Akce

Laurent Garnier se vrací do Prahy

Laurent Garnier (fr)
23.03.2019 23:00
Roxy, Praha

Mesdames et Messieurs, Laurent Garnier. Francouzský elegán a hudební legenda v pravém slova smyslu se po 5ti letech vrací do Roxy. Málokdo má za sebou takové zásluhy a těší se takovému respektu celé taneční scény jako právě pařížský rodák.

Za posledních 30 let prošel Laurent velmi dlouhou hudební cestu, od acid house začátků, přes techno i nu jazzovou vlnu až po vlastní live i djské projekty. Laurent Garnier je nejen skvělým djem a selektorem, ale i producentem filmové a divadelních hudby, po právu obdržel minulý rok i Řád Čestné Legie. I po třech dekádách patří stále k nejžádanějším umělcům a svá jednotlivá hraní si pečlivě vybírá. O to cennější je, že se opět rozhodl navštívit klub Roxy.

„V době, kdy mi bylo deset let, můj pokoj vypadal jako noční klub. Byly tam vícebarevná blikající světla, diskotéka, DJ a taneční parket. Když jsem zapnul svou disko kouli, stovky malých bílých světel by se plížily přes strop a stěny mé ložnice. Každou noc jsem vše zapnul a jen jsem snil o jedné věci: aby lidi tančili,“ přiznal se Laurent ve své knize Electrochoc. Jeho sen se mu bezpochyby splní i tentokrát v prostorách klubu Roxy 23. března.

Info

Laurent Garnier (fr)
23. 3. 2019 23:00
Roxy, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články