Články / Seriály / / KlipyTipy

KlipyTipy: Psychocandy - 91

KlipyTipy: Psychocandy - 91

redakce | Články / Seriály / / KlipyTipy | 25.07.2018

Psychocandy v říjnu definitivně končí a letním singlem 91 předznamenávají závěrečné EP 66902, které vychází 2. září. Ve stejný měsíc se také znojemské indie rockové trio vydá na poslední turné. „Nerozcházíme se ve zlém, kdybychom se nesnášeli, nedokážeme spolu v září odjet tolik koncertů. Důvod rozpadu jsme se dohodli nezveřejňovat. Jestli to někoho zajímá, vždycky se může zeptat osobně,“ vysvětluje okolnosti rozpadu kapely Filip Zobač z Psychocandy.


„Jako obvykle jsme se snažili přijít s nápadem na klip, se kterým by souhlasili všichni v kapele, ale neshodli jsme se na ničem. Proto nás naše dvorní kameramanka Elsa jeden den natáčela rybím okem. Byli jsme na koncertě, házeli kameny na skleněný flašky pod mostem, dělali ohně v národním parku. Jeden klasický den na předměstí,“ přibližuje video Jiří Marek.

Na posledních koncertech si s Psychocandy zahrají přátelé, které si za pět let svého působení vyrobili. Mezi nimi nechybí Mancuso, Kakktus, February, Genuine Jacks, Small Town Life, Thrashsurf nebo The OXX. Kompletní seznam koncertů zveřejní kapela v srpnu.

Info

Psychocandy
bandcamp interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Premiéra: Bolehlav - Anxieta

redakce 03.06.2021

Dubstep, breakcore, metal i noise a industrial, elektronické hračky a kytara. Bolehlav představuje druhé video a uzavírá jednu etapu.

Premiéra: Hello Marcel - Píva

redakce 31.05.2021

Klip Píva, který se natáčel v pražském klubu Rock Café, sice vychází z neveselé situace, ale smutný - jak je skupině Hello Marcel vlastní - příliš není. Realita se tlačí…

Premiéra: February představují environmentální baladu Scolytinae

redakce 06.05.2021

February představují environmentální baladu Scolytinae, inspirovanou kůrovcovou kalamitou.

KlipyTipy: Sebe - Pocta Mikeovi T

waghiss666 24.09.2020

Tentokrát country-rapové duo Sebe přichází po krátké pauze s dalším singlem. Zavzpomínejte na vzácně klidné časy letošního léta a poctěte Mikea T.

KlipyTipy: The Membranes – The City Is an Animal (Nature Is Its Slave)

Michal Pařízek 27.05.2020

K albu What Nature Gives… Nature Takes Away vzniklo klipů již několik, tentokrát Membranes vsadili na totální minimal – iPhone, skutr a světla velkoměsta.

KlipyTipy: Syntia Rose - Cold Water

redakce 20.03.2020

Frida Blomberg Håvardstun a Magdaléna Manderlová aka Syntia Rose chystají na jaro nové EP. Tohle je jedna z prvních ochutnávek.

KlipyTipy: Ptakh_Jung - Monika

redakce 11.03.2020

Krátký film autenticky popisuje život ukrajinské mládeže. Tedy večírky s kamarády, alkoholem a drogami.

KlipyTipy: Chelsea Wolfe - Highway

redakce 07.03.2020

"Další město, další den," zpívá Chelsea Wolfe ve skladbě Highway. A předtím, než se zase vydá na evropskou tour, pouští do světa i videoklip k ní.

KlipyTipy: Bookie Baker - Autumn Wind

redakce 25.01.2020

Kapela obsadila do hlavních rolí klipu známého novelistu Marka Slouku se synem Zackem.

KlipyTipy: Ginny Andro – So Far OK

redakce 23.01.2020

Na své novince Ginny oproti debutu výrazně zvážněl a v písni se dotýká rape culture, zneužívání a domácího násilí.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace