Zprávy / Pozvánky

Last minute show losangeleské čtveřice Corners

Last minute show losangeleské čtveřice Corners

redakce | Zprávy / Pozvánky | 27.04.2015

Last minute show losangeleské čtveřice Corners se chystá na pondělí 27.dubna ve vršovickém Basement Baru. Odolat šanci poslechnout si naživo kapelu, která do Prahy přenese atmosféru legendárního klubu The Smell, se kterými je bezprostředně spjatá, prostě nešlo. 80tkovým post-punkem i uvolněným kalifornským garážovým soundem šmrnclá muzika, kterou Corners hrají, by vás neměla minout.


Zpěvák a kytarista Tracy Bryant založil kapelu někdy v roce 2011, když začal zkoušet s bubeníkem Rickem Maberym a basákem Billy Changerem. Line-up pak doplnil na klávesy a kytaru Jeff Ramuno. Zatímco jejich debutová deska Beyond Way byla postavená čistě na surfrockovém soundu, o dva roky později vydávají album Maxed Out on Distractions a ohlašují tak změnu kurzu: přibylo syntezátorů a ozvěn post-punk a new-wave, plus jasná inspirace společnou láskou všech členů kapely ke kultovním Joy Division. Corners se zakrátko stali klíčovou kapelou svého domovského labelu Lolipop Records z Echo Park. Zpěvák Bryant a basák Charger vydali také sólový split na Burger Records.

V Čechách zahrají Corners poprvé, jedná se o jediný koncert v ČR. Role supportu se ujme pražská shoegaze/experiment kapela Vellocet Roll.

Info

Corners (us)
Support: Vellocet Roll
27. 4. 2015 20:00
Basement bar, Praha
Vstupné: 100,-

www.facebook.com/events/1587766251480598
www.corners.bandcamp.com
www.bandzone.cz/vellocetroll
www.facebook.com/basementbar.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Zasněný pop pařížských Juniore a audiovizuální magie Droeloe

redakce 10.05.2021

V Paříži usazené světoběžnice Juniore měly ke světu filmu odjakživa blízko, jejich hudba je rovnou měrou zábavná a obrazotvorná.

Pentatonix do Prahy později, David Keenan už letos

redakce 03.05.2021

Přestože otazníků je ve vzduchu stále mnoho, jsme rádi, že klubové i halové koncerty pomalu nabývají konkrétnější obrysy.

Lucerna Music Bar chystá open air

redakce 02.05.2021

Od poloviny června do poloviny září se pod hlavičkou Lucerna Music Bar Open Air uskuteční hudební vystoupení českých a slovenských interpretů.

Nová Cvernovka chystá Deň zatvorených ateliérov

redakce 30.04.2021

Počas celodenného streamu organizátori odpremiérujú archívne zábery a nové relácie. Predstavia ateliéry, aj nový park.

Mladí ladí jazz oslaví Mezinárodní den jazzu

redakce 29.04.2021

Mezinárodní festival Mladí ladí jazz více jak deset let představuje zahraniční a tuzemské talenty i hvězdy současné jazzové a experimentální scény.

Goethe-Institut: online debata o žurnalistice

redakce 27.04.2021

Jaké hranice a jaké příležitosti má politické zpravodajství, zvláště s ohledem na podporu demokratických hodnot a na důsledné vystupování proti totalitním a autoritativním režimům?

Django Django a Fink zahrají v Praze

redakce 26.04.2021

Django Django se nikdy nepovažovali za klasickou kapelu, svou dráhu sami popisují jako neustálé unikání a vyhýbání se věcem.

Dorůžka, Fischmann a Novák představí nepoznané písně židovských hudebníků

redakce 25.04.2021

Festival Věčná naděje přinese livestream ze Španělské synagogy. Zazní autorské kusy i přearanžované skladby Kurta Weila, Chavy Alberstein či Johna Zorna.

Tommy Cash vystoupí v Praze dvakrát za sebou

redakce 24.04.2021

Do Prahy se Tommy Cash vrací v rámci tour propagující jeho aktuální EP Moneysutra, na kterém poprvé kromě hvězdného producenta Dipla hostují i další rappeři.

Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring

redakce 23.04.2021

O desáté album obohatili svou diskografii The Offspring. Deska Let The Bad Times Roll vyšla po devíti letech od vydání nahrávky Days Go By.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace