffy, monstrózní produkce i vyklenuté melodie – a hlavně estetika osmdesátkových hororů.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace