Zprávy / Pozvánky

Kalle představí oceňovaný debut na jižní Moravě

Kalle představí oceňovaný debut na jižní Moravě

redakce | Zprávy / Pozvánky | 21.04.2015

Duo Kalle vyráží o víkendu na moravské miniturné, debut Live from the Room představí v uherskohradišťském klubu Mír a břeclavské Piksle.

Čerství držitelé ceny Anděl za alternativní desku roku sklízejí pozitivní ohlasy doslova na každém kroku a "odborné" termíny jako DIY přístup, lo-fi estetika nebo čtyřstopý magnetofon nesmí jednoduše chybět. Nejdůležitější však zůstává samotná hudba, kdy se nenuceně snoubí gradující kytarové riffy, uhrančivý hlas Veroniky Buriánkové a intimní atmosféra partnerského vztahu. Vystoupení táborské dvojice Kalle zkrátka slibuje jedinečný zážitek, kdy o příjemné mrazení v zádech není zdaleka nouze.


O support se v Uherském Hradišti postará nadějná lokální kytarovka The Guides a autorské čtení mladého pražského novináře Pavla Poplužníka. Břeclavská zastávka pro změnu přihodí slovenské kytarové melancholiky Kolowrat a valmezské Drtikol. Oba koncerty se konají pod osvědčeným patronátem spřátelených promotérských partiček Destroy production a PiCrew.

Info

Kalle + The Guides
24. 4. 2015 20:00
Klub Mír, Uherské Hradiště
Vstupné: 70 ,-

www.facebook.com/events/1622198841343410

Kalle + Kolowrat (sk) + Drtikol
25. 4. 2015 20:00
Kafé Piksla, Břeclav

www.facebook.com/events/402056419978130

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Zasněný pop pařížských Juniore a audiovizuální magie Droeloe

redakce 10.05.2021

V Paříži usazené světoběžnice Juniore měly ke světu filmu odjakživa blízko, jejich hudba je rovnou měrou zábavná a obrazotvorná.

Pentatonix do Prahy později, David Keenan už letos

redakce 03.05.2021

Přestože otazníků je ve vzduchu stále mnoho, jsme rádi, že klubové i halové koncerty pomalu nabývají konkrétnější obrysy.

Lucerna Music Bar chystá open air

redakce 02.05.2021

Od poloviny června do poloviny září se pod hlavičkou Lucerna Music Bar Open Air uskuteční hudební vystoupení českých a slovenských interpretů.

Nová Cvernovka chystá Deň zatvorených ateliérov

redakce 30.04.2021

Počas celodenného streamu organizátori odpremiérujú archívne zábery a nové relácie. Predstavia ateliéry, aj nový park.

Mladí ladí jazz oslaví Mezinárodní den jazzu

redakce 29.04.2021

Mezinárodní festival Mladí ladí jazz více jak deset let představuje zahraniční a tuzemské talenty i hvězdy současné jazzové a experimentální scény.

Goethe-Institut: online debata o žurnalistice

redakce 27.04.2021

Jaké hranice a jaké příležitosti má politické zpravodajství, zvláště s ohledem na podporu demokratických hodnot a na důsledné vystupování proti totalitním a autoritativním režimům?

Django Django a Fink zahrají v Praze

redakce 26.04.2021

Django Django se nikdy nepovažovali za klasickou kapelu, svou dráhu sami popisují jako neustálé unikání a vyhýbání se věcem.

Dorůžka, Fischmann a Novák představí nepoznané písně židovských hudebníků

redakce 25.04.2021

Festival Věčná naděje přinese livestream ze Španělské synagogy. Zazní autorské kusy i přearanžované skladby Kurta Weila, Chavy Alberstein či Johna Zorna.

Tommy Cash vystoupí v Praze dvakrát za sebou

redakce 24.04.2021

Do Prahy se Tommy Cash vrací v rámci tour propagující jeho aktuální EP Moneysutra, na kterém poprvé kromě hvězdného producenta Dipla hostují i další rappeři.

Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring

redakce 23.04.2021

O desáté album obohatili svou diskografii The Offspring. Deska Let The Bad Times Roll vyšla po devíti letech od vydání nahrávky Days Go By.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace