Zprávy / Předbíháme

Marina and The Diamonds se stěhuje. Do jiného domu.

Marina and The Diamonds se stěhuje. Do jiného domu.

redakce | Zprávy / Předbíháme | 29.10.2015

Vážení přátelé, pražský koncert Marina & The Diamonds, stejně jako všechny zbývající koncerty tour, je z rodinných důvodů přesunut na jaro 2016. Vystoupení v Praze proběhne 2. března 2016 v Malé sportovní hale v Praze na Výstavišti (dříve Incheba Aréna). Vstupenky zůstávají v platnosti, případně je možné je vrátit v místě zakoupení do 30.11.2015. Děkujeme za pochopení.


Koncert velšské zpěvačky Marina and The Diamonds, který byl plánován na 11. prosince do pražského Lucerna Music Baru, je pro velký zájem o vstupenky přesunut do Incheba Arény na pražském výstavišti.

Vzhledem k tomu, že kapacita Lucerna Music Baru byla naplněna s předstihem několika měsíců, pořadatelé i management zpěvačky se tak rozhodli vyjít vstříc jejim fanouškům a uspořádat její vystoupení v prostorách s větší kapacitou. Současně uvolnili do prodeje další vstupenky, které se dají koupit za stejnou cenu, tedy 790 Kč (+ poplatky) na pokladně a webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim.


Vstupenky na pokladně Lucerna Music Baru se prodávají bez poplatku. Stávající vstupenky zůstávají samozřejmě v platnosti. Pořadatelé také oznamují, že ti, kteří chtějí své zakoupené vstupenky vrátit, mohou tak učinit tam, kde je zakoupili a to do 30.září. Více informací na www.musicbar.cz a www.dsmacku.com.

Info

Marina and the Diamonds (uk)
2. 3. 2016 19:00
Incheba Aréna, Praha
Vstupné: 790,- v předprodeji (od 10. 7.)

www.facebook.com/events/957866954271586
www.facebook.com/marinaandthediamonds
www.marinaandthediamonds.com
www.facebook.com/lucernamusicbar

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

New Model Army oslaví čtyřicátiny i v Lucerna Music Baru

redakce 09.03.2020

Tři slova, patnáct desek, čtyřicet let. Kapela, která nikdy nepatřila k mainstreamu, ale bez které by byla celá postpunková hudba nepoměrně chudší.

Ti, které to pořád baví. Mudhoney v Praze.

redakce 12.02.2020

Je jen málo radostnějších výjevů než pohled na rockovou kapelu, kterou to BAVÍ i po více než třiceti letech.

Neřvi mi do ucha zvou na podívanou bez konce

redakce 06.01.2020

„Ničemu nerozumím, na nic se nesoustředím a je to zvláštní,“ zpívá se v refrénu nového singlu tria Neřvi mi do ucha, který předznamenává nové Druhé album.

Singl Sebe připomenul léto

redakce 04.01.2020

I další ze série písní žánru Kára Patrasová Rap dvojice Sebe vznikl ve studiu Megahit Lair a vychází pod vlajkou multižánrového labelu Dayspeed Records.

Do nejhlubších zákoutí vlastní duše. Nick Cave se vrátí do Prahy.

redakce 18.10.2019

S nečekaným, ale o to vřeleji přijatým novým albem Ghosteen vyráží Nick Cave and The Bad Seeds do světa a oznamují evropské turné na jaro 2020, které zahrnuje i Prahu.

Russian Circles a Torche společně v Praze. Kombinace snů.

redakce 08.10.2019

Full Moon Forum a Lucerna Music Bar uvádějí v rámci oslav deseti let magazínu Full Moon dvoják Russian Circles + Torche.

Výživná výběrovka z festivalu Off je na Spotify

redakce 14.07.2019

Blíží se jeden z každoročně nejsilnějších evropských festivalů, polský Off dává už léta prostor zajímavé alternativě i těm největším jménům současného hudebního světa.

Tycho se vrací do Prahy

redakce 23.05.2019

Na Grammy nominovaná downtempová formace Tycho na letošní rok chystá změnu zvuku a desku Weather. Představí ji i v Praze.

Britské kouzlo americany: Jade Bird

redakce 17.05.2019

Jejím poznávacím znakem je výrazný vokál, silná melodie a schopnost tlumočit americký folk svým evropským vrstevníkům.

Godsmack poprvé v České republice

redakce 30.04.2019

Energické kvarteto v čele s charizmatickým zpěvákem a kytaristou Sullym Ernou vystoupí ve Velkém sále pražské Lucerny. O den dříve, než se původně plánovalo.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace