Zprávy / Festivalové

Jubilejní OFF Festival

Jubilejní OFF Festival

redakce | Zprávy / Festivalové | 06.01.2022

Program jubilejního, 15. ročníku OFF Festivalu odhalil svá hlavní jména a společně s tím i videospot. 5. – 7. srpna v Údolí tří rybníků zahrají: Iggy Pop, Bikini Kill, Yves Tumor & Its Band, The Armed, Mdou Moctar, Erika de Casier, Squid, Pi'erre Bourne, Yard Act, Natalie Bergman, Metronomy, Rina Sawayama, Molchat Doma, Q, Altin Gün nebo DJ Seinfeld.

"Velmi si vážíme našich fanoušků, takže se jim každý rok snažíme poskytnout program, díky kterému se budou cítit duchovně nasyceni a inspirováni. Příští ročník je pro nás výjimečný jednak tím, že je jubilejní, jednak tím, že se vracíme po pandemii nebo během ní. Chceme, aby se návštěvníci cítili jako kdysi v nejlepším obchodě s deskami nebo jako by se trefili do playlistu, který nechtějí přestat poslouchat. Kromě hudby se snažíme do tohoto seznamu skladeb zahrnout i další zážitky a vjemy. Proto rozšíříme doprovodný program a samotný festival bude jako vždy velmi ekologický," prohlašuje Artur Rojek, zakladatel a umělecký ředitel festivalu OFF.

Od prosince je v prodeji omezený počet jednodenních vstupenek v ceně 229 pln, čili váhání není na místě. Zároveň jsou na webu festivalu k dispozici třídenní vstupenky (399 pln) a třídenní vstupenky s kempem (499 pln).

Info

OFF Festival
5.–7. 8. 2022
Údolí tří rybníků, Katovice
web

foto © Tammy Rae Carland

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Eurosonic Moon 2022

redakce 18.01.2022

Jako každý správný showcaseový playlist, i ten náš začíná téměř hodinovou metalovou seancí. Představujeme letošní Eurosonic.

Eurosonic Noorderslag již příští týden

redakce 16.01.2022

K již nabitému programu přidává Eurosonic nová jména, do soupisky přibili holandští nováčci MEROL, Wies, Pom, Cloudsurfers a Tinlicker.

Scandi, přehlídka severských filmů

redakce 09.01.2022

Diváci se můžou těšit na bohatý filmový program naplněný festivalovými předpremiérami, žánrovými tituly, ale i na legendární švédské němé filmy.

Rock for People a další zvučná jména

redakce 07.01.2022

Rock for People přivezou dánskou popstar MØ, rockové Wolf Alice, taky beabadoobee a další.

Sharpe 2022 oznámil první jména

redakce 03.01.2022

Festival a konferencia Sharpe ohlasuje prvé mená a rozšírenie. Vystúpi aj japonská kapela Tricot.

Tři noci, tři filmy, tři setkání! ÍRÁN:CI 2022

redakce 03.01.2022

Festival ÍRÁN:CI 2022 v lednu v Praze a Brně promítne to nejlepší z íránské kinematografie

Metronome Prague spojil síly s Fource Entertainment

redakce 23.12.2021

Dohoda mezi novými partnery se sice týká primárně výhledu do roku 2023, umožňuje ale jednání už i na doplnění programu nadcházejícího ročníku Metronome Prague.

Festival Nu Sound of Serbia

redakce 20.12.2021

Srbská alternatívna hudba je dobre namiešaným kokteilom melodiky, údernosti, energie, živelnosti.

Youssou N´Dour, Modest Mouse a další na Colours of Ostrava

redakce 19.12.2021

Vůbec poprvé do České republiky přijede jedna z nejoriginálnějších a nejpůsobivějších kapel americké postgrungeové scény Modest Mouse.

CTM festival se blíží

redakce 18.12.2021

Hybridní edice berlínského festivalu zaměřeného především na progresivní elektroniku CTM bude probíhat na přelomu ledna a února. S kým?

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace