Zprávy / Pozvánky

Křest třetího Křiváka a kompilace Crooked to Death

Křest třetího Křiváka a kompilace Crooked to Death

redakce | Zprávy / Pozvánky | 20.04.2015

Ollie je základní skejtovej trik, při kteryý dostanete prkno do vzduchu, aniž byste k tomu potřebovali ruce. Ollie je taky novej track od kapely Bugmen. Bugmen ho exluzivně složili a natočili pro kazetovou kompilaci Crooked to Death, která je pak další spoluprací magazínu Crook /čti Křivák/ a labelu Stoned to Death. A skrývají se za tím hned dvě různý věci: zaprvé ona kompilace a zadruhé jeden Ztracenej Víkend, který proběhne v pátek a sobotu 23. a 24. dubna na Strahově v klubu a taky hlavně před klubem 007. Křtít se bude jak kompilaci, tak i Crook #3. A mimo to se bude grilovat, skejtovat na strahovský rozlámaný asfaltce, promítat filmy, listovat zinama a samozřejmě tam bude hrát velká část kapel z kompilace.


"Zhruba před rokem nás napadlo udělat kazetovou kompilaci, na které by se sešla většina našich kámošů z kapel soustředěných kolem časáku Crook a vydavatelství Stoned to Death. Samozřejmě ideálně tak, aby kompilace vyšla při příležitosti třetího čísla Křiváku /rozuměj Crooku/. Pak nás napadlo, že by nebyl úplně špatnej nápad všechny kapely z kompilace nahnat na jedno pódium a nechat je to odbuřit za jeden večer. Žádnej fesťák, ale prostě Blesková válka. 10-15 minut na pódiu, raz dva tři a střídá další kapela. No a pak nás napadlo, že by se tím dal zabít celej víkend," říkají pořadatelé.

V pátek bude Blitzkrieg. Každá kapela z kompilace, která má v ten den čas, se prožene pódiem strahovské Sedmičky a na sklonku večera dojde na křest kompilace Crooked to Death. Zahraje Prodavač, Hissing Fauna, Uštkni, Nuly, Sebestřet, Bugmen, Peleton a Exorcizphobia.

V sobotu jsou povoláni patroni rožnovského Vraha (nechť mu je zem lehká) Telefon a Uštkni a brněnské klasiky tamního psychedelic ug punku Deceased Squirrel on the Phone. Za jejich pomoci bude na svět přivedena trojka Křiváka, kde se mimo jiný dočtete i o legendách L'Point, zinech, o post-apokalyptických vizích ze skanzenu malíře Jana Vytisky nebo o komunitním skateparku v jordánským Ammánu.

Mimo to vás celý víkend čeká skejtová improvizace (už jste někdy viděli medvěda s křivákem na prkně?), projekce, ziny a asi nejdůležitější spektákl víkendu - MOLLY feat. Grill.

Info

Křest Křiváka #3 a Crooked to Death
24. - 26. 4. 2015 17:30
Klub 007 Strahov, Praha
Vstupné: 150,- / 200,- celý víkend

www.facebook.com/events/889901704410207
www.facebook.com/crookmagazine
www.facebook.com/StonedToDeathRecords
www.facebook.com/klub007strahov

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Cinergy uvede přednášku se skladatelem Dustinem O'Halloranem

redakce 27.11.2020

O’Halloranova filmová kariéra začala v roce 2006 se snímek Marie Antoinetta od Sofie Coppoly.

Café Na půl cesty nabídne živý koncert v rámci týdne duševního zdraví

redakce 24.11.2020

Živý přenos koncertu Václava Havelky III proběhne v rámci sedmidenní výzvy #namouduši.

Místo opuštěných budov promění Pokoje 2020 soukromí mladých umělců

redakce 22.11.2020

Rozličné domovy se stanou místy k realizaci unikátních site-specific instalací, performativních vystoupení nebo videoartu.

Telemost propojí na devět hodin divadla po celé republice

redakce 20.11.2020

Téma letošního ročníku bylo již před vypuknutím pandemie zvoleno v návaznosti na sílící zájem o ekologii a tlak na udržitelnost života na Zemi.

KabLock v Kabinetu múz

redakce 18.11.2020

Svou tvorbu skupina KabLock koncipuje jako multimediální instalace nacházející se ve výlohách hudebního klubu.

Ghostemanovo turné zná nové pražské datum

redakce 17.11.2020

Eric Ghoste vytvořil postavu pojímající celý kánon extrémní hudby s prvky industriálu, hardcoru, jižanského phonk rapu i dalších žánrů.

Venuše ve Švehlovce uvádí další ročník festivalu sociálního umění

redakce 11.11.2020

Chystá se premiéra souboru Co čumíš, dokumentární podcast kolektivu Nun a Ví (Viah) a také benefiční koncert kapely Zvíře jménem.

Festival Alternativa ohlašuje program streamovaného Intermezza

redakce 09.11.2020

Organizátoři festivalu ale oznamují dvoudenní on-line událost Alternativa 2020: Intermezzo. Hudební vsuvka nabídne deset převážně českých projektů. Hutná hudba zazní letos u vás doma.

OneRepublic se vrací do Prahy

redakce 07.11.2020

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 byl termín koncertu přesunut.

Kolem světa s online programem Le Guess Who?

redakce 04.11.2020

Online televizní kanál bude přenášet filmy a dokumenty, vybrané vystupujícími na minulých ročnících festivalu.