Galerie

Klahrk + sorbitol drops, 28.6.2024, Plato, Ostrava

Klahrk + sorbitol drops, 28.6.2024, Plato, Ostrava

Foto: Anet Jursová | Galerie | 01.07.2024

V rámci akce Sbohem, Bauhause! uspořádal ostravsko-pražský kolektiv Gin&PLATOnic rozlučkový koncert v Plato Bauhaus, kde byl následující den ukončen provoz. Unikátní prostor sloužil především jako kulturní vzdělávací a komunitní centrum.

Kdo dorazil dříve, mohl se zúčastnit táboráku a opéct si špekáček za doprovodu DJ setu Gin&Platonic. Proběhla také komentovaná prohlídka Bauhausu s provozní ředitelkou Magdou Luňáčkovou, která odhalila návštěvníkům i to, co bylo veřejnosti doposud skryto. Dala nahlédnout mimo jiné do zázemí Bauhausu a kanceláří. Po proslovu ředitele Plato Bauhaus vystoupil hudební producent sorbitol drops. Jeho kombinace zvuků nechala každého zapadnout do svého nitra a popustit uzdu fantazie. Výlet à la Alenka v říši divů.

Hlavním bodem večera byl Ben Clark aka Klahrk. Energickou hudbou dokázal rozhýbat publikum, všeobjímací nostalgie byla všudypřítomná.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace