Zprávy

Jay Z a další velký páky rozjíždějí streamingovou službu

Jay Z a další velký páky rozjíždějí streamingovou službu

redakce | Zprávy | 31.03.2015

O zámoří je známo, že si potrpí na pompéznost a u týpků jako Jay Z to snad i vyloženě čekáte. Aktuálně v New York City uspořádal okázalou oslavu ku příležitosti znovuzahájení streamingové služby Tidal, kterou nedávno koupil. A v čem že je tenhle večírek unikátní? Arcade Fire, Kanye, Beyoncé, Daft Punk, Jack White, Nicki Minaj, Madonna, Rihanna, Usher, Alicia Keys, J. Cole a ještě spousta dalších veřejně oznámili, že se stávají jejími spoluvlastníky a po projevu, který přednesla Alicia Keys, všichni svorně podepsali ustavující prohlášení.


Tohle promovideo situaci dokresluje. Tidal hned na úvod nabízí několik zcela exkluzivních položek, jako záznam vůbec prvního televizního vystoupení The White Stripes, film Electroma od dua Daft Punk nebo třeba speciální hudební playlist sestavený Beyoncé. Tidal garantuje bezztrátovou CD kvalitu audia i videa. Ale zadarmo to nebude - měsíční paušál $19.95 za nejlepší kvalitu záznamu, $9.95 za tu standardní. Služba by měla spolupracovat se všemi nejzásadnějšími vydavatelstvími.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Festival Slunovrat nabízí

redakce 28.05.2023

Young Gods, Tata Bojs, prof. Zubov či Olga Sommerová – to jsou některá jména z více než stovky vystupujících.

Erik Truffaz uvede na Flédě soundtracky kultovních filmů

redakce 27.05.2023

Švýcarsko-francouzský trumpetista patří k jazzové špičce, běžně překračuje hranice žánru a obohacuje jej o prvky hip hopu, rocku nebo elektroniky.

Kolumbus jindy a dnes, monografie GMU

redakce 27.05.2023

Kolektivní monografie mapující reflexi legendární postavy Kryštofa Kolumba v kontextu českého umění a kultury.

Lunchmeat a Bukolika v kladenské Poldi

redakce 26.05.2023

Na Till The Last se představí spoluzakladatel zásadního mexického kolektivu No Ambition And Fuck-all Interest Mexican Jihad a jeho kolega Fausto Bahio.

Nový singel Karola Mikloša

redakce 26.05.2023

Nový singel vychádza osem mesiacov od predstavenia albumu This Side of Town.

International Shakuhachi Festival Prague: Hudba a změněné vědomí

redakce 26.05.2023

Letošní ročník nabídne devět koncertů a na čtyřicet výukových lekcí hry na tradiční japonské nástroje.

Tamara: Halo, tady Gina

redakce 25.05.2023

Nové EP kapely Tamara Halo, tady Gina překračuje debutovou desku Anderson. Období pozdního dospívání přináší nová témata.

Zahajovací koncert MFF Karlovy Vary s kapelou Morcheeba

redakce 25.05.2023

Slavnostní koncert letošního ročníku bude mít letos exkluzivní obsazení. Kromě Russella Crowea a kapely Indoor Garden Party zahraje také britská Morcheeba.

Full Moon in the Eye: Ivan Pinkava v Trafo Gallery

redakce 25.05.2023

Tělo se svýma očima. Nebo snad oči a jejich tělo? Těžko rozhodnout, která z těchto dvou definic podstaty vnímání lépe odpovídá principům díla Ivana Pinkavy.

Lunchmeat Festival 2023 se dívá pod povrch

redakce 24.05.2023

Kromě mezinárodních umělců chceme letos zviditelnit výjimečné místní hudebníky, které neustále objevujeme na naší agilní scéně, říkají organizátoři.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace