Zprávy / Úplňkové

Latté Night: O čem mluvíme, když mluvíme o lásce?

Latté Night: O čem mluvíme, když mluvíme o lásce?

redakce | Zprávy / Úplňkové | 18.02.2015

Hladoví po kvalitním, výběrovém kulturním zpravodajství? Pak si na rádiu StreetCulture ve čtvrtek 19. února od 21:00 nalaďte Latté Night. Apačka a Sheresky talking shit about pretty sunset™, o hudebních a filmových novinkách a ověřených tipech a jak se v minulosti několikrát osvědčilo, také zbrusu novým, ještě žhavým trackem od Buriala.

Experimentální fokus směrem Birdman, Nightcrawler, Whiplash a St. Vincent: It ought to make us feel ashamed when we talk like we know what we’re talking about when we talk about love. Kromě dubstepu se dostane na jazz, operu i lásku, pokoru a sluníčko. Session s hvězdičkou laďte ve čtvrtek od devíti večer nebo v sestříhaných, kultivovaných reprízách v neděli a pondělí na www.streetculture.cz. Exkluzivní materiál tentokrát dodala společnost Video News Production.


Jeden z pilotních pořadů rádia StreetCulture, Latté Night w. Full Moon, doznal v roce 2014 podstatných změn. Už jej neuvádí jen Apačka – ve verzi 2.0 se k ní přidává neosoulmate Sheresky. Pravidelnou talk show s hvězdičkou zahajují živě každý třetí čtvrtek v měsíci. Kulturně-akční talking shit about pretty sunset začíná v devět večer a končí na baru StreetCulture kolem jedenácté.

Full Moon je žánrově nevyhraněný hudební měsíčník a Latte Night s Full Moonem je session, která částečně jeho obsah reflektuje (výběr z tzv. nejlepších kapel na světě), ale přidává více metalu a country music, stále nové tracky Buriala a od roku 2015 také filmové okénko. Součástí zůstaly tipy na aktuální koncerty a nové desky, drby a stále méně originálních přeřeků.

Apačka se, kromě editorské práce pro Full Moon, pořádání koncertů pod hlavičkou k.y.e.o. a hudbě obecně, věnuje především psaní, tetování, cestování, potápění, vaření a stěhování. Královna maturitních plesů e-publikovala dva sešity, Reader vol. 1 a vol. 2, které jsou ke stažení na stránce www.axetofall.net, a každé úterý vychází sloupek Preaching the blues (and all that jazz) pro web www.fullmoonzine.cz. Sheresky je, oproti tomu, mužem mnoha klasičtějších talentů. Hudebník, spisovatel, komentátor, knihkupec a prezident fanklubu Vladimíra Kavčiaka. Vydal dnes již kultovní básnickou sbírku Píča, hovna, Hitler, Praha a šéfuje blog o teflonových pánvích www.wiwontwor.com. Apačka a Sheresky se poznali 16. února 2011 na Emirates a sdílí radost ze života, pravidla českého pravopisu (většinou je má u sebe jen Apačka) a kamarády (Jarda Petřík).

Premiéra: třetí čtvrtek v měsíci od 21:00 hodin.
Reprízy: v neděli od 16:00 hodin a v pondělí od 11:00 hodin.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mooncloud #50: Never Sol

redakce 02.12.2020

Zajímá vás, kdo jsou nejoblíbenější hudebníci Never Sol a ze které hudby je naměkko? Poslouchejte Mooncloud.

Full Moon #116: Vzpomínky na alternativní národ

redakce 01.12.2020

Poslední vydání magazínu Full Moon v roce 2020 patří nejen novému albu The Smashing Pumpkins, ale také celému alternativnímu rocku jedné přelomové dekády.

Mooncloud #49: Fvck_Kvlt

redakce 14.11.2020

Fvck_Kvlt sestavil mix oblíbených písní, tedy krasojízdu od hardcorových sypaček až k rapovým hvězdám.

Vánoce s Full Moonem - dva velké balíčky plné dárků!

redakce 11.11.2020

Prodloužit si předplatné a vyřešit vánoční dárky jedním kliknutím? Ano, prosím! Máme dva velké vánoční balíčky.

Full Moon Coffee tentokrát z Nikaraguy

redakce 11.11.2020

Nikaragua ve zpracování kávy patří mezi špičku. Káva Montezumba z regionu Mozonte tentokrát uvnitř každého balíčku Full Moon Coffee.

Full Moon #115 na Spotify

redakce 09.11.2020

Full Moon playlist aneb hudební ochutnávky z aktuálního čísla, které věnujeme Lence Dusilové.

Full Moon #115 – Jako nezkrocená Řeka

redakce 02.11.2020

Řeka je bujná, příjemná i mrazivá, má mnoho tváří a, podobně jako Lenka sama, zůstává nezkrocená. Full Moon #115 a Lenka Dusilová.

Říjnové novinky na portále XPlaylist

redakce 13.10.2020

Říjnové hlasování patří kultovnímu osmdesátkovému metalu. Která kapela podle vás tenkrát vládla? Byli to Slayer, Iron Maiden, Judas Priest, Metallica, Anthrax nebo Megadeath?

Full Moon #114 na Spotify

redakce 11.10.2020

V hlavní roli tentokrát nestojí žádné konkrétní jméno, ale samotné spojení hudby a technologie, tedy i Spotify.

Full Moon #114 – Technologie v hlavní roli

redakce 01.10.2020

V hlavní roli tentokrát nestojí žádné konkrétní jméno, ale samotné spojení hudby a technologie, které je stejně staré jako touha člověka po hudební produkci.