Zprávy / Festivalové

Kdo, kdy a kde na Rock for People Europe?

redakce | Zprávy / Festivalové | 22.06.2015

Detailní harmonogram Rock for People Europe aktuálně visí na webu, prohlížejte, plánujte. Nově byly zavedeny dvoudenní edice lístků, a sice na 3.+ 4.7. a 4.+ 5.7. za 1 200 Kč. Kvůli velkému zájmu o jednodenní vstupenky na 4.7. v čele s Motörhead, Guano Apes, Movits! nebo The Inspector Cluzo byla po vyprodání edice za 850 Kč spuštěna exkluzivní limitovaná edice. Jedná se o počet 800 ks, které jsou nyní k zakoupení za 950 Kč na webu RfP Europe.

Pro všechny, kteří byli ve Festivalparku v Hradci na začátku června a chtějí si festivalovou atmosféru užít znovu, přináší pořadatelé připravili další příležitost. Kdokoli, kdo pošle fotografii lístku nebo pásky z HK do zpráv na Facebook RfP, obdrží unikátní kód na slevu na celofestivalový lístek za 1 200 Kč.


Časový harmonogram hlavních stagí, tedy RfP stage, Česká spořitelna stage, Red Bull Tour Bus, Excelent stage nebo Nova Cinema stage, je již definitivní. Mezi zatím posledními potvrzenými jmény se objevili například Dead by April, kterým bouře nad Evropou zhatila příjezd do Hradce, chytlaví elektro popoví Nihils, stoner rockem prostoupení Elephants from Neptune nebo nespočet kapel ze zemí Visegrádské čtyřky.

Návštěvníci festivalu v ceně vstupenky získají zároveň vstup na paralelně probíhající výstavy v DEPO2015 a další akce Evropského hlavního města kultury 2015.

Info

Rock for People EUROPE
3. - 5. 7. 2015
Depo Městských dopravních podniků, Plzeň

www.facebook.com/events/1520680161550965
www.facebook.com/rockforpeople
www.rockforpeople.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Queer filmový festival Mezipatra bude online

redakce 21.10.2020

Mezipatra letos uvedou v hlavní soutěži celkem jedenáct celovečerních snímků, mezi kterými jsou nově zařazeny i vybrané dokumentární filmy.

Bazaar Festival přivede své Superhrdinky až do obýváků

Martina Wes 20.10.2020

Šestý ročník divadelního a tanečního festivalu , který se soustředí na tvůrce nezávislé scény střední a východní Evropy, se přesouvá do online verze.

Letošní Blues Alive neproběhne

redakce 20.10.2020

Letošní ročník mezinárodního festivalu Blues Alive je bohužel z důvodu koronavirových opatření a celkové epidemické situace zrušen.

Ji.hlava online

redakce 16.10.2020

To nejnovější z českého i světového dokumentu, retrospektiva jihokorejského filmu, velká přehlídka afroamerického dokumentu i navýsost aktuální témata.

4+4 dny v pohybu vysílá podcastové studio

redakce 15.10.2020

Mluvit se bude o hnutí Black Lives Matter, aktivismu mladých lidí, digitální ekonomice, jak pohlížet na náboženství v dnešní době či o zvuku a hudbě.

Mezipatra představí novou znělku festivalu a highlighty letošního programu

redakce 15.10.2020

Vybrané snímky queer filmového festivalu Mezipatra svoji pozornost obrací na problémy uvnitř LGBTQ+ komunity.

Kurátory soutěže PAFu Jiné vize Tina Poliačková a Lumír Nykl

redakce 14.10.2020

Soutěž Jiné vize CZ si dlouhodobě klade za cíl vytvářet povědomí o českém pohyblivém obraze: hraničních formách na pomezí animace, experimentálního filmu a videoartu.

Literární přehlídku ProtimluvFest předznamenává téma tance

redakce 13.10.2020

Festivalová čtení sice neproběhnou kvůli koronavirovým omezením s publikem, ale sledovat jejich průběh budou moci zájemci na webových stránkách.

Festival současného umění 4+4 dny v pohybu v třídenní variantě

redakce 09.10.2020

Vzhledem k ohlášeným bezpečnostním opatřením organizátoři oznamují zkrácenou třídenní variantu festivalu.

Začal konkurz kapel na Welcome scénu Hradeckého slunovratu

redakce 06.10.2020

Welcome scéna tradičně nabízí skvělou příležitost pro české i zahraniční kapely prezentovat svou vlastní tvorbu.