Zprávy / Festivalové

Lunchmeat Moon 2021

Lunchmeat Moon 2021

redakce | Zprávy / Festivalové | 23.09.2021

Lunchmeat Festival, mezinárodní akce aktuální nezávislé elektronické hudbě a digitálního umění, je za dveřmi a i tentokrát se rozlije do celého jednoho týdne. A nepůjde jen o taneční zábavu, ve hře je toho víc.

V Korzu Veletržního paláce proběhne v  pátek a sobotu Symposium on Digital Arts s podtitulem Collective Affairs, který spolupořádá Synth Library a který chce otevírat diskuzi o důležitých tématech spojených s lokální hudební a audiovizuální scénou. Na programu budu diskuze, workshopy i prezentace. Celý festivalový program ale začíná už v pondělí showcasem labelu Raster-Media, který letos slaví pětadvacet let na scéně. Reprezentovat ho přijedou ti nejpovolanější, totiž Frank Bretschneider a Byetone. CAMP další den nahradí klub Ankali, pak Divadlo Archa a ve čtvrtek už začne tradiční "three night" ve Veletržním paláci. Program Lunchmeatu je jedinečně různorodý, samozřejmě dbá na propojování audio-vizuálu a představí umělce, kteří vidí do budoucnosti. Náš playlist na Spotify je pouhým průřezem lineupem, hledat musíte i v tenčích mezivrstvách, kde se nachází tuzemský talent Ursula Sereghy a další. Sejdeme se mezi beaty.

Info

Lunchmeat Festival
27. 9. - 2. 10. 2021
Praha
web festivalu

foto © se svolením Lunchmeat Festivalu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

3KinoFest poosmé

redakce 23.10.2021

Zkraje listopadu se bude v Praze konat Mezinárodní filmový festival, zaměřený na středoevropskou kinematografii.

Hradecký slunovrat zahájil konkurz kapel

redakce 22.10.2021

Welcome scéna je skvělou příležitostí pro mladé nadějné a dosud neobjevené talenty všech hudebních žánrů.

Nouvelle Prague zve nejen na diskuze

redakce 21.10.2021

Diskutovat se bude třeba o tom, jak vzniká rapová identita, jaká jsou její pravidla nebo, kdy je na čase identitu změnit.

Jazz On5 s velkými jmény amerického jazzu

redakce 20.10.2021

Největším tahákem festivalu bude bezesporu dvojnásobný držitel ceny Grammy Kurt Elling, proslulý jedinečnou interpretační kombinací robustního swingu a poetického sdělení.

Budapešťský BUSH festival je zpátky

redakce 18.10.2021

Po roční pauze se vrací budapešťský showcase festival BUSH. Zaplní kluby po celé Budapešti vystoupeními těch nejzajímavějších umělců z východní Evropy.

Blues Alive oslaví osmdesátiny Boba Dylana

redakce 18.10.2021

Přijede Dylanův bývalý bubeník Winston Watson, proběhne tematická výstava, kolokvium i přednášky.

Oslava pětadvacti let Ji.hlavy

redakce 17.10.2021

Diváci pětadvacáté dokumentární Ji.hlavy se mohou těšit na tři stovky filmů. Na to nejnovější z českého i světového dokumentu.

ProtimluvFest zve na literáty ze sedmi zemí Evropy

redakce 15.10.2021

Jedním z pořadů bude konfrontace slova s netradičním výrazovým tancem za zvuků perkusí, na kterém vystoupí básník Jaromír Typlt. Ale bude toho mnohem, mnohem víc.

Groove Brno startuje

redakce 14.10.2021

Festival nabírá letos na intenzitě a proto během necelého jednoho měsíce v Sono centru a Metru vystoupí interpreti z 9 zemí světa.

Mezinárodní festival jazzového piana nabídne recitály hráčů z celého světa

redakce 14.10.2021

Objevná cesta po jazzových klaviaturách pokračuje. Již 26. ročník pražského festivalu bude po sedm večerů hostit klavírní hvězdy.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace