Zprávy / Pozvánky

Kulturní rozmanitost téměř přes noc: Crave ve Fuchs2

Kulturní rozmanitost téměř přes noc: Crave ve Fuchs2

redakce | Zprávy / Pozvánky | 08.09.2022

Ve Fuchsu se o víkendu představí nová akce Crave, na které vystoupí patnáct umělkyň a umělců. Na jednom ze tří pódií se o víkendu představí například zosobnění berlínské kulturní rozmanitosti Lúcia Lu, která jako promotérka spoluzaložila kolektiv Hoe_mies, jehož posláním je vytvářet příležitosti pro LGBTQ umělce a členy komunity. Jako DJka svými energickými, pozitivními a nápaditými sety bourá zažité představy a zpochybňuje stereotypy toho, jak brlínské techno vypadá, zní a hlavně pro koho je. Druhou headlinerkou je Denise Chaila, irská ikona zrozená téměř přes noc, jejíž dominantou je poetický hip hop.

Dalšími potvrzenými jsou DJky z kolektivu Gash, irské platformy zaměřené na podporu identifikace žen a LGBTQ+ producentů a DJ’s v oblasti elektronické hudby, vídeňská DJka, producentka a zpěvačka Antonia XM, která zahraje b2b set se spolukurátor ze společného labelu ashidapark Amblio. Domácí scénu zastoupí Fvlcrvm, Bad focus, Miss Petty, Dmitrievna, Arleta, Mary C, Tasya a Barbora. Organizátoři k akci dodávají: „Crave je objevování nového, ochutnávání chlebíčků, které chceme servírovat a které pro nás všechny dohromady vytvoří atmosféru, jež nám na současné scéně chybí.“

Info

Crave
10. 9. 2022, 19:00
Fuchs2, Praha
fb event

foto © se svolením Crave

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Říjen v Underdogs'

redakce 29.09.2022

Těšit se můžeme na dekadentní acid punk VR Sex, metalcorové průkopníky Integrity, altrockovou klasiku And You Will Know Us by the Traill of Death. A další.

Do Prahy přijedou The Black Angels, Easy Life nebo Royal Republic

redakce 29.09.2022

Psychedeličtí The Black Angels vychází zcela jednoznačně z estetiky kytarových kapel 60. let, jejichž odkaz ale překlápí do současných kulis.

Do Prahy přijíždí McGoldrick, McCusker & Doyle

redakce 28.09.2022

Jejich interpretace lidových písní Anglie, Skotska a Irska, a především vlastních skladeb, je nakažlivě energická, jiskřivá, provedena s neuvěřitelnou vřelostí a lehkostí.

Podzimní Pulz klubové scény

redakce 27.09.2022

Pulz odstartoval letos v březnu a v prostorách Paláce Akropolis už stihl nabídnout umělce jako Badfocus, Arleta, Miss Petty a další žhavá jména tuzemské klubové scény.

Audiovizuální večer v Plato

redakce 26.09.2022

Jak zní současný globální folk, když se neutápí ve formální nostalgii? Co je to městský folk a jak funguje v online prostředí?

Jedno mávnutí řas, a za námi jsou léta... Gregor Hildebrandt v Kunsthalle

redakce 24.09.2022

Jejím cílem je v Praze představit příběh Hildebrandtova života a umění, pohybující se mezi vlastní tvorbou a berlínskou výtvarně-hudební scénou.

Integrity. Underdogs'.

redakce 23.09.2022

Integrity kombinují rychlý a úderný hardcore/punk s těžkotonážním metalem a trashem, ale i industriální elektronikou.

Zásadní mládí / Essential Youth v DOX+

redakce 23.09.2022

Světové orchestrální premiéry mladých evropských skladatelů v Praze.

Moonshye a Ladbuch v Klubovně

redakce 21.09.2022

Písně pro své debutové album Curtain of the Moon napsala slezská zpěvačka, skladatelka a kytaristka Moonshye z většiny v polské Lodži.

Vinyla vyráží do regionů

redakce 20.09.2022

Dvojnásobné množství koncertů oproti loňskému roku u příležitosti právě zahájeného XII. ročníku kurátorují pořadatelé hudebních cen Vinyla.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace