Zprávy / Festivalové

Jubilejní OFF Festival

Jubilejní OFF Festival

redakce | Zprávy / Festivalové | 06.01.2022

Program jubilejního, 15. ročníku OFF Festivalu odhalil svá hlavní jména a společně s tím i videospot. 5. – 7. srpna v Údolí tří rybníků zahrají: Iggy Pop, Bikini Kill, Yves Tumor & Its Band, The Armed, Mdou Moctar, Erika de Casier, Squid, Pi'erre Bourne, Yard Act, Natalie Bergman, Metronomy, Rina Sawayama, Molchat Doma, Q, Altin Gün nebo DJ Seinfeld.

"Velmi si vážíme našich fanoušků, takže se jim každý rok snažíme poskytnout program, díky kterému se budou cítit duchovně nasyceni a inspirováni. Příští ročník je pro nás výjimečný jednak tím, že je jubilejní, jednak tím, že se vracíme po pandemii nebo během ní. Chceme, aby se návštěvníci cítili jako kdysi v nejlepším obchodě s deskami nebo jako by se trefili do playlistu, který nechtějí přestat poslouchat. Kromě hudby se snažíme do tohoto seznamu skladeb zahrnout i další zážitky a vjemy. Proto rozšíříme doprovodný program a samotný festival bude jako vždy velmi ekologický," prohlašuje Artur Rojek, zakladatel a umělecký ředitel festivalu OFF.

Od prosince je v prodeji omezený počet jednodenních vstupenek v ceně 229 pln, čili váhání není na místě. Zároveň jsou na webu festivalu k dispozici třídenní vstupenky (399 pln) a třídenní vstupenky s kempem (499 pln).

Info

OFF Festival
5.–7. 8. 2022
Údolí tří rybníků, Katovice
web

foto © Tammy Rae Carland

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Batch a třináct brněnských klubů

redakce 15.08.2022

Batch si klade za cíl poukázat na živost brněnské kulturní sféry, bohatou hudební historii a současnost i důležitost společného hlasu aktérů na klubové scéně.

Jazz Goes to Town ohlašuje další edici

redakce 15.08.2022

Můžete se těšit na osm českých premiér, z toho jednu světovou, a to skladbu Songs legendárního skladatele a trumpetisty Michaela Mantlera.

Breathe festival už po ôsmy raz

redakce 14.08.2022

Organizátori Breathe festivalu počas roka realizujú klubové parties v prešovskom Wave, ale aj vo vzdialenejšej Prahe.

Na Salaši podruhé

redakce 13.08.2022

Hudební program, japonská kaligrafie, umělecká realizace, dobré jídlo a pití, to jsou body kulturního dne v nezaměnitelném prostoru poblíž Tvarožné Lhoty.

Druhý ročník Raveyard Festivalu

redakce 12.08.2022

Tentokrát se můžete těšit na světová drum’n’bassová jména, ale také na špičky tuzemské rapové scény nebo novou experimentální stage.

Festival Metal!!! přiveze Napalm Death

redakce 11.08.2022

Českou scénu zastupují i brněnští deathmetaloví Vanguard, Refore, jejichž koncerty bývají hodně našlapané nebo See You in Hell.

Na Arctangent dorazí Opeth, Cult of Luna a další

redakce 10.08.2022

Milovníci mathrockových rytmů a anglického bláta se mohou těšit na Lightning Bolt, A. A. Williams, Emmu Ruth Rundle, Mono, Zeal and Ardor, Godlfesh, Amenra a další.

Polský Fest Festival je za rohem

redakce 09.08.2022

Letos se na devíti hlavních scénách a v dalších zónách představí přes 200 umělců z celého světa.

Ugandský festival Nyege Nyege zveřejňuje lineup

redakce 09.08.2022

Na festivalu se předství mimojiné ghansko-nigerijská zpěvačka Adomaa, keňská popová hvězda Kabeaushé a nigerijská rapperka MC Aunty Rayzor.

Mezipatra opět na Prague Pride

redakce 07.08.2022

Polské drama Strachy v nás z prostředí katolického venkova, diskuze o asexualitě nebo pubquiz. Mezipatra přinášejí na Prague Pride bohatý doprovodný program.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace