Články / Seriály / / KlipyTipy

KlipyTipy: Psychocandy - 91

KlipyTipy: Psychocandy - 91

redakce | Články / Seriály / / KlipyTipy | 25.07.2018

Psychocandy v říjnu definitivně končí a letním singlem 91 předznamenávají závěrečné EP 66902, které vychází 2. září. Ve stejný měsíc se také znojemské indie rockové trio vydá na poslední turné. „Nerozcházíme se ve zlém, kdybychom se nesnášeli, nedokážeme spolu v září odjet tolik koncertů. Důvod rozpadu jsme se dohodli nezveřejňovat. Jestli to někoho zajímá, vždycky se může zeptat osobně,“ vysvětluje okolnosti rozpadu kapely Filip Zobač z Psychocandy.


„Jako obvykle jsme se snažili přijít s nápadem na klip, se kterým by souhlasili všichni v kapele, ale neshodli jsme se na ničem. Proto nás naše dvorní kameramanka Elsa jeden den natáčela rybím okem. Byli jsme na koncertě, házeli kameny na skleněný flašky pod mostem, dělali ohně v národním parku. Jeden klasický den na předměstí,“ přibližuje video Jiří Marek.

Na posledních koncertech si s Psychocandy zahrají přátelé, které si za pět let svého působení vyrobili. Mezi nimi nechybí Mancuso, Kakktus, February, Genuine Jacks, Small Town Life, Thrashsurf nebo The OXX. Kompletní seznam koncertů zveřejní kapela v srpnu.

Info

Psychocandy
bandcamp interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články