Akce

Kluby na Praze 6 chystají třetí NOC6

NOC6
24. 11. 2023 19:00
, Praha

Máte Prahu 6 zafixovanou jako klidnou rezidenční čtvrť, do které byste za živou hudbou a nočním životem jen tak nevyráželi? Místní kulturní centra a hudební kluby se snaží dokázat, že tomu tak není. V pátek 24. listopadu tak společně už potřetí organizují místní klubovou noc nazvanou NOC6.

Kulturní centrum Klubovna, Klub 007 Strahov, Kaštan, Potrvá, Za školou, Na Slamníku, a nově Anti.kvariát Dejvického divadla. Těchto sedm různých podniků se spojilo, aby v pátek 24. listopadu v jeden večer naservírovalo svým návštěvníkům koncertní menu. Důležitým aspektem akce je, že každý prostor má svojí vlastní atmosféru a trochu odlišné žánrové zaměření. Díky tomu má klubová noc široký záběr a cílí, jak na mladé publikum holdující rapu, tak na návštěvníky vyhledávající klidnější písničkářské koncerty, intelektuálně laděný alternativní rock, anebo divočejší rock’n’roll.

Na co konkrétně se během NOC6 můžete těšit? Do Klubovny můžete vyrazit na elektro a rap, svůj set odehraje například mladý producent badfocus, estonský DJ Shore Road, zarepují floutci Obrben či Drum’n’rap. V klubu 007 Strahov vystoupí mistři rockabilly s nádechem padesátých let Twisted Rod, zatímco v břevnovském Kaštanu pokřtí své vycházející album skupina Malé zuby za doprovodu „starších sester“, v pražských alternativních kruzích dobře známé kapely Zuby nehty. Podobně laděné skupiny Vltava a Ty Syčáci tentokrát vyšlou do klubu Za Školou jen své frontmany, Roberta Nebřenského respektive Petra Vášu. Na klidnější koncerty můžete vyrazit do kavárny Potrvá, kde zahraje a zazpívá jemně popová Ivy Z či klavírista Mazoch. Do skupiny podniků NOC6 nově přibyl Anti.kvariát Dejvického divadla, v jehož útrobách uslyšíte tóny kapely Hm…, tentokrát v akustickém provedení. A pokud máte rádi spíš klasický bigbít, zajděte Na Slamník, kde své kytary rozezní Pražský výtěr.

Info

NOC6
24. 11. 2023
Praha 6
Fb festivalu

foto © Jakub Čech

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Rock for People přidává nejen The Offspring

redakce 05.12.2023

The Offspring vystoupí vedle Bring Me the Horizon, Avril Lavigne, Pendulum, Coreyho Taylora či Parkway Drive.

Berlínské CTM zveřejnilo první vlnu vystupujících

redakce 03.12.2023

Na přelomu ledna a února proběhne v Berlíně 25. ročník festivalu, který s tématem „Sustain“ zaplní prostory nejen Berghainu.

Sedm amerických thrashmetalových jmen na Brutal Assault

redakce 02.12.2023

Kapela Armored Saint přinese na BA svou kombinaci prvků klasického metalu se současnými vlivy vytvářející silný a progresivní zvuk.

Lunchmeat se vrací do Anežského kláštera

redakce 29.11.2023

All Above zve diváky, aby se nechali mezi mohutnými zdmi Anežského kláštera unášet na zvukovém polštáři.

KovnaFest v Punctu

redakce 28.11.2023

Nečekané souvislosti, drsné zlomy nespojitelných žánrů, překvapení jako konstanta.

Vlna blackmetalových kapel na Brutal Assault

redakce 27.11.2023

Tu nejčernější vlnu black metalu bezpochyby přinese vystoupení, jehož jméno mluví samo za sebe: Abbath přehraje skladby Immortal.

Queens of the Stone Age na Pohode

redakce 25.11.2023

Ich gitarové riffy a hlas speváka Josha Hommea patria k tomu najlepšiemu, čo sa za ostatné dekády na rockovej scéne zrodilo.

Festival Next prinesie prieniky popu a experimentu

redakce 21.11.2023

Lákadlami sú Lost Girls, Beatrice Dillon, Dis Fig, islandská kontrabasistka Bára Gísladóttir či kolektívny projekt 33.

ESNS 2024 odhaluje první umělce

redakce 19.11.2023

Zveřejněno je zatím 76 jmen z celé Evropy, mezi nimiž nechybí čtrnáct (z patnácti!) nominovaných na prestižní ceny Music Moves Europe.

Na Pohode 2024 vystúpi James Blake, Pendulum, Jockstrap alebo The Armed

redakce 17.11.2023

Na trenčianskom letisku v júli vystúpi v kompletnej kapelovej live zostave Pendulum, jedna z najznámejších drum & bassových kapiel 21. storočia.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace