Zprávy

KlipyTipy: The Neverly Boys - Never Come Down

KlipyTipy: The Neverly Boys - Never Come Down

redakce | Zprávy | 23.06.2020

Nová americká skupina The Neverly Boys, kterou tvoří Dave Sitek (TV on the Radio) a Daniel Ledinsky, vydala před pár dny debut nazvaný Dark Side of Everything, a to u Alchemy Recordings. Autorská dvojice ho provází zajímavými slogany typu: „Pokud se vám podaří kultivovat ticho uprostřed shonu, my vám rádi představíme lidský příběh. Čestný příběh o tom, jak najít své místo ve světě.“ Co čekat od jejich nahrávky naznačují kariéry obou hudebníků.

Dave Sitek, kmenovým členem indierockové veličiny TV on the Radio a uznávaný producent usídleným v Los Angeles, spolupracuje s takovými jmény, jako jsou Beyoncé, Jay-Z nebo skupiny Yeah Yeah Yeahs a Weezer. To Daniel Ledinsky opustil své rodné Švédsko před více než deseti lety a působí rovněž v kalifornské metropoli, kde si získal pověst šikovného zpěváka, skladatele a producenta, jenž se podílel na skladbách tak rozmanitých jmen, jakými jsou Tove Lo, Refused a Cee Lo Green. Rozhled a stylová nevyhraněnost je znát i ze spolupráce Sitek/Ledinsky, kteří už se potkali nad písničkami Blondie anebo Pussy Riot.

Posledním singl z jejich desky Dark Side of Everything se jmenuje Never Come Down a doprovází ho horečnatě psychedelické video z dílny losangeleského fotografa a filmaře Masona Poolea.

Info

The Neverly Boys (us)
Facebook skupiny

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sedmý ročník Letiště se vrací do Hranic

redakce 05.08.2021

Návštěvníci festivalu Letiště X0XI se mohou těšit také na speciální architektonická řešení venkovních prostor Karnoly.

Kulturní scéna Obývák v pražské Klubovně

redakce 05.08.2021

Celodenní akce s tematickým zaměřením na současný stav a vývoj elektronické hudební scény naplní venkovní i vnitřní prostory Dejvické Klubovny.

Třetí ročník festivalu A Day of Sound

redakce 05.08.2021

Publikum přijíždí jednak pro sugestivní prostředí interiérových scén a ústředního zahradního pódia jezuitské koleje, jednak pro specifický kurátorský výběr.

Madhouse Express se speciálním setem v Crossu

redakce 04.08.2021

Bude to první veřejný koncert kapely na domácí půdě od září 2020 a „Express do blázince“ pro tuto příležitost připravuje výjimečně dlouhý set.

Jazz Goes to Town představí české i světové premiéry

redakce 04.08.2021

Na programu závěrečného koncertu budou dvě exkluzivní světové premiéry skladeb, které jejich autoři Michal Nejtek a Peter Graham připravují speciálně pro JGTT.

Kampak?! Ptá se Ctib na svém sólovém albu

redakce 03.08.2021

Pokud by existoval žánr disco punk, Ctib by byl pravděpodobně jeho vlajkovou lodí.

Intimní svět Natalie Perkof

redakce 03.08.2021

Natalie Perkof pracuje s působivou poetikou „momentek“, s útržky každodenních situací a přátelských setkání.

Inovativní stage na Rock for People Hope

redakce 03.08.2021

Mezi chystaná témata patří i obnovitelné energie a energetická soběstačnost, k níž vodíkové pohony jako H2Base zásadně přispívají.

Divadelní a taneční Bazaar Festival provokuje k akci

redakce 02.08.2021

Jak umělci ze střední a východní Evropy reflektují problematiku životního prostředí a klimatických změn ve svých společnostech?

Parta Sin City je konečně znovu kompletní

redakce 02.08.2021

Po loňských prvních třech knihách je tak kultovní Sin City ve zrevidované verzi kompletní.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace