Články / Seriály / / KlipyTipy

KlipyTipy: Sundays on Clarendon Road - Try

KlipyTipy: Sundays on Clarendon Road - Try

redakce | Články / Seriály / / KlipyTipy | 07.11.2018

"Než se dítě narodilo, měl jsem strach z toho, jaké hrůzy ho na světě čekají. Pak mi došlo, že největší traumata mu způsobím já sám." Pražské duo Sundays on Clarendon Road (Jonáš Zbořil, Jan Tůma) vydává nový singl Try, ukolébavku o strachu a o otcovství.

V novém songu prozkoumávají pro kapelu dosud neznámá zvuková území: kytara kdesi v dálce, dětsky znějící hlas, překotný beat, připomínající tep srdce, které teprve hledá svůj rytmus. "All the wrong that you do / All is here to stay," zpívá hlas v nervózní ukolébavce, jejíž zvuk významně ovlivnila současná klubová scéna. Try je první ochutnávkou z nové desky, která by měla vyjít v prvních měsících roku 2019.


Nový release, který přichází po rok a půl trvající pauze, doprovází také videoklip. Minimalistický výlet po hybridní krajině, kde se míchá město a divočina, vytvořili dlouholetí spolupracovníci Sundays on Clarendon Road, Karolina Ketmanová a Dan Friedlaender. Singl a videoklip kapela pokřtí 8. 11. v pražském klubu FAMU v doprovodu Spomenika a Margo, interpretů z domovského labelu Bad Names.

Info

Sundays on Clarendon Road
fb interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Premiéra: Bolehlav - Anxieta

redakce 03.06.2021

Dubstep, breakcore, metal i noise a industrial, elektronické hračky a kytara. Bolehlav představuje druhé video a uzavírá jednu etapu.

Premiéra: Hello Marcel - Píva

redakce 31.05.2021

Klip Píva, který se natáčel v pražském klubu Rock Café, sice vychází z neveselé situace, ale smutný - jak je skupině Hello Marcel vlastní - příliš není. Realita se tlačí…

Premiéra: February představují environmentální baladu Scolytinae

redakce 06.05.2021

February představují environmentální baladu Scolytinae, inspirovanou kůrovcovou kalamitou.

KlipyTipy: Sebe - Pocta Mikeovi T

waghiss666 24.09.2020

Tentokrát country-rapové duo Sebe přichází po krátké pauze s dalším singlem. Zavzpomínejte na vzácně klidné časy letošního léta a poctěte Mikea T.

KlipyTipy: The Membranes – The City Is an Animal (Nature Is Its Slave)

Michal Pařízek 27.05.2020

K albu What Nature Gives… Nature Takes Away vzniklo klipů již několik, tentokrát Membranes vsadili na totální minimal – iPhone, skutr a světla velkoměsta.

KlipyTipy: Syntia Rose - Cold Water

redakce 20.03.2020

Frida Blomberg Håvardstun a Magdaléna Manderlová aka Syntia Rose chystají na jaro nové EP. Tohle je jedna z prvních ochutnávek.

KlipyTipy: Ptakh_Jung - Monika

redakce 11.03.2020

Krátký film autenticky popisuje život ukrajinské mládeže. Tedy večírky s kamarády, alkoholem a drogami.

KlipyTipy: Chelsea Wolfe - Highway

redakce 07.03.2020

"Další město, další den," zpívá Chelsea Wolfe ve skladbě Highway. A předtím, než se zase vydá na evropskou tour, pouští do světa i videoklip k ní.

KlipyTipy: Bookie Baker - Autumn Wind

redakce 25.01.2020

Kapela obsadila do hlavních rolí klipu známého novelistu Marka Slouku se synem Zackem.

KlipyTipy: Ginny Andro – So Far OK

redakce 23.01.2020

Na své novince Ginny oproti debutu výrazně zvážněl a v písni se dotýká rape culture, zneužívání a domácího násilí.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace